Turniej Original War 2019 - Wygraj realne pieniądze!

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

Sebastian
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 9
Joined: Mon Dec 14, 2015 7:33 pm

Re: Turniej Original War 2019 - Wygraj realne pieniądze!

Post by Sebastian »

@zoNE, prosiłbym cie o przedstawienie dowodu na to, ze to w ogole byl Terminat. Problemem jest fakt, ze zagrał moj kolega, któremu pare dni temu pokazałem gre i zrobiliśmy sobie zart. W między czasie na moim teamspeaku przy dużym gronie osob puscilismy sciemę, ze to zagra wlasnie Terminat (z pewnego powodu, którego nie ujawniać mimo wszystko w miejscu publicznym). Grala zupelnie inna osoba, a niewinny gracz dostaje rykoszetem. Wiec skoro zostało to tak doglebnie sprawdzone, prosiłbym o przedstawienie dowodów. Pozdrawiam bardzo serdecznie!
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Turniej Original War 2019 - Wygraj realne pieniądze!

Post by zoNE »

@Sebastian - Nie wiem o czym i z kim rozmawiałeś - nie dotarły do mnie takie informacje, jednak werdykt został ogłoszony na podstawie powiązania danych z gry, IRC, Steam oraz forum. Zostało to tak dokładnie sprawdzone, że ciesz się, że się skończyło jak się skończyło, bo Livid ze względu na nagrodę pieniężna miał zamiar zgłosić sprawę na policję z powodu oszustwa/wyłudzenia (286 § 1 kk). A co się stanie z Waszymi kontami na forum i stronie zostanie zadecydowane niedługo.
User avatar
Livid
Soldier level 0
Soldier level 0
Poland
Posts: 3
Joined: Wed Dec 27, 2017 12:31 am

Re: Turniej Original War 2019 - Wygraj realne pieniądze!

Post by Livid »

Odnosząc się do kolejnego posta, który został cofnięty już przez samego jego autora (czyli Sebastiana):

1. Po pierwsze ujawnienie logów wiąże się z ujawnieniem IP (i nie tylko tego), czego administracja nie może zrobić ze względu na obowiązujące RODO. Chyba że osoby w sprawę zamieszaną złożą pisemną zgodę na ujawnienie i przetwarzanie danych osobowych (zwyczajna klauzula RODO). Co jestem przekonany nie będzie miało miejsca.

2. Zgłoszenie na policje zaproponowałem od tak rzucając temat, że pewnie moglibyśmy to zrobić skoro w grę wchodzi nagroda finansowa. Kwota tej nagrody nie gra żadnej roli skoro mowa o oszustwie/wyłudzeniu. Zgłoszenie sprawy na policje nie będzie miało miejsca no chyba, że przez głupotę pewnych osób zostaniemy do tego zmuszeni. Nie chciałbym jednak tego robić bo sprawa uderzy głównie w OWN a nie we mnie, ponadto osoby związane ze sprawą mogą mieć pewne nieprzyjemności, a czy turniej jest tego wart?

Jak dla mnie sprawa jest zamknięta. Osoby zamieszane w cały incydent zostały już zdyskwalifikowane i na tym poprzestańmy.
Last edited by Livid on Sat Feb 16, 2019 10:11 am, edited 2 times in total.
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Turniej Original War 2019 - Wygraj realne pieniądze!

Post by zoNE »

Od siebie dodam tylko jeszcze, że decyzja grona administracji - na podstawie zebranych materiałów, osoby zamieszane otrzymały nagrodę w postaci stałej blokady kont.
Last edited by zoNE on Sat Feb 16, 2019 11:03 am, edited 1 time in total.
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Turniej Original War 2019 - Wygraj realne pieniądze!

Post by zoNE »

User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Turniej Original War 2019 - Wygraj realne pieniądze!

Post by zoNE »

Image

Update: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 8qRqMi_W4/
Archive: https://original-war.net/articles.php?a=tournament2019

As a reminder: to avoid long breaks or delays, match hours are indicative hours - so some matches can take place sooner or later. Players should be on the live organizer beforehand and follow the end of the fight in front of them by looking at the forum. Due to the 15-minute delay on live, information about the players asked for the next fight will be given by the
moderator in the live chat on youtube, and the password for the game will then be given in a private message on the OWN (original-war.net). Players then have 15 minutes to appear in the game, if they do not appear, victorious by default.
Last edited by zoNE on Sun Feb 17, 2019 11:44 pm, edited 2 times in total.
Tenshinhan
Soldier level 0
Soldier level 0
Japan
Posts: 3
Joined: Tue Jan 22, 2019 3:00 pm

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by Tenshinhan »

Witam,
Czy isnieje możliwość żeby mecz ,,42" został przeniesiony i odbył sie w Sobote o godzinie 11?
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by zoNE »

Nie, bo ani Livida nie ma wtedy, ani Bren nie może.
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by Xander »

Witam,
Czy można się jeszcze zapisać na turniej?
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by Nefarem »

Nie.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 696
Joined: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by Gelwe »

Zwracam się do organizatorów o ponowne rozpatrzenie zwycięstwa Siwego (Janusz Gry), gdyż w pierwszym meczu jego zwycięstwo było niezaprzeczalne, prędzej czy później gra zakończyła by się na korzyść Siwego. Jeśli uznanie zwycięstwa w takim przypadku jest niemożliwe, proszę o ponowienie meczu w konfiguracji z pierwszej gry.
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
User avatar
Jakes
Soldier level 2
Soldier level 2
Poland
Posts: 31
Joined: Sun Apr 12, 2015 9:33 pm

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by Jakes »

Gelwe wrote: Fri Feb 22, 2019 9:55 pm Zwracam się do organizatorów o ponowne rozpatrzenie zwycięstwa Siwego (Janusz Gry), gdyż w pierwszym meczu jego zwycięstwo było niezaprzeczalne, prędzej czy później gra zakończyła by się na korzyść Siwego. Jeśli uznanie zwycięstwa w takim przypadku jest niemożliwe, proszę o ponowienie meczu w konfiguracji z pierwszej gry.
Zgadzam się z powyższym stwierdzeniem.
Muszę się zapisać na kurs pisania na klawiaturze, bo potem jest sporo edycji posta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by zoNE »

Niestety mecz nie był jednoznaczny, a gra nie posiada opcji save w multiplayerze, więc nie ma takiej możliwości. Zgodnie z regulaminem i zgodą obu graczy mecz został powtórzony.
Last edited by zoNE on Fri Feb 22, 2019 10:00 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 696
Joined: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by Gelwe »

zoNE wrote: Fri Feb 22, 2019 9:59 pm Niestety mecz nie był jednoznaczny, a gra nie posiada opcji save w multiplayerze, więc nie ma takiej możliwości. Zgodnie z regulaminem i zgodą obu graczy mecz został powtórzony.
Racja, ale powtarzany mecz powinien odbywać się w takiej samej konfiguracji jak mecz poprzedni (tak uważam), czyli tymi samymi nacjami. Mimo wszystko wyszło jak wyszło.
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by zoNE »

Jeżeli obaj gracze nie chcieli grać ponownie RU, mieli do tego prawo. Zdecydowali, że będą grali AM.
Post Reply