Oficjalna Kampania Arabska

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

0dd1
ArCamp Developer

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by 0dd1 » Wed Nov 07, 2018 10:25 pm

Lewą stronę można skutecznie zaminować. 2-3 żołnierzy niech podłoży miny na przejściu przez rzekę (w wodzie) i ustawi się tylko trochę poza zasięgiem jednostek które się tam znajdą. Po detonacji niech natychmiast podłożą miny tam gdzie stoją i znowu cofają się w stronę bazy. I potem ewentualnie jeszcze raz to samo. Skuteczne jak cho**ra pod warunkiem że nie zapomnisz ich w porę cofnąć (a właściwie to można zastosować z każdej strony).

Od lewej góry wystarczy 1-2 rakiety i radar też wystawione najdalej jak się da. Można wygodnie powystrzelać ich gdy będą przechodzić przez rzekę i bagno. A od prawej można postawić 1-2 koszary (+ miny, jakiś inżynier, pojazd i co tam jeszcze się znajdzie) żeby nie musieć patrzeć na 3 strony naraz, i też się obroni.

W ogóle to ta misja już jest dużo łatwiejsza niż była oryginalnie.

Sahan
Soldier level 0
Soldier level 0
Poland

Post by Sahan » Fri Nov 09, 2018 7:15 pm

W bólach udało się przejść. Niestety ze stratą jednego człowieka i z jednym medalem. Nie dostałem medalu za zbadanie rosyjskiej technologii (nie wiem dlaczego, jeden radar był w lesie, drugi w strefie) i za mozolne zajęcie rosyjskiej bazy. Ale jak na hard to i tak nieźle. :-)

0dd1
ArCamp Developer

Post by 0dd1 » Sat Nov 10, 2018 2:53 pm

Może radary stały za daleko? One muszą być bardzo blisko siebie przez jakieś 15 sekund. Ja zwykle musiałem specjalnie oszczędzić jednego z bazooką i odczekać aż się to zrobi, bo inaczej bym nie zdążył.

Sahan
Soldier level 0
Soldier level 0
Poland

Post by Sahan » Sat Nov 10, 2018 8:56 pm

Całkiem możliwe. Myślałem właśnie, że jeden musi być w sferze spowolnienia dlatego stał w środku bazy, a drugiego odholowałem daleko w las, żeby nie dotknął go ten efekt.

Bezimienny111
Soldier level 2
Soldier level 2
Poland

Post by Bezimienny111 » Fri Dec 07, 2018 10:01 am

Mam takie pytanie, jako iż na swoim kanale na YouTube zaczałem nagrywać kampanię arabską, czy autorzy posiadają jakąś grafikę, którą oczywiście za zgodą autorów, mógłbym wykorzystać jako miniaturę do oznaczenia nagrań tej właśnie kampanii?

0dd1
ArCamp Developer

Post by 0dd1 » Sun Dec 09, 2018 5:50 pm

Chyba jedyna grafika jaką ten mod ma to tło menu. Jest w plikach moda w folderze Interface/Menu/Honza.

Post Reply