East Legion Redone!

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: East Legion Redone!

Post by Antitheus »

Brak słów. Creative wie wszystko lepiej od nas :)
I dodanie misji to nie "poprawki" - to po prostu rozbudowa. W dodatku misje, które zostały opublikowane są w 100% kompletne. I dopóki nie dodamy (Nefarem doda) kolejnych, mod JEST w 100% kompletny.
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: East Legion Redone!

Post by Nefarem »

5 misja jest gotowa do testów i ostatnich szlifów.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: East Legion Redone!

Post by Creative »

Nefarem wrote:5 misja jest gotowa do testów i ostatnich szlifów.
Super, dzięki na taki news liczyłem ;)
Antitheus wrote:Brak słów. Creative wie wszystko lepiej od nas :)
I dodanie misji to nie "poprawki" - to po prostu rozbudowa. W dodatku misje, które zostały opublikowane są w 100% kompletne. I dopóki nie dodamy (Nefarem doda) kolejnych, mod JEST w 100% kompletny.
Niech Ci będzie :)
Image
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: East Legion Redone!

Post by Antitheus »

Testujcie. Ja wieczorem wydam osąd ^^.
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: East Legion Redone!

Post by Nefarem »

Range check error przelał czarę goryczy.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: East Legion Redone!

Post by Creative »

Nefarem wrote:Range check error przelał czarę goryczy.
Czyli nie będzie 5 misji? :arsick:
Image
nadwrazliwosc_zebow
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 91
Joined: Wed Jan 09, 2013 2:48 pm

Re: East Legion Redone!

Post by nadwrazliwosc_zebow »

Nie wiem, czy to jest wątek do zgłaszania uwag do moda, najwyżej przeniesiecie. :)

Otóż, powinniście zrobić coś z... małpami. Odpalam moda pierwszy raz wczoraj, więc chcę obejrzeć dialogi w całości. I od razu po przejściu przez EONa moją postać zaczyna tłuc jakiś wykokszony małpolud. Do tego stopnia, że kończy się filmik, a ja zostaję z jednym człowiekiem na czerwonym pasku... Odpalam jeszcze raz, przewijam tym razem dialog, i słyszę że gdzieś w okolicy małpa znowu kogoś tłucze. Znajduję naukowca, też już na czerwonym pasku, 2:0 dla małpy. Dopiero za trzecim razem mogłem tak naprawdę zacząć grać :/
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Re: East Legion Redone!

Post by Lesio »

Panowie nie chcę być ch**em, ale ja zrobiłem 3 wersje 5 misji każda była inna. Dlatego nie zgadzam się na wypuszczenie jednej z jej wersji. Przynajmniej nie w takim stanie w jakim ona była. Chodzi tu głównie o usunięcie kilku postaci które po prostu wrzuciłem tam na siłę. Dlatego poprosiłbym o wysłanie mi tej wersji, żebym po prostu mógł ją przejrzeć. Jestem bardzo wdzięczny Nefaremowi, Antiemu, że podjeli się zadania przepisania skryptów i ulepszenia moda. Jednak jest to moje dzieło i chciałbym mieć wpływ na wersję finalną East Legion.
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: East Legion Redone!

Post by Nefarem »

Looknij pmkę.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: East Legion Redone!

Post by Antitheus »

nadwrazliwosc_zebow wrote:Nie wiem, czy to jest wątek do zgłaszania uwag do moda, najwyżej przeniesiecie. :)

Otóż, powinniście zrobić coś z... małpami. Odpalam moda pierwszy raz wczoraj, więc chcę obejrzeć dialogi w całości. I od razu po przejściu przez EONa moją postać zaczyna tłuc jakiś wykokszony małpolud. Do tego stopnia, że kończy się filmik, a ja zostaję z jednym człowiekiem na czerwonym pasku... Odpalam jeszcze raz, przewijam tym razem dialog, i słyszę że gdzieś w okolicy małpa znowu kogoś tłucze. Znajduję naukowca, też już na czerwonym pasku, 2:0 dla małpy. Dopiero za trzecim razem mogłem tak naprawdę zacząć grać :/
Przyjęte do wiadomości.
Lesio wrote:Panowie nie chcę być ch**em
Jesteś ;< mogłeś mówić mi wcześniej, że wypuściłeś kilka wersji tejże misji. Akurat z tego, co widziałem to ta wersja, którą mamy wygląda świetnie - przynajmniej pod względem fabuły i konstrukcji mapy. Dialogi już zdążyłem poprawić - tak więc ortografia i składnia jest ok - może pozostanie jeszcze jakaś niedopieszczona interpunkcja. Postaci postaciami - dasz znać. Byle tylko poradzić coś z range check errorem bo nie wiemy skąd się mógł on tu wziąć :)
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: East Legion Redone!

Post by Creative »

I co dalej z tą 5 misją? Jakieś postępy? Która będzie wersja tej misji?
Image
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: East Legion Redone!

Post by Nefarem »

Nigdy -.-.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: East Legion Redone!

Post by Antitheus »

Creative wrote:Która będzie wersja tej misji?
6.932.321314.23213213

Gruntownie przetestuję, ogarnę wszystko, porozmawiam z Nefem i się wrzuci. Miałem to zrobić dzisiaj ale po pracy poszedłem na kilka głębszych i dopiero teraz wróciłem do domu.
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: East Legion Redone!

Post by Nefarem »

Misja 5 (w końcu) dostępna do pobrania.
https://www.dropbox.com/sh/rgfanwjnoffi ... k9dxa?dl=0
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: East Legion Redone!

Post by Creative »

Jest szansa na 6 misję?
Image
Post Reply