Rewizja roku 2013

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Rewizja roku 2013

Post by YuriStriatov »

Ewentualnie gdyby GNU GPL nie wypalilo, zwracam uwage na ot taka rzecz tutaj:

http://www.gog.com/game/conquest_frontier_wars
Bonus content included for FREE with purchase: manual soundtrack quick reference card source code
OW juz na gog jest, mozna by sklonic bohemie zeby dorzucili zrodlo do downloadu. Wtedy mozna palnac public repo od razu na patche tak czy inaczej. Oczywiscie najlepiej jak by freeware bylo, ale zawsze dobrze wiedziec co mozna negocjowac.
Image
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Rewizja roku 2013

Post by Mari »

A ja wam gratuluje tak dobrego moda/admina, jakim jest Anti, widać, że wie co robi a nikt go wcale nie pochwalił. To tyle ode mnie :D
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Re: Rewizja roku 2013

Post by Backero »

Synchra imo najważniejsza, ale tak się zastanawiam co jeszcze możnaby zrobić z udostępnionym kodem źródłowym. Slot na nową nację? (żeby mogły istnieć 4 niezależne); na pewno liczyłbym też na jakiś programik do edycji plików *.gma i elementów portretów postaci (nowe ubrania, fryzury...)

@Mari
Czemu "nam"? Anti jest wspólny także Twój haha :twisted:
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Rewizja roku 2013

Post by Mari »

Bo ja tu tylko gościem jestem, można powiedzieć, że jak mnie natchnie to wchodzę, bardziej z sentymentu.
Co do twojego pomysłu na nacje to zgadzam się, ale Stu nie zrobił patcha tak jak Serp mówił od 2012 roku więc na logikę można wywnioskować, że albo Stukacz nie żyje albo po prostu ma nas w du**e.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Rewizja roku 2013

Post by Anarchy »

Między 1.10b a 1.11 minęło ze 3 lata. Z czego większość tego czasu nic się nie działo. Nie jest tak źle.


PS. Praktycznie wszyscy jesteśmy tu już gośćmi - scena OW nie żyje.
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Rewizja roku 2013

Post by YuriStriatov »

Oj tam Anarch ludzie wchodza jeszcze grac, mody nowe wciaz jakos powstaja wiec zyc to zyje. Moze nie jest jakas gigantyczna ale jest wiec nie smuc tu nam :D
Image
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Rewizja roku 2013

Post by Serpent »

Backero wrote:Synchra imo najważniejsza, ale tak się zastanawiam co jeszcze możnaby zrobić z udostępnionym kodem źródłowym. Slot na nową nację? (żeby mogły istnieć 4 niezależne); na pewno liczyłbym też na jakiś programik do edycji plików *.gma i elementów portretów postaci (nowe ubrania, fryzury...)

Dodawanie komponentów do XichtEd to nie jest nic trudnego. Inna sprawa że potrzebny jest kod.

Jak dla mnie multi jest ważne, reszta jest opcjonalna. Wiadomo można się wtedy pobawić w naprawę kampanii, dodanie tego Omara czy Gorkiego co tam piszą w innym temacie, dodanie odgłosów Gosudarova które są ale nie przypisane do tego ryjka co trzeba :mrgreen: itd.


Ale trzeba działać, ileż można czekać :arcry:
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Rewizja roku 2013

Post by Bren »

Trzeba działać albo teraz, albo nigdy.
Gdy już się posiada kod źródłowy, to z grą da się zrobić właściwie wszystko. Jest tylko jeden problem: czas i chęci.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Rewizja roku 2013

Post by Anarchy »

Jeśli nawet zdobędziemy ten kod, to co z tego? Osób, które są na tej scenie i mają odpowiednią wiedzę można policzyć na palcach. Do wyliczenia tych, którzy w dodatku mają czas i chęci mogę użyć jednej ręki. Kod źródłowy jest tylko jednym z wielu celów, które trzeba osiągnąć.
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Rewizja roku 2013

Post by pomek »

Tych osob jest wiecej niz Ci sie wydaje, tylko niektorzy sie nie ujawniaja. Brak umiejetnosci to maly problem, bo majac wglad w kod moga sie szybko nauczyc. Pytanie, w czym to jest dokladnie napisane? :D
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Rewizja roku 2013

Post by Mari »

Delphi?
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: Rewizja roku 2013

Post by Gothuk »

Pomek, to nie jest w pehapie :P.
Większość kodu jest napisana w Delphi.

Może i jest tylko kilka osób, które chętne by były popracować nad kodem, ale to i tak nadal jest więcej osób aniżeli Stu + Radek.

Tymczasowo wysłałem do Bohemii jeszcze raz pytanie, na które nie odpowiedzieli od naszej ostatniej konwersacji. Zobaczymy co z tego będzie.
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Rewizja roku 2013

Post by Mari »

Gothuk a jakby wyczaić ich nr i z nimi pogadać po angielsku w tej sprawie, nie żebym był chętny czy coś ale tylko podsuwam pomysł. Na maila to ci nie odpowiedzą, mają to gdzieś zapewne, ale co ja tam wiem.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Rewizja roku 2013

Post by Anarchy »

Wtedy odbierze jakaś sekretarka i nie przepuści rozmowy do kogoś decyzyjnego.
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Rewizja roku 2013

Post by pomek »

Chyba, ze sie podszyjesz pod premiera. W Polsce takie numery przechodza:D
Post Reply