22th Aug 2011 - 1.11.2 Beta

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: 22th Aug 2011 - 1.11.2 Beta

Post by pomek »

ramhell wrote:Ja nie wiem jak można nie ściągać najnowszych patchy jeszcze do gry starej jak ten świat (dosłownie). Ja sprawdzam i testuje do momentu gdy mnie wywala przy ładowaniu misji, wtedy zmieniam na stabilnego poprzednika.
Jak nie wiesz, to sciagnij 1.02. Pozniej 1.03. Pozniej 1.04. [...] 1.11.2. I graj na kazdym patchu. Mam nadzieje, ze ruszysz glowa i sie domyslisz, ze my wolimy grac, niz patrzec na zadziwiajace tempo napraw gry przez autora.
User avatar
ramhell
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 106
Joined: Thu Jun 30, 2011 8:53 pm

Re: 22th Aug 2011 - 1.11.2 Beta

Post by ramhell »

pomek wrote:
ramhell wrote:Ja nie wiem jak można nie ściągać najnowszych patchy jeszcze do gry starej jak ten świat (dosłownie). Ja sprawdzam i testuje do momentu gdy mnie wywala przy ładowaniu misji, wtedy zmieniam na stabilnego poprzednika.
Jak nie wiesz, to sciagnij 1.02. Pozniej 1.03. Pozniej 1.04. [...] 1.11.2. I graj na kazdym patchu. Mam nadzieje, ze ruszysz glowa i sie domyslisz, ze my wolimy grac, niz patrzec na zadziwiajace tempo napraw gry przez autora.
Dlaczego piszesz tak ironicznie jakbyś próbował mi wejść na ambicje? Nie mam zamiaru ściągać każdego po koleii i nie rozumiem o co tobie chodzi.
Fan OW'ara z trójmiasta :)
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: 22th Aug 2011 - 1.11.2 Beta

Post by pomek »

Bo piszesz glupie posty.

Dobrze, sciagaj sobie najnowsze patche. Tylko pozniej nie placz, ze nikt tam nie gra. Nas nie interesuje naprawa gry, tylko gra. Tej gry juz sie nie da naprawic... A przynajmniej teraz, poki Radziooo nie ma kodu... Imho nigdy go nie bedzie mial :D

Nie wiesz o co mi chodzi? Kazdy jeden patch jest procesojebny. Tak procesojebny, ze kiedys mozna bylo grac bez lagow. Teraz? Co druga gra to lagi z powodu za duzej ilosci ludzi/pojazdow. Nie wierzysz? Odpal flagi 2v2 na 24 ludzi.
User avatar
stucuk
OWSupport.com Owner
Posts: 438
Joined: Tue Apr 18, 2006 12:10 am
Location: UK, Scotland

Re: 22th Aug 2011 - 1.11.2 Beta

Post by stucuk »

The maps SAIL is proberly causing more Sync Lost's as it gets beefier and beefier. But noone has bothered to try v1.02's Maps on the latest version like i suggested, so there is no evidence either way as to if the SAIL is the cause.

Its unlikley that its the engine side as it is rare for changes to be made to things which would effect Multiplayer games Synchronisation.

If people don't test the patches then there will be bugs. You can't have a bug free game without testing.
- Stu
OWSupport
User avatar
Fafolek
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 70
Joined: Mon Apr 11, 2011 4:20 pm
Contact:

Re: 22th Aug 2011 - 1.11.2 Beta

Post by Fafolek »

XD nawet na tym najnowszym pathu często laguje
Na pochybel sku***synom!!!

