Misja 9 - Syberyt na poziomie Mistrz Strategii

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
User avatar
Krol_Sedesow
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 26
Joined: Sat Dec 11, 2010 4:30 pm

Misja 9 - Syberyt na poziomie Mistrz Strategii

Post by Krol_Sedesow »

W jaki sposób przejść tą misję na poziomie HARD? Po próbuje i próbuje ale pierwszy atak rusków mnie po prostu miażdży. Nie dość, że mają lepszych żołnierzy niż ja to jeszcze w tych ich ciężkich pancerzach wacka im mogę zrobić.

Proszę o pomoc.

PS. Szukałem za pomocą Search podobnego tematu, więc proszę tu sobie nie nabijać postów wytykając mi to :3
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Misja 9 - Syberyt na poziomie Mistrz Strategii

Post by Nitek »

Ta misja jest kurewsko trudna, to fakt. Z tego co pamiętam to pierwszy atak nie był trudny, najgorszy był drugie. Przy terminalu zbuduj laboratorium uzbrojenia + elektrownie słoneczną, a resztę skrzyń przenieś na południe do bazy Ovsyenki. Zbuduj tam fabrykę i uzbrój wieże. Z tego co pamiętam to właśnie w ten sposób przeszedłem tą misję. Ewentualnie spróbuj z zachodu i wschodu zrobić zbrojownie i akurat jak przyjadą ruscy to nie noś syba tylko naprawiaj budynki.
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Misja 9 - Syberyt na poziomie Mistrz Strategii

Post by YuriStriatov »

Wiezyczki i koszary. Wszystkich ludzi na zolnierzy do koszarow + jakies tam bunkry jesli nie chcesz stawiac fabryki. Caly pic polega zeby podjechali pod twoj ostrzal tymi gatlingami + dzialami, potem jak zostana same rakietnice to idziesz i wykanczasz bo wtedy ci nic nie moga zrobic. Jak ci te twoje koszary padaja szybko to wez restart misji i zrob 2 koszary z tych skrzyn co masz obok siebie i jak jedno padnie to ludzi do drugiego i ci sie uda. Ledwo bo ledwo ale sie uda. A jesli chodzi ci o ten atak pod koniec gry to juz od dawna powinienes miec fabryke + mozdzierze to wieze + koszary + mozdzierze naokolo twojego skladu i wygrywasz.
Image
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Misja 9 - Syberyt na poziomie Mistrz Strategii

Post by Nitek »

Tylko 2 atak jest trudny, bo potem masz zdobyte rakietki czy działa, więc problemu żadnego nie ma. Moździerze raczej dużo nie pomogą, bo masz już pojazdy.
User avatar
Krol_Sedesow
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 26
Joined: Sat Dec 11, 2010 4:30 pm

Re: Misja 9 - Syberyt na poziomie Mistrz Strategii

Post by Krol_Sedesow »

Po kilku chwilach planowania poprzedzonych paroma browarkami wymyśliłem zmyślną taktykę obrony. W bazie zbudowałem 5 bunkrów z prawej strony oraz zbrojownie. Do każdego bunkra wsadziłem po żołnierzu, a wolnych inżynierów, którzy nie targali skrzyń i sybertu do zbrojowni. No i jak zaatakowała ruska piechota to niszczyli oni bunkier po bunkrze. Ze zniszczonych wycofywałem żołnierzy do zbrojowni. Dzięki takiemu obrotu spraw piechota wroga stała sobie dłużej na linii ognia dając reszcie bunkrów i zbrojowni czas na zrobienie z rusków sieczki (po tym ataku straciłem 3 bunkry, a pozostałe wraz z zbrojownią były w stanie agonalnym, ale zdatnym do reperacji). Atak czołgów odparłem piechotą. Rannych (z żółtym paskiem) wycofywałem do składu. No i każdy następny atak wyglądał tak samo. Ataki piechoty, które nie były tak mocne jak za pierwszym razem padały na zbrojowni i 2 bunkrach reperowanych na bieżąco a czołgi piechotą z wysyłaniem rannych do budynków. Gdy dostałem moździerze to ruscy mogli mnie już pocałować w but. Jak widzieliście obszedłem się bez pojazdów (prócz ciężarówki i buldożera który nie wiem nawet poco zbudowałem. Wszystkie badania robiłem przy terminalu żebym mógł dobrze dowodzić żołnierzami.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Misja 9 - Syberyt na poziomie Mistrz Strategii

Post by Serpent »

Misji ten jest bug, po przejęciu owsjenki korzystamy z drugiego złoża syba na północy tyle że nie zdobędziemy jednego z medali ale misja zaliczona ; D
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
PatryQQQQ
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 77
Joined: Sun Sep 02, 2007 9:06 pm
Location: Ostrów Mazowiecka
Contact:

Re: Misja 9 - Syberyt na poziomie Mistrz Strategii

Post by PatryQQQQ »

