Oficjalna Kampania Arabska

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by Mari »

Odświeżę nieco temat, niedługo instaluje ow i chciałbym się dowiedzieć o obecnym postępie prac nad kampanią arabską i skąd można ściągnąć aktualną wersje.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
McBenn
ArCamp Developer
Posts: 509
Joined: Tue Sep 04, 2012 4:30 pm

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by McBenn »

Mission 14 Legion is finally complete and ready for testing. My apologies it took so long but it has been a real challenge to balance the mission properly. I would very much like feedback on that part for any and every difficulty.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by Antitheus »

Same here; screw the exams.
User avatar
John Macmillan
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 27
Joined: Fri Jan 31, 2014 6:54 pm
Location: Baza Gamma

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by John Macmillan »

Czy Kampania Arabska będzie kiedyś całkowicie oddzielnym epizodem? Czy wciąż, aby zagrać należy podmienić rosyjskie pliki?
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by Antitheus »

@John Macmillan opis instalacji moda, jak i większość kwestii związanych z kampanią znajdziesz w jej dziale na naszym forum. Co do samej instalacji, robi się to tak samo, jak instalacja zwykłego moda, tyle że folder (i plik .ini tworzysz samodzielnie) - opis.
User avatar
John Macmillan
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 27
Joined: Fri Jan 31, 2014 6:54 pm
Location: Baza Gamma

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by John Macmillan »

Wow, w takim razie sorry, pamiętam, że kiedyś była kampania arabska, 5 bodajże misji, ale żeby pograć trzeba było podmienić ruską kampanię. Myślałem, że wciąż tak jest.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by Antitheus »

Ja sam już straciłem rachubę w liczeniu tych wszystkich modów dot. arabów :)
Wystarczy nam to, że obecna kampania arabska ma 14 misji i ma potencjał do implementacji w ramach nowego patcha :P
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by pomek »

Chyba nie chcemy wydac oficjalnej kampanii bez map, prawda? ;D
User avatar
McBenn
ArCamp Developer
Posts: 509
Joined: Tue Sep 04, 2012 4:30 pm

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by McBenn »

GBI's are needed ofc. As are spoken dialogues but we'll wait with the latter until all missions are done. We just need volunteers to make the GBI's. Actually I have a list of stuff needing to be done but it's mainly graphical stuff which I suck at. Hm perhaps we should make some sort of "central" with these things so people can volunteer to make them?
User avatar
RoysoN
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 143
Joined: Sun Nov 21, 2010 3:32 pm
Location: Świętochłowice
Contact:

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by RoysoN »

Mam teraz trochę wolnego czasu to powoli zaczynam wracać do OW, zagrałem se w kampanię arabską. Trochę mi się nie podobają dialogi, tj. niektóre zdania, zwroty itp jakby żywcem kopiowane z AM i RU. Chociaż uważam, że teksty Caricyna mistrzowskie :D
Lecimy z tematem!
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by Antitheus »

Niektóre teksty i dialogi nie miałyby sensu, gdyby zostały przeformułowane ew. inaczej przetłumaczone :) W razie czego daj mi znać w dziale kampanii to zobaczymy, co można z tym zrobić.
User avatar
John Macmillan
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 27
Joined: Fri Jan 31, 2014 6:54 pm
Location: Baza Gamma

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by John Macmillan »

Witajcie ponownie towarzysze :) Przeszedłem już obie kampanie i misje od przymierza. Wziąłem się za Arabską kampanię. Już pierwsza misja sprawiła mi ogromną radość. Chciałbym jakoś pomóc, może przy tłumaczeniu? Mógłbym spróbować też nagrać parę kwestii po Polsku. Myślę, że całkiem nieźle wychodzi mi zmienianie głosu.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by Antitheus »

Zawsze potrzebujemy chętnych rąk do pracy. Póki co, głównie pracujemy nad pisaniem misji oraz tworzeniem map (McBenn) oraz ich teksturowaniem. Potrzeba również ludzi chętnych do testów, aktywnego zgłaszania błędów oraz wysuwania jak najlepszych propozycji.
Co do tłumaczenia - przeważnie tłumaczę nowe misje zaraz po tym, jak się ukażą. A z racji tego, iż chcę aby tłumaczenie było jak najlepszej jakości, szukam ludzi do jego kreatywnego weryfikowania (tj zgłaszania błędów oraz propozycji zmian dialogów).
Wszystko to a nawet więcej w dziale Kampanii na naszym forum - http://forum.original-war.net/viewforum.php?f=80
Zmiany i poprawki ukazują się bardzo często, stąd zalecam śledzić commity na bitbucket lub zasubskrybować nasz fanpage na FB: https://www.facebook.com/OWArCamp?ref=hl
User avatar
McBenn
ArCamp Developer
Posts: 509
Joined: Tue Sep 04, 2012 4:30 pm

Re: Oficjalna Kampania Arabska

Post by McBenn »

I guess Antitheus already said it all but just to be clear: We'll wait with the spoken dialogues until all missions are done since dialogues may change up until then. You can ofc help improve the translations. Other than that it's mostly graphical stuff like ground textures, background images and loading screens. You are ofc also welcome to post ideas for the remaining missions as well as test the finished missions (personally I'm especially concerned with the balancing - too hard or too easy?).
Post Reply