Rewizja roku 2013

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Rewizja roku 2013

Post by Antitheus »

Od dłuższego czasu aktywność na forum wzrosła o średnio 12 osób - bardzo miło to widzieć. Cieszy mnie, że ludzie są skłonni rejestrować się na OWN i korzystać z dobrodziejstw strony i forum. Wciąż spora rzesza osób nie rejestruje się, a śledzi jedynie wątki jako "goście".
Co prawda scena OW jest już ustatkowana - kiedyś aktywność na forum pobudzały wątki dot. klanów, zasad i tym podobnych. Dzisiaj możemy dyskutować na inne tematy (głównie dot. modów).
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Re: Rewizja roku 2013

Post by Backero »

Na każdym forum dyskusyjnym o tematyce gier, czy w komentarzach pod Original War na różnych serwisach growych masa osób chwali OW wspominając jak to przechodzili kampanię itp, ale tak ogromna część tych graczy nie zagłębiała się z grę bardziej. Wielu miłośników tej gry tak naprawdę wciąż nie ma pojęcia i istnieniu modów, czy sprawnym community. Są zdziwieni, że taka gra może mieć jeszcze rozwiniętą scenę, bo takie cechy przypisuje się jedynie grom nowym i klasykom (jak Red Alert 2, do którego wciąż powstaje sporo modów). Sam uważam Original War za klasyka, ale jest to gra bardzo niezauważalna i niedoceniana. Kto wie, co by było, gdyby Original War wyszła w postaci takiej jakiej miała wyjść (na pewno kampania arabska i odpowiednia promocja tego tytułu).
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Rewizja roku 2013

Post by Mari »

@Serpent
W zasadzie to rozumiem o co ci chodzi, ale w zasadzie nikogo do zagłębiania się w temat nie zmusisz, jest parę osób, które bardzo się tematem interesują i są w stanie coś dla ogółu zrobić, ale może to być za mało w stosunku do potrzeb tak jak mówisz.
@Antitheus
Jeżeli chodzi o klany to myślę, że warto by było zachęcić do powstawania nowych klanów i przydałby się spis klanów oficjalnie zgłoszonych nie wiem czy takie coś istnieje ale powinno być na stronie głównej.
@Backero
Tak naprawdę nic nie da się zrobić, tzw.support robi już ile może, chociażby to, że jest duży odzew na fb czy nk to już dużo znaczy. Z reklamy to ja jeszcze bym proponował zrobić na jakiejś dobrej topliście gier miejsce dla Original War i wtedy np. klikać raz dziennie przez tą stronę wtedy wartość strony by wzrosła w sensie, że ludzie widząc ją na topliście wchodzili by i interesowali się. Nic więcej mi do głowy nie przychodzi. Co do Twojej ostatniej odpowiedzi to nie ma co gdybać, trzeba się pogodzić z tym, że ta gra już raczej od nowa nie powstanie i możemy tylko czekać na patche albo tworzyć nowe mody do niej, zgłaszać bugi, itd.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Rewizja roku 2013

Post by Antitheus »

Spis klanów masz na CB.
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Rewizja roku 2013

Post by Bren »

Co do klanów, to myślę, że ciężko, ale dałoby rady wznowić różne klanowe działania, jak wojny. Najpierw wymagałoby to jednak ściągniecia paru graczy z powrotem do OW.
@Antitheus, spis klanów raczej się kiepsko ma w stosunku do rzeczywistego stanu ;f
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Rewizja roku 2013

Post by Antitheus »

Nie rejestrują się na CB - nie istnieją. Obecnie "najlepszym" klanem jest klan mający najwięcej punktów. Wojny o zniszczenie klanu zostały zakazane, więc powinny odbywać się na CB. Chyba, że ktoś zakłada klan, żeby zwyczajnie sobie był.
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 445
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: Rewizja roku 2013

Post by Mart »

Obecnie klany nie mają racji bytu, przez małą ilość aktywnych graczy. Zresztą kiedyś napisałem, że ostatni klan z prawdziwego zdarzenia skończył się na CoH, zresztą niedługo po wygranej z BoS sam przestał istnieć, później były tylko klany dla tagu, do niczego więcej.
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
User avatar
Lazarus
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 140
Joined: Tue Oct 18, 2011 8:58 pm
Location: Podlaskie
Contact:

Re: Rewizja roku 2013

Post by Lazarus »

Jak ktoś założy jakiś ogarnięty klan to chętnie nawet sparingi pogram, wojny nie mają raczej racji bytu gdy istnieją dwa czy trzy klany.
Post Reply