Turniej czas zacząć!

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

Post Reply
User avatar
Sebek
Veteran
Posts: 124
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:19 pm
Location: Szczecin
Contact:

Turniej czas zacząć!

Post by Sebek »

Na scenie Original War od dłuższego czasu panuje nuda i brak eventów. Administracja naszego serwisu stwierdziła, że pora to zmienić, w związku z czym mam zaszczyt poinformować, iż w miesiącach kwiecień-maj zostanie rozegrany turniej o tytuł mistrza Original War!

Walki tradycyjnie odbędą się na zasadach CB. Po raz pierwszy zostanie użyty system walk rankingowych. Oznacza to, iż każdy gracz będzie miał obowiązek założenia konta na stronie (nie mylić z forum), aby później mieć możliwość zalogowania się do systemu Clan Base w grze. Co naturalne, cały turniej organizowany jest na patchu 1.11.0 RC3 z naprawioną funkcją obserwatora.

Oprócz tytułu mistrza gracze będą walczyć o nagrody pieniężne o łącznej puli 100 złotych. Zdobywca ostatniego miejsca na podium otrzyma 20 złotych, zawodnik sklasyfikowany o pozycję wyżej 30 złotych, natomiast zwycięzca całego turnieju 50 złotych. Nagrody będzie można otrzymać w formie przelewu na konto, przekazu pocztowego, zakupu internetowego czy też doładowania do telefonu.

Liczę, iż większość walk zostanie rozegrana w okresie świątecznym. Właśnie dlatego zapisy rozpoczynają się z dniem dzisiejszym. Planowana liczba graczy to 16 lub 32 w zależności od zainteresowania rozgrywkami. Jeśli chcesz zapisać się do turnieju, to wpisz w odpowiednim wątku na forum. Ponadto potrzebuję także kilku osób do sędziowania walk. Warunkami do zdobycia tego stanowiska jest możliwość zakładania gier, a także posiadanie Ventrilo z działającym mikrofonem. Dla sędziów zostanie utworzona specjalna grupa na forum. Osoby chętne proszę o kontakt.

Serdecznie zapraszam!
Image
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Turniej czas zacząć!

Post by pomek »

Pisałem do Ciebie z tym na gg, ale to i tak nie będzie wielką tajemnicą... Zgłaszam się na sędziego do turnieju.
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Turniej czas zacząć!

Post by *Matrix* »

hehehe xDD nie chce zebys widzial moje bugi :D ogladajac caly pojedynek przez obserwatora bedziesz widzial skad sie biora skrzynki :PP
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Turniej czas zacząć!

Post by pomek »

Nie żebym ukrywał, ale tylko Ciebie chce uj***bać :D
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Turniej czas zacząć!

Post by *Matrix* »

o nie... XD nie zrobisz mi tego ukryje swoja baze xD i gowno zobaczysz cwaniaku :P

EdiT: hmm cos sie wydaje ze uzbierac 32 ludu bedzie bardzo ciezko w tych czasach :D:P
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Turniej czas zacząć!

Post by pomek »

Matrix, uzbieranie 16-stki to jest problem... Chociaz, pamietam CBT.. W jeden dzien oglosilem, w nastepny turniej sie rozpoczal...
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Turniej czas zacząć!

Post by *Matrix* »

wiesz wszystko zalezy od przekazu... A ten przekaz jest na slabym poziomie (na ms-a tego nikt nie czyta bo kazdy jak wchodzi wbija albo zaraz na rooma albo wychodzi, a na forum tutaj siedzi z 4 osoby grajace w ow a reszta to sa tylko kibice :P)
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
ajdem
Community Veteran
Community Veteran
Germany
Posts: 136
Joined: Sat Dec 16, 2006 5:51 pm
Location: Germany
Contact:

Re: Turniej czas zacząć!

Post by ajdem »

Ołje skąd wyście wytrzasnęli takiego sponsora jak była kiedykolwiek jakaś nagroda przez xxx lecia to może myszka za 5 zeta z mediamarkt xD Albo napis jakiś na forum ale żeby bańkę od razu burżuje no xD No chyba że sebek łon to od najmłodszych lat klikał w te reklamy za kasę może już wyklikał tyle hehe.Bez urazy rzecz jasna xD
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Turniej czas zacząć!

Post by pomek »

Ajdem, nie zbyt rozumiem Twoje poczucie humoru... Chciałeś zabłysnąć pociskiem w stronę organizatorów, że dla najlepszych przewidują nagrody?
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 274
Joined: Sat Jun 05, 2010 9:58 pm

Re: Turniej czas zacząć!

Post by DrCzurak »

To już drugi turniej organizowany przez Sebka z nagrodą pieniężną :) Do tej pory turnieje się udawały, nagrody są całkiem niezłe.

Ajdem, jeżeli chodzi o Sebka, to chyba jedyny organizator, który turnieje doprowadza do końca - wystarczy spojrzeć na ten z owspota. Do tej pory było wiele takich "imprez" jednak, wystarczy spojrzeć na wyczyn apolodżajsa, który nawet do półfinałów w turnieju nie doprowadził :P
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Turniej czas zacząć!

Post by Anarchy »

By napisał też do Czechów, to by się 32 ludu zebrało.. Ale jak widać nacjonalizm przemawia przez Zje.. Sebka;P
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Turniej czas zacząć!

Post by pomek »

Czurak, wypraszam sobie! CBT też zostało zakończone. Fakt, że musiałem niektórych ponaglać, ale CBT było pierwszym zakończonym turniejem przez ostatni rok na sceniw OW :D

Anarchio, bo czesi nie znaja naszych zasad... xD
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Turniej czas zacząć!

Post by Radzio »

pomek wrote:Anarchio, bo czesi nie znaja naszych zasad... xD
Mylisz się.
Post Reply