Wpływ reklam na sprzedaż gier - czyli historia Original War

O grafice, jej tworzeniu i własnej twórczości oraz innych mediach.
Post Reply
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Wpływ reklam na sprzedaż gier - czyli historia Original War

Post by zoNE »

Artykuł przedstawiający jak kreowała się historia powstania gry Original War.

https://danielgabrys.eu/jak-reklama-wpl ... ginal-war/

Artykuł pojawi się też w kilku innych miejscach, m.in. w gazecie wielotematycznej, więc trochę się zareklamuje OW.
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: Wpływ reklam na sprzedaż gier - czyli historia Original

Post by Szymiew »

Spoiler:
Zaraz po premierze gra była dobrze odebrana m.in. przez ogólnoeuropejskie media (GameReactor - 80%), w Wielkiej Brytanii (na stronach: MONKEY REVIEW - 4.5/5, CCM REVIEWS - 85/100, Eurogamer - 8/10, GameSpot - 8.0, Games Paper - 8/10, PC Gameplay Gold - 8/10, PC GAMER - 80/100, GAMESPOT UK - 8/10, GamesDomain - 3.5/5 oraz w gazetach: PC Gameplay - 8/10), w Niemczech (gamesweb.com - grafika 86%, oprawa dźwiękowa 71%, gameplay 83%, multiplayer 84%, wymagania 70%, grywalność 81%), Francji (GameKult.com - 3.5/5), Kanadzie (GAMES ASYLUM - 8/10), Singapurze (GAMEAXIS - 8.3/10), Czechach (Score - 80/100, GameStar - grywalność 9, grafika 7, dźwięk 6, trudność 7), Polsce (Gry-online.pl - 8.8/10, Gry Onet.pl - 8.4/10) oraz innych zagranicznych mediach (GAMESPY - 88/100, STRATEGY PLAYER - 88/100, TOTAL GAMES - 88/100, GamesReview - 86/100, GAME RAIDERS - 85/100, GAMEOVER - 80/100, THE ARMCHAIR EMPIRE - 7.1/10, GAMEZONE ONLINE - 7/10). Poza tym zdobywała świetne opisowe recenzje w czasopismach na całym świecie oraz portalach growych i ogólnotematycznych. Aktualnie gra również cieszy się dużą renomą nie tylko w Polsce (Steam - Very Positive, Filmweb - 8.7/10, imdb - 8.6/10, czy nawet recenzja Patryka 'Rojo' Rojewskiego w serii "Sentymentalnie przez gry").
In your face TVGry.pl! IN YOUR FACE!

Fajny artykuł. W jakiej gazecie to będzie? Jak nie jakiejś regionalnej to kupię.

Ehh, ja neta miałem dopiero od +- 2007. To musiały być niezłe chwile, przeglądanie neta w tych dawniejszych latach.
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Wpływ reklam na sprzedaż gier - czyli historia Original

Post by zoNE »

Szymiew wrote:Fajny artykuł. W jakiej gazecie to będzie? Jak nie jakiejś regionalnej to kupię.

Ehh, ja neta miałem dopiero od +- 2007. To musiały być niezłe chwile, przeglądanie neta w tych dawniejszych latach.
Dzięki. Co do gazety, to jeszcze prowadzę rozmowy - więc jeszcze nic pewnego. Ale mowa o gazetach internetowych, więc nie trzeba kupować. Może kiedyś w wydaniu papierowym będzie, ale te wychodzą z większymi odstępami czasu.

Człowiek dużo myślał wtedy wcześniej, gdzie chce wejść i szukał zawsze konkretów, nie jak teraz 90% śmieci. Wtedy było odwrotnie 90% konkretów 10% śmieci.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Wpływ reklam na sprzedaż gier - czyli historia Original

Post by Serpent »

Świetny artykuł, więcej takich! ;D
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Post Reply