Niedokończone mody

Wszystko o modach, patchach i błędach w OW oraz ogólnym programowaniu.
Post Reply
Kuba 1000
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 13
Joined: Mon Mar 09, 2009 4:43 pm

Niedokończone mody

Post by Kuba 1000 »

Witam wszystkich :D
Mam taki oto pomysł:

Na pewno wiele osób brało się za robienie moda niektórzy nawet coś zrobili ale nie dokończyli lub nie dopracowali itd.

Więc może jeśli ktoś ma jakąś fabułę, jakąś misję lub cokolwiek zaczęte a nie zamierza tego kończyć i dalej nad tym pracować to może niech pisze o tym w tym temacie to ktoś będzie mógł sobie dokończyć lub chociaż zrobić ze 2-3 misje dalej.

Ja np mógłbym popracować nad pomysłem moda który był kiedyś 'PolishOfficer Mod' (czy coś w tym stylu) więc jeśli czyta to autor tego pomysłu to niech do mnie napisze. Można by się też zorganizować i np ktoś by zrobił 2-3 misje ktoś inny następne i może coś by nam z tego wyszło

:)

Pozdrawiam i czekam na opinie i odpowiedzi
User avatar
Gogeta103
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 194
Joined: Tue Dec 18, 2007 4:57 pm

Post by Gogeta103 »

Umiesz coś zrobić w sail'u?
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Post by Gothuk »

Oj Gogeta, SAILa nauczyć się można, potrzebne są tylko chęci.
Kuba 1000
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 13
Joined: Mon Mar 09, 2009 4:43 pm

Post by Kuba 1000 »

Gogeta103 wrote:Umiesz coś zrobić w sail'u?
Jakbym nie umiał to bym nie zakładał tego tematu :D
Nie umiem jeszcze wszystkiego ale umiem już sporo. No i mam blisko do RiderWolfa a on jest już w miarę ogarnięty w modowaniu. (niedługo wraca z wyjazdu to pewnie znów będzie robił moda, testowałem go już troche i jest nawet ok ale to oczywiście tylko moje zdanie)
User avatar
Gogeta103
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 194
Joined: Tue Dec 18, 2007 4:57 pm

Post by Gogeta103 »

No co zapytać nie można? Jest sporo niedokończonych modów myślę, że to dobry pomysł.
Kuba 1000
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 13
Joined: Mon Mar 09, 2009 4:43 pm

Post by Kuba 1000 »

Tylko niech autorzy modów tutaj zamieszczają 'ogłoszenia' żeby potem nie było problemów itd

Najlepiej jakby było już coś zrobione ale same fabuły też mogą być.
Andrzej-mod
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 5
Joined: Fri Mar 20, 2009 11:48 am
Location: Marcinkowice k. Nowego Sącza

Jam Moda niedokoczonego mam

Post by Andrzej-mod »

[Mam moda ,ale nie mogę robić moda ,bo nie mam ow na płycie i na dysku. ale moda mam na dysku pórzniej ci wyśle moda pw. ]

Mod bazuje na kampanii arabskiej-amerykanskiej
Fabuła pierwsza:Była Trzecia Wojna światowa postali trzy kraje Arabskie
Amerykańskie i Rosyjskie tylko powstanie w Ameryce i Arabskim kraju Małopolska i częściowo czeska, którzy zajęli pół świata i Amerykańcy i tam trochę Rosjance.
Małopolska była stanem Ameryce i więc pozostali przy technologii amerykańskiej i Czesi pozostali przy arabskich

Fabuła Druga: ·Andrzej i Jonh H zostali wysłani w przeszłość żeby zapobiec wojnie.
Ameryknacami przeciwko Arabom,ale napotykają rosjanców.
Andrzej
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

Już nie chcę nic mówić, ale fabuła trochę jest historycznie niepoprawna. Jeśli jest Rosja, to nie może być ZSRR. Więc jeśli istnieje Rosja, to nie przeznacza ona już na wojsko 50% kasy, tylko zaledwie trochę ponad 10% (i tak trochę ponad 4x więcej od polski...), dlatego są w tyle za USA, a Arabowie nie tworzą nawet jednolitego państwa. Innymi słowy, gdyby wybuchła III WŚ zostałoby 10 ludzi i jedno państwo - USA.
User avatar
Birkart
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 47
Joined: Sat Sep 20, 2008 5:38 pm
Location: Timbuktu

Post by Birkart »

tak na prawdę to po III WŚ to by zadne państwo nie zostało :p
MarcinModder
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 6
Joined: Sun Jun 22, 2008 6:46 pm

Post by MarcinModder »

Birkart wrote:tak na prawdę to po III WŚ to by zadne państwo nie zostało :p
No mylisz sie. Zaryzykuje i powiem że Saga Fallout`a jest przykładem odbudowy zniszczonej cywilizacji. Mod ogólnie fajny tylko nie spójny. Raczej trzeba bazować na "kryprach/schronach" w których przetrwali ludzie i strzępy technologii. A na powierzchni życie zmutowało się (to jest z KKND też fajna gra). Ty wychodzisz z krypty jako np. wygnaniec lub wysłannik i musisz znaleść ludzkośc co przetrwała. Najlepij jak od początku byś decydował czy masz pomagać miastu ludzi robiąc questy dla nich czy dla bandytów zabijając i grabiąc lub może oczywiście w późnieszym okresie stwożyć własne miasto. Samemu zastanawiałem się nad fajnym nawet bardzo fajnym skryptem bazyjącym na wyborze tworzonej postaci. Masz do wybory oczywiście przed wyjściem z schronu kim chcesz być. I tak pojawiło by sie okienko, miał byś do wyboru (tak jak w misji ruskich z ulokowaniem bazy) 4 postacie żołniecha, inżyniera, mechanika i chemika. Każda by była miała wyższą specjalność w swojej dziedzinie. I tak dalej by można ale to nie temat na forum.
PS. Sorry za Offtop.
User avatar
Birkart
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 47
Joined: Sat Sep 20, 2008 5:38 pm
Location: Timbuktu

Post by Birkart »

W przypadku wojny atomowej struktury państowe by upadły, i to ukazuje nawet przytoczony falout
Inna sprawa, że fabuła świata po wojnie jądrowej byłaby oczywiście ciekawa, ale raczej w formie proponowanego przez ciebie rpg, a nie "mocarstwa co czechy i polske zajmuja".
Post Reply