Prima aprilis: Original War 2

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Prima aprilis: Original War 2

Post by Gothuk »

Może niektórzy z was zauważyli już, że na MS'ie zaczęły pojawiać się gry z numerem wersji 2.0.
A dla tych którzy jeszcze nie widzieli tego zrobiłem screenshoota:
http://screenshooter.net/data/uploads/eq/gr/owiy.png

Jak się pewnie domyślacie Radek i Stuart prężnie pracują nad nowymi wersjami OW. Już niedługo wydadzą nową wersję właśnie z numerkiem 2.0.

Pewnie chcielibyście wiedzieć co nowego przyniesie ten patch?
Nie będę trzymał Was dłużej w zniecierpliwieniu i uchylę rąbka tajemnicy co planują twórcy patcha:
  1. Nowy interfejs gry - bardziej przejrzysty i dostosowany do dużych rozdzielczości
  2. Nowy MS - koniec z problemami hostowania! Teraz każdy będzie mógł stworzyć własny server z grą.
  3. Ulepszony CB - nowe tryby rankingowe, lepszy algorytm liczenia punktów.
  4. Gra będzie (nareszcie) stabilna - denerwowały Cię ciągłe sync losty, lagi, itp? Koniec z tym, gra działa teraz płynnie (sam testowałem najnowszą betę i mogę się pochwalić, że teraz można na prawdę pograć w OW, tworząc wielką armię i grając bez najmniejszej ścinki gry)
  5. Mniej bugów - wkurzali Cię bugerzy dzięki którym odechciało Ci się grać? To już nie problem, wszystkie znane bugi zostały naprawione!
  6. Nowa kampania - wreszcie będziecie mogli pograć w kampanię arabską (taką jaką zaplanowali twórcy OW).
  7. Nowe nacje - chciałeś kiedyś pograć innym narodem niż Amerykanin, Rusek, Arab? Nie ma problemu patch do wersji 2.0 dodaje też kilka nowych nacji.
  8. Integracja z Facebookiem - zdziwieni? Też byłem :D. Teraz po meczu będziecie mogli się pochwalić bezpośrednio z OW o wygranej na swojej tablicy FB. Myślicie pewnie, że to głupie, ale ma też wielki plus - reklamujecie naszą piękną grę dzięki czemu więcej osób będzie chciało grać w nią.
Więcej informacji o nowym patchu już niedługo.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Original War 2

Post by Serpent »

:D
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Lazarus
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 140
Joined: Tue Oct 18, 2011 8:58 pm
Location: Podlaskie
Contact:

Re: Original War 2

Post by Lazarus »

Zaiste radujmy się tą wspaniałą nowiną, dopóki nie nastanie 2 kwietnia ;)
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Original War 2

Post by Bren »

A co? Już drugiego kwietnia wyjdzie i się nie będziemy cieszyć, bo jednak sporo bugów będzie? :D
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Original War 2

Post by Marcinszabla »

Ha , ha niezłe! :) Tradycji stało się zadość , prawie uwierzyłem.Dostanę warna za zniszczenie atmosfery?

edit: Faktycznie Bren: wierzyć bo wiara.
Last edited by Marcinszabla on Sun Apr 01, 2012 6:58 pm, edited 1 time in total.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Original War 2

Post by Bren »

Wyproszę u wielmożnych adminów, abyś warna nie dostał. Będę ich prosił, abyś dostał BANANA :F
Uwierzyłem przez rz się pisze.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
mattin111
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 280
Joined: Wed Jun 23, 2010 4:02 pm

Re: Original War 2

Post by mattin111 »

O_O' Niezla robota. Respekt dla was. Tez widzialem ta wersje ale myslalem ze to jakis normalny Patch xD. Teraz przyniose niemieckich Kumplow troche sie pobawimy :'DD

EDIT: Zawsze ja tylko na te Kawaly wpadam :'D
User avatar
PanzerGhost
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Sun Apr 01, 2012 4:29 pm

Re: Original War 2

Post by PanzerGhost »

Naprawdę ładnie się zapowiada. Jedyne, co wydaje mi się zbędne to właśnie to bezpośrednie połączenie z Facebookiem, ale patrząc na to z drugiej strony, to rzeczywiście może to "przywrócić sławę" Original War.
A teraz małe "co sądzę o xxx":
Nowy interfejs - Ciekawi mnie to bardzo, bo jeśli będzie to nagła, wielka zmiana to ciężko będzie się przyzwyczaić jak to jest ostatnio z YouTube...
Nowy MS - Nareszcie koniec problemów z odblokowywaniem portów i tym podobnych. Nikt nie będzie musiał czekać na xxx by założył server ^^
Nareszcie stabilna gra - Noooo, wreszcie skończy się urywanie synchronizacji w trzeciej minucie :D
Arabska Kampania - Świetnie! Lecz jeszcze chciałbym się dowiedzieć, czy będą nowe dialogi i czy TA kampania będzie w jakiś sposób łączona z wydarzeniami z kampanii rosyjskiej i Amerykańskiej.
Nowe nacje - A czy Polska będzie? ^_^
I jeszcze jedno pytanie: ten "większy patch" Zostanie wydany jako następny czy będą przed nim jeszcze inne, aż dobijemy do Dwójeczki? :P
Image
Friendship is magic, bitch.
User avatar
Lengorio
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 62
Joined: Wed Mar 28, 2012 4:48 pm
Location: Hiszpania, Madryt

