Turniej Original War 2019 - Wygraj realne pieniądze!

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

francesco
Soldier level 1
Soldier level 1
Poland
Posts: 10
Joined: Thu Feb 07, 2019 9:13 am

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by francesco »

Załóżmy, że był ustawiony, to komu to szkodziło? Ustawianie meczy wiąże ze sobą jakieś negatywne skutki, komu to szkodziło, oglądającym, którzy zobaczyli coś innego niż niestanne hg rushe? Kampienie w bazie i robienie badań? Chodzi tu o wygraną pieniążną, ale jak widać niektórym nie zależy na hajsie, tylko na zabawie, dlatego nie rozumiem waszego oburzenia. Ja tu przyszedłem się bawić, ale reszta jest jakaś spięta. Polacy zawsze będą narzekać, zawsze. Gdyby to była rozgrywka grupowa, to jeszcze rozumiem, i ustawienie meczu tak, że ktoś z innych graczy nie wyjdzie, ale tutaj?!
Edit:
Chcę przegrać, tzn że nie chce pieniędzy, szkodzę samemu sobie. Czyli mam pozwać samego siebie?
Last edited by francesco on Sun Feb 24, 2019 12:05 am, edited 1 time in total.
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by zoNE »

Dwa slowa: prawo i zasady.
francesco
Soldier level 1
Soldier level 1
Poland
Posts: 10
Joined: Thu Feb 07, 2019 9:13 am

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by francesco »

Zone, jakie znowu prawo, chcesz powiedzieć, że złamałem jakiś paragraf? I jakie zasady? Mówię, że jeśli komuś szkodziłem, to co najwyżej tylko i wyłącznie sobie.
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 696
Joined: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by Gelwe »

francesco wrote: Sun Feb 24, 2019 12:07 am Zone, jakie znowu prawo, chcesz powiedzieć, że złamałem jakiś paragraf? I jakie zasady? Mówię, że jeśli komuś szkodziłem, to co najwyżej tylko i wyłącznie sobie.
Złamałeś regulamin turnieju...
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
francesco
Soldier level 1
Soldier level 1
Poland
Posts: 10
Joined: Thu Feb 07, 2019 9:13 am

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by francesco »

Gelwe, proszę o wskazanie punktu regulaminu, który złamałem.
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by zoNE »

Wybacz, że nikt nie wpisuje w regulaminie turniejów (obojętnie jakich) "zabrania się ustawiania walk oraz oszukiwania". Zdawało mi się to dosyć oczywiste dla cywilizowanych ludzi. A przynajmniej na wszystkich turniejach, zawodach, meczach jest to oczywiste. I dotyczy to wszystkich. Myślę, że na tym możemy tę dyskusję zakończyć.
Last edited by zoNE on Sun Feb 24, 2019 12:15 am, edited 3 times in total.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by Serpent »

Posiadanie więcej niż 1 konta w turnieju to oczywiste oszustwo - dlaczego? Bo masz więcej szans niż pozostali. Jeżeli odpadniesz na jednym, to nadal będziesz w turnieju. Zapewne chciałeś zgarnąć większą pulę z wygranej ale nie wyszło, stąd ta drama.
Last edited by Serpent on Sun Feb 24, 2019 12:16 am, edited 1 time in total.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 696
Joined: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by Gelwe »

Serpent wrote: Sun Feb 24, 2019 12:15 am Posiadanie więcej niż 1 konta w turnieju to oczywiste oszustwo - dlaczego? Bo masz więcej szans niż pozostali. Jeżeli odpadniesz na jednym, to nadal będziesz w turnieju. Zapewne chciałeś zagrać większą pulę z wygranej ale nie wyszło, stąd ta drama.
Przecież napisał że grał for fun...
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by Serpent »

Gelwe wrote: Sun Feb 24, 2019 12:16 am
Serpent wrote: Sun Feb 24, 2019 12:15 am Posiadanie więcej niż 1 konta w turnieju to oczywiste oszustwo - dlaczego? Bo masz więcej szans niż pozostali. Jeżeli odpadniesz na jednym, to nadal będziesz w turnieju. Zapewne chciałeś zagrać większą pulę z wygranej ale nie wyszło, stąd ta drama.
Przecież napisał że grał for fun...
Do grania for fun nie trzeba mieć kilku kont.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by Bren »

