Oficjalna Kampania Arabska

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

User avatar
jankes1120
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 15
Joined: Fri Jun 03, 2011 12:11 pm
Location: Mazowieckie
Contact:

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by jankes1120 »

ej jak wgrać to kompanie
Możecie mnie spotkać na Team speak 3 Ip. TS-y.pl .
Serdecznie zapraszam :D
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by Nefarem »

Musisz zrobić plik .ini a folder wrzucić do folderu mods.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by Phantom »

Ayman wrote:Doszedlem do 9 misji. Wczesniej nie spotkałem bugów uniemożliwiających gre, zdobylem wszystkie medale. Do 6 misji gralem na trudnym, ale 7 nie dalem rady i musialem zmniejszyc poziom. W 9 malo co gralem bo slabo znam angielski, wiem ze mam wykrasc chyba jakies dokumenty i tekstury nie są naniesione na mapie. W samym spolszczeniu są literówki, male blędy ale to jest chyba spolszczenie "pomocnicze" które pomaga ogarnąć gre i w wykrywaniu bledow.

Jest jednak taki bug (dosc uciążliwy) w 5 i 7 misji jak sie wczyta zapisaną gre to w 5 zaczyna sie dialog z szejkiem o tym że za dlugo i opieszale działalem i odbierają mi dowodztwo nad misja i przegrana, a w 7 od razu konwój sie pojawia i chce zapasy syberytu oraz zaczyna sie ostatnia rozmowa z szejkiem ktory wzywa do obrony oblezonego Kabulu i zaczyna sie 8 misja. Dzieje sie tak nawet jak od razu po zapisaniu gry na samym poczatku i pozniejszym wczytaniu jej (w 5 i 7 misji). I dzieje sie to na srednim i trudnym poziomie, wiec zakladam ze na latwym tez. Wydaje mi sie ze po wczytaniu gry w tych misjach resetuje sie jakby czas do przygotowania ataku na ruska baze w 5 i czas do przyjazdu konwoju w 7.

Jezeli nie bylo tego wczesniej to prosze jakos to po angielsku sklecic i dodac do bugów na tej stronie co mamy zglaszac bledy, bo tak jak pisalem slabo z angielskim. Po niemiecku mogl by napisac no ale tez wszyscy moga nie znac :D
Siemka.
Czy powyższe zostało rozwiązane - bo nie mam czasu czytać 24 stron tematu :P
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by Antitheus »

"Omawiany bug" w misji 9 u Aymana polega raczej na niezrozumieniu celów misji. To misja typowo rpgowa - podejmujesz decyzje, rozmawiasz i działasz.
Save / Load bug został naprawiony, lecz łatka zostanie wprowadzona dopiero w nowym patchu. Radzę zwyczajnie w 2 misjach nie wyczytywać stanu gry, gdyż ta się automatycznie zakończy. Mod nie ma poważniejszych błędów. Istnieje parę niedociągnięć, ale to normalna rzecz przy projektach w fazie bety. Polecam testowanie.
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by Phantom »

To poczekam na nowy patch - bo rzadko kiedy mam tyle czasu aby przejść misję bez wczytywania gry :P Ale poki całkiem niezła robota - wrocic do kampanii po okolo 10 latach ehhh....
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Leegol
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 1
Joined: Wed Sep 19, 2012 8:32 pm
Location: Ciechanów
Contact:

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by Leegol »

No to ściągamy i gramy
Wojna moim życiem
User avatar
michalwava1991
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Fri Sep 21, 2012 10:29 am
Location: NDM

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by michalwava1991 »

Witam Wszystkich widzę ,że coś się dzieje (Kampania Arabska), czyli do której misji można już zagrać swobodnie ?
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by Antitheus »

10. 11 w drodze.
zghlwigi
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 10
Joined: Thu Sep 27, 2012 2:23 pm

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by zghlwigi »

Może mi ktoś na PW napisać jak przejść misję 9? Bo wydaje mi się że robię wszystko jak trzeba, a mimo wszystko cały czas nie udaje mi się wykraść dokumentów. Kradnę wóz i wjeżdżam nim do bazy, melduje że przywiozłem skrzynie, rozmawiam z ludźmi w magazynie nie mówiąc jak sie nazywam, dowiaduje się o dowódcy i mikroskopie, naprawiam pojazdy dla żołnierzy którzy przyjechali, biorę skrawek papieru z magazynu, i zanoszę do dowódcy, koniec końców gadam z dimitrim, nie podaję mu imienia, wygrywam zakład strzelecki, zgadzam się na pójście z nim do laboratorium i teraz niezależnie czy go zabiję czy zwiążę to włącza się alarm i przegrywam :(
donaspl
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Fri Oct 05, 2012 11:51 pm

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by donaspl »

Mam takie pytanie czy w tej kampanii ludzie nic kompletnie nie mówią ? trochę głupio się gra tak praktycznie bez dźwięku.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by Antitheus »

No nie wystarczy przecież napisać dialogu aby ludzie zaczęli "mówić"; trzeba jeszcze go nagrać a to, wbrew pozorom, gigantyczne przedsięwzięcie.
donaspl
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Fri Oct 05, 2012 11:51 pm

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by donaspl »

No to chyba wiadome że po Polsku nie będą mówić, ale np spotkam jakiś Rosjan albo Amerykanów i mówią po angielsku. Ogólnie oprócz dialogów Araby by mogły mówić jakieś pierdoły typu "Polepszyły się moje umiejętności.." itp obojętnie czy po Polsku czy po Angielsku, bo bez tego się jakoś tak nudno gra :P
XxXFallenXxX
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 3
Joined: Sat Oct 06, 2012 11:27 am

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by XxXFallenXxX »

Mam pytanie jak mogę ominąć błąd z misji 5 gdy po wczytaniu gry wyskakuje okienko i szejk mówi że nie wypełniłem rozkazów moja mina wtf?! a jak atakuje bazę to wyskakuje to samo tylko że źle atakuje i że odbiera dowództwo. Proszę o pomoc.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by Antitheus »

XxXFallenXxX, staraj się nie wczytywać misji ani jej nie wznawiać. To jedna z dwóch misji, gdzie na chwilę obecną występuje błąd licznika (po wczytaniu zamiast czekać [30-x]-y, gdzie x to modyfikator poziomu trudności, a y to czas gry w misję, odpala się od razu główny event - w tym przypadku atak). Zacznij misję od nowa i przejdź ją bez wczytywania. Błąd został już naprawiony, ale poprawka dostępna będzie po ukazaniu się nowego patcha.
fistachu
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 1
Joined: Sat Oct 06, 2012 1:15 pm

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by fistachu »

Witam znalazłem błąd całkowicie uniemożliwiający grę otóż podczas wczytywania misji 9 wywala mi błąd i zamyka okno z grą. Czy ktoś miał tak, czy może jestem jedynym wyjątkiem?
Post Reply