Re: Original War 2

Post by Lengorio »

Ale sie fajnie sklada moze wreszcie Original War zdobedzie slawe i zrobia dwójke
Nothing is impossible!
User avatar
mattin111
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 280
Joined: Wed Jun 23, 2010 4:02 pm

Re: Original War 2

Post by mattin111 »

Lengorio wrote:Ale sie fajnie sklada moze wreszcie Original War zdobedzie slawe i zrobia dwójke
PanzerGhost wrote:Naprawdę ładnie się zapowiada. Jedyne, co wydaje mi się zbędne to właśnie to bezpośrednie połączenie z Facebookiem, ale patrząc na to z drugiej strony, to rzeczywiście może to "przywrócić sławę" Original War.
A teraz małe "co sądzę o xxx":
Nowy interfejs - Ciekawi mnie to bardzo, bo jeśli będzie to nagła, wielka zmiana to ciężko będzie się przyzwyczaić jak to jest ostatnio z YouTube...
Nowy MS - Nareszcie koniec problemów z odblokowywaniem portów i tym podobnych. Nikt nie będzie musiał czekać na xxx by założył server ^^
Nareszcie stabilna gra - Noooo, wreszcie skończy się urywanie synchronizacji w trzeciej minucie :D
Arabska Kampania - Świetnie! Lecz jeszcze chciałbym się dowiedzieć, czy będą nowe dialogi i czy TA kampania będzie w jakiś sposób łączona z wydarzeniami z kampanii rosyjskiej i Amerykańskiej.
Nowe nacje - A czy Polska będzie? ^_^
I jeszcze jedno pytanie: ten "większy patch" Zostanie wydany jako następny czy będą przed nim jeszcze inne, aż dobijemy do Dwójeczki? :P
lol, wy sie naprawde cieszycie z tego? Zobaczcie inne Posty moze zrozumiecie o co tu chodzi xd. I nowa kampania? pff i to jeszcze "taka jaka zaplanowali tworcy OW" x'D dobre.
Saviola
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 8
Joined: Sun Aug 21, 2011 1:37 pm

Re: Original War 2

Post by Saviola »

Nie no fajnie, robicie to chłopaki szybciej niż Bioware :). Czyżby ten patch oznaczał zapoczątkowanie nowej ery OW? Coś na co czekałem niekiedy z niecierpliwością prawie 9 lat? Wymyślając sobie jak to będzie, tworząc amatorskie modziki z samą akcją bez tekstów i filmików, a w głowie tworząc raz po raz jakieś historie jakby to mogło być. Jeszcze jakbyście do tego wszystkiego dorzucili nową historię tej "trójcy" po wydarzeniach z walki o żyłę matkę (różne perspektywy wydarzeń oczywiście) to już w ogóle hicior. - myślę że dobry temat na patcha.
User avatar
mattin111
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 280
Joined: Wed Jun 23, 2010 4:02 pm

Re: Original War 2

Post by mattin111 »

Dobra koniec Zartowania :mrgreen: Skasujecie ten Temat czy w real zrobicie te Poprawki? :ruwtf:
Zidek
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 112
Joined: Wed Aug 04, 2010 9:25 pm

Re: Original War 2

Post by Zidek »

Saviola wrote:Nie no fajnie, robicie to chłopaki szybciej niż Bioware :). Czyżby ten patch oznaczał zapoczątkowanie nowej ery OW? Coś na co czekałem niekiedy z niecierpliwością prawie 9 lat? Wymyślając sobie jak to będzie, tworząc amatorskie modziki z samą akcją bez tekstów i filmików, a w głowie tworząc raz po raz jakieś historie jakby to mogło być. Jeszcze jakbyście do tego wszystkiego dorzucili nową historię tej "trójcy" po wydarzeniach z walki o żyłę matkę (różne perspektywy wydarzeń oczywiście) to już w ogóle hicior. - myślę że dobry temat na patcha.
Ten Saviola?! O.O
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Original War 2

Post by Bren »

Z tego najlepsze jest integracja z fejsem. To przywróciłoby dawną chwałę OW, więc niezależnie od tego, czy robicie sobie jaja czy nie, ma być pod taką czy inną postacią :F.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: Original War 2

Post by Gothuk »

Jak już kilka osób zauważyło news został opublikowany 1szego kwietnia i nie potraktowało newsa w pełni serio :D, reszcie - dzięki że udało mi się was nabrać :P.
Niestety jednak aktualnie nikt nie planuje wersji 2.0, chociaż niektóre z punktów są w planach i może kiedyś ujrzą światło dzienne ;).
Post Reply