Recenzje

O grafice, jej tworzeniu i własnej twórczości oraz innych mediach.
Post Reply
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Recenzje

Post by Antitheus »

Planuję napisanie recenzji z Waszych modów.
1. Będą to artykuły nietuzinkowe, w miarę rozbudowane o ciekawej treści i formie
2. Odejdę od tradycyjnej formy pisania recenzji - dostaniecie coś zupełnie innego.
3. Nie będę szczędził słów opisując mod - dlatego - na tym polega mój punkt widzenia.

I po co to piszę? A po to abyście w tym temacie zgłaszali prace, z których mam coś napisać. Tylko błagam, aby zgłoszone mody miały co najmniej 3 misje lub były gotowymi dziełami MP. Nie będę się produkował nad czymś co nie powstało lub zostało zrobione w godzinę tak jak mój "d**a mod".

Jakbyście mogli piszcie pełen tytuł, autora, datę wydania dema, wersji finalnej oraz zapodajcie link do downloadu. [strona też mile widziana]. No to już na zaś życzę miłej lektury :) - prace będą pewnie dostępne na stronie OWN w niedługiej przyszłości.
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: Recenzje

Post by Gwrhkhsh »

Myślę, że mógłbyś wziąć się za moje Before The War. Temat jest tu, na forum, znajdziesz tam wszystkie potrzebne ci informacje ;).
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Recenzje

Post by Incantatoris »

oh no! Ja na to pierwszy wpadłem! ar.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 145
Joined: Thu Mar 25, 2010 9:52 pm

Re: Recenzje

Post by DrShadowrun »

Pomysł fajny, nawet bardzo. Właściwie to mogłoby być kilku recenzentów, 2-3 może 4. Oczywiście o ile tacy by się zgłosili. Wtedy do co ciekawszych modów można byłoby kilka subiektywnych opinii.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Recenzje

Post by Anarchy »

Czyżby kopiowanie mod base z OWI?;] W każdym razie przyda się coś takiego, ostatnio tyle modów natworzyli, że aż mi się odechciewa grać w to (czyt. po prostu w nie nie gram..).
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Recenzje

Post by Antitheus »

No dlatego mam zamiar to opisać.

@DrShadowrun - nie lubię prac zespołowych a jestem przekonany że w moim stylu nikt tak tego nie wykona.

@Anarchy - OWI raczej nie będzie. Szkoda bo to duża doza informacji. Ktoś będzie musiał prędzej czy później stworzyć funkcjonalne modbase.
User avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 145
Joined: Thu Mar 25, 2010 9:52 pm

Re: Recenzje

Post by DrShadowrun »

Antitheus wrote: @DrShadowrun - nie lubię prac zespołowych a jestem przekonany że w moim stylu nikt tak tego nie wykona.
Nie miałem na myśli pracy zespołowej. Każda recenzja = oddzielny autor. W ten sposób do jednego moda mogłoby być kilka recenzji.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Recenzje

Post by Antitheus »

Zobaczycie jak będzie to wyglądało - jeśli ktoś będzie w stanie naśladować formę to proszę bardzo :)
User avatar
Maniek
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 249
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:03 pm
Location: Koluszki, Poland
Contact:

Re: Recenzje

Post by Maniek »

Myślę, że jedna osoba zrobi to lepiej. Tj będziemy mieć jakby jedną skalę oceniania. A subiektywności i tak pewnie się nie pozbędziemy :P . Poza tym Anti umie się wysłowić i napisać co ma na myśli w porządny sposób. Do tego wydał GSA Wars, które było świetne(mogło się komuś nie podobać ze względu na fabułę i jej zrealizowanie, ale mod był wykonany zacnie), więc zna się na rzeczy.
User avatar
Ozi
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 111
Joined: Tue Nov 02, 2010 11:17 am

Re: Recenzje

Post by Ozi »

to bedziesz musial sie troche nagrac Anti tych modow :p
Proszę o szacunek w stosunku do mojej osoby :)
Pozdrawiam wszystkich
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 469
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Re: Recenzje

Post by Szulce »

Moim zdaniem pomysł świetny. Najlepiej jakby robiła to jedna osoba - w końcu nie potrzeba do tego zbytniego wysiłku :D
Image
Post Reply