Serpent wrote: Sun Feb 24, 2019 12:15 am Posiadanie więcej niż 1 konta w turnieju to oczywiste oszustwo - dlaczego? Bo masz więcej szans niż pozostali. Jeżeli odpadniesz na jednym, to nadal będziesz w turnieju. Zapewne chciałeś zagrać większą pulę z wygranej ale nie wyszło, stąd ta drama.
Nie zapominaj, że niektórzy mają poważne przypuszczenia, że TENSHINHAN i MarianPL to też ta sama osoba.
Last edited by Bren on Sun Feb 24, 2019 12:17 am, edited 1 time in total.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
francesco
Soldier level 1
Soldier level 1
Poland
Posts: 10
Joined: Thu Feb 07, 2019 9:13 am

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by francesco »

Zone, uważasz, że oszukiwałem? Kiedy?
Moim zdaniem to tylko się cieszyć, że są ludzie, którym nie zależy na wygranej i chcą zrobić coś więcej niż stoczyć pojedynek ze sobą, z tego co wiem, to widownia była niezadowolona, że ciągle AB, że Amerykanie, że granie na HG... Dlatego chciałem zagrać for fun i jakoś urozmaicić grę, nie wiem czy przeciwnik też miał taki zamiar, fajnie, że wyszło inaczej niż zawsze, ale oczywiście Polakom niedogodzisz i zawsze widzą w każdym ruchu coś złego...
Czy moim pojedynkiem zrobiłem komuś krzywdę, czy inni gracze ucierpieli w ten sposób?
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by zoNE »

Nie jest istotne kto ucierpiał i czy ucierpiał, lecz to, że zasady dotyczą wszystkich - również zasady dobrego smaku. Nie ma czynów złych i dobrych - to jedynie kategorie subiektywne, gdyż dla każdego co innego jest dobre lub złe, krzywdzące lub nie. My nie posługujemy się pojęciami subiektywnymi. Są tylko akcje oraz reakcje. A Twoja akcja wywołała standardową reakcję, jaka by była wywołana w każdym innym przypadku i nie ma wyjątków do reguł. Zasady i prawo dotyczą każdego. Nie ma dobrego i złego ustawiania meczy - ustawianie, to ustawianie. W przypadku turniejów i nagród wszystko musi być transparentne u wszystkich zawodników. Jeżeli przymkniesz oko na jedną osobę, za chwile zgłosi się druga z pretensjami, że przecież inni robili to samo, też przykładając do tego swoje wagi - zupełnie inne od Twoich. Czyny niedozwolone, to czyny niedozwolone. I jak już wspomniałem, temat jest zakończony. Zawsze możesz porozmawiać sobie z organizatorem na ten temat, czyli z Lividem.
Last edited by zoNE on Sun Feb 24, 2019 12:45 am, edited 2 times in total.
francesco
Soldier level 1
Soldier level 1
Poland
Posts: 10
Joined: Thu Feb 07, 2019 9:13 am

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by francesco »

Jeśli mecz miał być ustawiony, to powiedz mi jaki miał być wynik, kto miał wygrać, bo nawet ja, ten który rzekomo jestem w to wmieszany, nie wiem kto by wygrał i nikt z oglądających mimo zaawansowanej już rozgrywki nie jest w stanie tego stwiedzić. I o jakim przymykaniu oka mówisz, myślisz, że ludzie pójdą moją drogą i zagrają for fun? Przeciez dla nich nie liczy się zabawa tylko ta ogromna kasa, która jest do wygrania. I mówisz zbyt ogólnie, ja chcę wiedzieć po prostu komu zrobiłem krzywdę swoją grą.
Edit:
Ok, temat zakończony, już nic nie chce wiedzieć. Niczego się nie dowiedziałem. Wiem jedynie, że skrzywdziłem pół ludzkości i wszyscy mają do mnie słuszne pretensje.
Last edited by francesco on Sun Feb 24, 2019 12:46 am, edited 1 time in total.
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Original War Tournament 2019 - Win Real Cash!

Post by zoNE »

Sprawa została wyjaśniona już wyżej. Dalsze powtarzanie tego samego nie ma sensu. Zawsze możesz porozmawiać z organizatorem turnieju na ten temat, czyli z Lividem - np. na PW - i wyjaśnić wszystko.
Last edited by zoNE on Sun Feb 24, 2019 12:51 am, edited 2 times in total.
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Turniej Original War 2019 - Wygraj realne pieniądze!

Post by zoNE »

Polskie posty przeniesione zostały do polskiego wątku turnieju.
Post Reply