Wielka rocznica: 17 lat Original-War.NET!

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

Post Reply
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2070
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Wielka rocznica: 17 lat Original-War.NET!

Post by zoNE »

Image
Rok 2006, był rokiem wielkich premier. To w nim właśnie na rynku pojawia się m.in. konsola PlayStation 3, Wii, czy Nintendo DS Lite. Swoją premierę mają także gry The Elder Scrolls IV: Oblivion, Heroes of Might and Magic V, czy Need for Speed: Carbon. Dla fanów Original War natomiast najważniejszą datą tego roku staje się 17 lutego, czyli dzień powstania vortalu Original-War.net – pierwszego dużego i międzynarodowego serwisu o grze Original War, który przez kolejne lata podbijał serca graczy! Do dziś - czyli od 17 lat (z czego jesteśmy dumni) - jest to największy serwis o tej tematyce, stworzony przez członków społeczności, dla społeczności!

Świętując naszą wspólną, 17. rocznicę istnienia, postanowiliśmy podzielić się z Wami naszymi wspomnieniami oraz napisać kilka słów o tym, jak vortal rozwijał się w poszczególnych latach oraz jakie kamienie milowe doprowadziły go na ścieżkę, na której obecnie się znajduje!

Zachęcamy do lektury nowego artykułu zatytułowanego "Historia Original-War.NET", znajdującego się pod poniższym adresem:

https://original-war.net/articles.php?a ... ET&lang=pl

Myślę, że razem z Wami udało nam się stworzyć kawał dobrej historii, dlatego korzystając z okazji, chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju vortalu, jak i wszystkim jego użytkownikom, którzy nadal z nami wytrwali!

Mam nadzieję, że ten rok zaowocuje jeszcze większym rozwojem, a co najważniejsze, iż nikt nie spocznie na laurach, by sam serwis jeszcze prężniej mógł się rozwijać! Tego w kolejnych latach sobie oraz Wam życzę, by kolejny rok wniósł jeszcze więcej szczęścia w Wasze i nasze życia!
kintentka
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 1
Joined: Sun Mar 26, 2023 7:21 pm

Re: Wielka rocznica: 17 lat Original-War.NET!

Post by kintentka »

Jesteśmy dumni z tego, że razem z Wami udało nam się stworzyć tak wspaniałą historię i chcemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju vortalu oraz wszystkim jego użytkownikom, którzy z nami pozostali przez te wszystkie lata. Wierzymy, że ten rok przyniesie jeszcze większy rozwój i sukcesy, a nikt nie spocznie na laurach, aby serwis mógł się jeszcze prężniej rozwijać. Życzymy sobie , aby kolejne lata przyniosły jeszcze więcej szczęścia i sukcesów!https://pracowniaa.pl/grzejniki-dekoracyjne/
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 258
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Wielka rocznica: 17 lat Original-War.NET!

Post by Mari »

Witam serdecznie. Pamiętam jak zaczynał się boom na Original War. Gamespy Arcade, gry po nocach, itd. Dziękuję wszystkim za utrzymywanie gry, bo bez Was by umarła. Co prawda nie gram już, bo teraz sporo obowiązków, ale pamiętam i życzę wszystkim przyjemności w potyczkach w Original War.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
Post Reply