Antonio rzyga goferem z dżemorem
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: 22th Aug 2011 - 1.11.2 Beta

Post by Marcinszabla »

Ponoszę wrażenie , że trzeba wspierać tego gościa ,co robi "Modern Control".
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: 22th Aug 2011 - 1.11.2 Beta

Post by pomek »

If people don't test the patches then there will be bugs. You can't have a bug free game without testing.
Antonio sent list of bugs to you. Everyone can see how much u repair... Sorry, but we dont trust u :(
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 469
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Re: 22th Aug 2011 - 1.11.2 Beta

Post by Szulce »

Poprawcie mnie, jeśli się mylę - żeby pobrać 1.11.2 trzeba zarejestrować się na OWS?
Image
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: 22th Aug 2011 - 1.11.2 Beta

Post by Gothuk »

Tak. Musisz mieć konto.
User avatar
stucuk
OWSupport.com Owner
Posts: 438
Joined: Tue Apr 18, 2006 12:10 am
Location: UK, Scotland

Re: 22th Aug 2011 - 1.11.2 Beta

Post by stucuk »

pomek wrote:Antonio sent list of bugs to you. Everyone can see how much u repair... Sorry, but we dont trust u :(
Iv repaired far more than a company would have. Look at the changelogs. I can't however fix every single bug that Altar added to the game in a short period of time. Bugs which crash the game are far easier to fix because you can actually trace them back to the source. The bugs Antonio sent are the type of bugs which are not easy to track down because there is no obvious place to look for them. The source code is not small.

No one person can fix all the bugs in there spare time in a short period of time. I am not doing this as a job, i don't get paid, so i can't dedicate every minute of my life. I am not your slave.


When it comes to trust, i at least don't use exploits to try and crash other peoples games like you did with 1.10 and 1.11.0 while an exploit existed which caused people's OW's to crash if you entered a room with certain characters in your name.
- Stu
OWSupport
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: 22th Aug 2011 - 1.11.2 Beta

Post by pomek »

LOL! Whats a bug u repair ? Bug on enginer? Bug on sniper? Bug on exp on monkeys? Hmm.. Maybe dismantle buildings in 1 sec? Hmm.. Noo.. So "Iv repaired" - u lie ! :O
User avatar
stucuk
OWSupport.com Owner
Posts: 438
Joined: Tue Apr 18, 2006 12:10 am
Location: UK, Scotland

Re: 22th Aug 2011 - 1.11.2 Beta

Post by stucuk »

Twisting my words just makes you look foolish.
- Stu
OWSupport
User avatar
Szubi
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 8
Joined: Mon Apr 13, 2009 11:29 am
Location: Kwidzyn
Contact:

Re: 22th Aug 2011 - 1.11.2 Beta

Post by Szubi »

Z czego wy robicie problem? To, że Stu wydał kolejną wersję testową patcha? Gdzie jest napisane, że musicie to ściągać? Nikt nie zmusza Was do instalacji tego, więc nie wiem o co chodzi. Ja tam testuję najnowsze wersję z kuplami i mam gdzieś, że Wam się to nie podoba. Gra do najnowszych nie należy, ale jest jedną z lepszych. To, że komuś zależy na wydawaniu poprawek do niej, to powinniście to zaakceptować i podziękować, a nie robić problem z byle czego. Takie posty, jakie pisze pomek mnie po prostu irytują. Odnoszę wrażenie, że Wam nie zależy na poprawkach. Jednak ciągle ktoś jęczy, że mu jedno nie działa, to drugie nie działa, no ale po co są poprawki? Przecież ich nie potrzebujecie. Więc pomyślcie trochę, zanim kogoś zaczniecie obrażać, bo nie pasuje Wam to, że wydał następną wersję testową łatki.

Pozdrawiam,
Szubi
Image
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: 22th Aug 2011 - 1.11.2 Beta

Post by pomek »

Gdzie Ty widzisz, zeby ktos Ci jeczal? Moze wejdz czasem i pograj z graczami, a nie z botami... Nie lubie jak szczyl twojego pokroju, ktory jest noobem w ta gre szczeka najglosniej, a nie robi nic.
Co z tego ze testujesz, skoro zadnych raportow nie wysylasz? Bugow nie znasz, wiec nie masz pojecia co ewentualnie mogloby zostac naprawione.

Rowniez pozdrawiam.
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: 22th Aug 2011 - 1.11.2 Beta

Post by Marcinszabla »

Podzielam zdanie Pomka.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
Post Reply