Mapy - Darmowa Mapa Praktycznie gotowa

O grafice, jej tworzeniu i własnej twórczości oraz innych mediach.
Post Reply
User avatar
Adam_1993
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 37
Joined: Sat May 24, 2014 6:09 pm
Location: Irlandia Limerick

Mapy - Darmowa Mapa Praktycznie gotowa

Post by Adam_1993 »

Witam mam do oddania mape ze swojego moda z misji 15 niestety mod nie wypalil poniewaz dysk koledze padł i 13 misji poszło sie walic a 2 miałem ja które nie były skończone więc oddaje mape w wasze rece . W mapie trzeba tylko wode dodac tam gdzie jest area " woda " pare zmian małych i to tyle . ( Mapy nie robiłem ja tylko kolega tak jak wszystkie kody saila )

Fabuła modu Jeżeli kogoś Interesuje
__________________________________________________________________________
1.Para )
Jesteście Amerykanskim zolnierzem ( Adamem Słowiańskim ) Pochodzenia Polskiego I służycie pod Dowódctwem ( Danielem Karsztera ) Zostaliscie w tajemniczeni w Polskie Plany rządu Polskiego o przejeciu Złoża Syberytu 2 Milliony Lat Wstecz , iż jestescie dosc wysoka ranga w Wojsku Amerykanskim zostaliscie przydzieleni do projektu " International Power " Prowadzonego przez Amerykanski Rzad czyli mniej wiecej Projektem EONU :) .

2.Para )
Polski rzad dał wam pod dowódctwo 100 dosyc dobrych wyszkolonych zolnierzy ktorzy sluzyli z Adamem w Iraku . Noca ( Niby noca nie ma nocy w Original War ) Przedostali sie do obozu amerykanskiego gdzie jest EON Adam I Daniel Wymkneli sie z obozu i dolaczyli do Polskich zolnierzy Po Wyczytaniu listy obecnosci itd itp weszli do EONA.


3.Para )
Po Wyladowaniu I Zebraniu swoich ludzi zalozyliscie mala baze z braku skrzyn musieliscie atakowac rosyjskie konwoje transportowe i nie tracic duzych ilosci ludzi , Na poczatku w pierwszych 5 misjach nie mogliscie atakowac amerykanow poniewaz nie mogli wiedziec o waszej obecnosci ( w pozniejszych misjach mogliscie wchodzic w ich szeregi krasc skrzynie ) .

4.Para Ostatni Nie chce mi sie wiecej pisac )
W 15 misji waszym zadaniem bylo znaleźć zloze Matke Syberytu i ją utrzymac w drodze bylo dosc sporo przeszkod typu tygrysy rosjanie , ratowanie ludzi przed tygrysami .Po tym jak wyladowaniu po wejsciu do eona ludzie byli atakowani przez tygrysy .
//// W misjach od 5 - 10 bylo dosc ciekawie mozna bylo uzywac dyplomacji z arabami z ktorymi mieliscie sojusz jezeli tego chcieliscie w zasadzie z legionem arabów nie z samymi arabami :) w 13 misji mogliscie wybrac czy checie dolaczyc do legioniu ze swoim oddzialem Polskich Renegatów rzadowych . W legionie byla Heike , byl wybor Legion lub Przymierze lub jeszcze zostac na wlasna reke co bylo strasznie ciezkie w 15 misji , jezeli dolaczyliscie do Legioniu Nowym Bohaterem Byla Heike ( Wydawaliscie jej rozkazy typu wybuduj tu obrone utrzymaj ta flanke itd ) Jezeli z przymierzem to rozkazy byly typu zebranie skrzyn ropy wysylanie konwojów , wsparcia do was leczenie jednostek itd itp :)

Sorry za ortografie ale nie chciało mi się robić tyle żśśłąó :D
Jeżeli ktoś miałby chęci zrobionem moda od nowa ze mną to zapraszam , tyle że ja zajmuje sie dialogami fabułą a nie robieniem kodów saila ponieważ się na tym nie znam , robil to za mnie kolega ale chetnie sie naucze i moge jakos sprobowac pomoc :)
Próbowałem zrobic ta misje 15 do konca ale nie dalem rady po pytalem na forum o kody ale tego nie ogarnalem za bardzo a kumpel powiedzial ze nie chce mu sie znowu pisac tyle a po 2 dziewczyna mu laptopa wyrzuciła przez okno hahah . :D



Pozdrawiam
Adam
Attachments
Misja_15.rar
(101.36 KiB) Downloaded 133 times
Last edited by Adam_1993 on Sun Jun 08, 2014 1:11 am, edited 1 time in total.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Mapy - Darmowa Mapa Praktycznie gotowa

Post by Serpent »

Zapomniałeś wrzucić gbi ;)
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Adam_1993
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 37
Joined: Sat May 24, 2014 6:09 pm
Location: Irlandia Limerick

Re: Mapy - Darmowa Mapa Praktycznie gotowa

Post by Adam_1993 »

Serpent wrote:Zapomniałeś wrzucić gbi ;)
Ja tej mapy nie robiłem tylko mówiłem kumplowi gdzie co ma byc jak ma wygladac nie znam sie na tym mam jedynie dobra wyobraznie do robienia dialogów i fabuły :D
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Mapy - Darmowa Mapa Praktycznie gotowa

Post by Nefarem »

Ostatnio zarejestrowano duże prawdopodobieństwo niszczenia się dysków :D.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Mapy - Darmowa Mapa Praktycznie gotowa

Post by Anarchy »

Lobby producentów SSD działa!
User avatar
Adam_1993
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 37
Joined: Sat May 24, 2014 6:09 pm
Location: Irlandia Limerick

Re: Mapy - Darmowa Mapa Praktycznie gotowa

Post by Adam_1993 »

Nefarem wrote:Ostatnio zarejestrowano duże prawdopodobieństwo niszczenia się dysków :D.
haha tyle ze po tym jak wymienił dysk i robił moda od nowa ze mną to dziewczyna laptopa kaput przez okno :P
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Mapy - Darmowa Mapa Praktycznie gotowa

Post by Serpent »

Powinniście ją za tym laptopem rzucić...
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Post Reply