Z tymi umiejętnościami wroga trochę przesadzili na mistrzu strategii np w 3 misji AM natrafiłem się na żołnierzy z 8 poziomem walki wiec się pytam CO TO K**** JEST
Image Image Image Image Image Image Image
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Misja 9 - Syberyt na poziomie Mistrz Strategii

Post by Nitek »

Gra jest normalnie do przejścia, więc nie widzę gdzie mogli by przy tym przesadzić.
User avatar
Ozi
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 111
Joined: Tue Nov 02, 2010 11:17 am

Re: Misja 9 - Syberyt na poziomie Mistrz Strategii

Post by Ozi »

ta misja syberyt to nic trudnego tylko nie mozna sie srac godzine :p

po prostu budujemy baze i labo badanie malp no i syba wykrywanie

na srodku przy sybie drugi sklad i syba

potem idziemy do bazy na poludnie i zbrojownie jedna na prawej stronie malpy dzwigaja a my sie bronimy engami i sold :p
Proszę o szacunek w stosunku do mojej osoby :)
Pozdrawiam wszystkich
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Misja 9 - Syberyt na poziomie Mistrz Strategii

Post by Nitek »

Mowa o poziomie mistrz strategii. Tam zbrojka nie wystarczy.
User avatar
Krol_Sedesow
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 26
Joined: Sat Dec 11, 2010 4:30 pm

Re: Misja 9 - Syberyt na poziomie Mistrz Strategii

Post by Krol_Sedesow »

Nom, tam jedna salwa z bazook wystarczy by zbrojka paliła się jak choinka.
User avatar
sAtUrNo
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 100
Joined: Mon Jun 11, 2007 8:13 pm
Location: Southampton

Re: Misja 9 - Syberyt na poziomie Mistrz Strategii

Post by sAtUrNo »

Panowie ta misja nie jest trudna , po prostu dobrze wybudować koszary i się bronić , można przejąć czołgi od ruskich mechanikami i też nimi się bronić :mrgreen:
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 274
Joined: Sat Jun 05, 2010 9:58 pm

Re: Misja 9 - Syberyt na poziomie Mistrz Strategii

Post by DrCzurak »

Dobra, teraz wam powiem jak mniej wiecej trzeba sie zbudowac by miec wszystkie medale i obronic sie przed ruskami. Mi przynajmniej w ten sposob sie udalo, duzo wczytan, duzo pieprzenia, duzo pauz przynioslo w koncu sukces. Za kazdym razem, gdy rosjanie atakuja, wcisnij pauze i wybierz najmocniejszych ludzi u przeciwnika do zabicia, i tak do konca ataku. W kazdym razie przerow wszystkich na żołnierzy, oraz zostaw jednego inżyniera. Tutaj screeny, może komuś pomogą : )

Budowa :
Image

Medale.. Jednak da sie to przejsc :P :
Image
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
User avatar
Katmartin
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 21
Joined: Fri Apr 02, 2010 2:04 am
Contact:

Re: Misja 9 - Syberyt na poziomie Mistrz Strategii

Post by Katmartin »

Ta misja jest dosyć trudna musisz wyjąć inżynierów i zeby cie naprawiali i wsadz operatorów moździerza do amerykańskich koszar
User avatar
Xardas
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 49
Joined: Tue May 29, 2007 12:07 pm

Re: Misja 9 - Syberyt na poziomie Mistrz Strategii

Post by Xardas »

Ta misja nie jest trudna ale trzeba wykorzystać to co nam gra dała na początku: Na starcie przy terminalu: budujemy laba i ewentualnie szyb naftowy i KLUCZOWO Fabrykę, tak aby zmienić solda na mecha, badamy wykrywanie syba i język małp. John naukowiec i engi ze skrzynkami idą na dół, tam gdzie naukowiec wykryje syba engi budują skład i kopalnie a naukowiec szuka 5 małp (2 w lewym górnym i 3 gdzieś na dole.) Podczas gdy engi budują skład John przejmuje dowodzenia w bazie na dole. I tak szybko laba i badamy tech: podstawowe wszystkie potem kopalnie i na prawej krawędzi mapy 3-4 bunkry- ile się tam zmieści i koszary. Jeden z ludzi w bazie jest mechanikiem i to chyba 7 level. 1 atak nie jest trudny do odparcia: soldy do bunkrów a engi do koszar, wszyscy na żołnierzy.
podczas 1 ataku z lewej będzie się dobijał karabin gatlinga: MUSIMY go zdobyć, po to nam ten mechanik. Ten karabin bez problemu odbije 2 atak wraz z bunkrami i koszami ( 7 level mechanika ). Aha i palące się bunkry należy szybko naprawiać.

Cała misja, nic szczególnego.
Image
* Popełnianie błędów jest rzeczą ludzką,
lecz gdy ściera sie gumka na końcu ołówka znaczy to,
ze popełniasz ich zbyt wiele. *
Post Reply