Władza Absolutna

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.

Topic author
Nefarem
MODbase Moderator
Poland

Re: Władza Absolutna

Post by Nefarem » Wed Dec 20, 2017 7:43 pm

Dzięki za wypisanie tych wszystkich błędów i propozycji. Jeśli chodzi o ten błąd co pokazałeś na screenach jest to błąd gry już.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download

Pawlo
Soldier level 3
Soldier level 3

Post by Pawlo » Mon Dec 25, 2017 5:09 pm

Nefarem wrote:
Wed Dec 20, 2017 12:11 am
Prawdopodobnie pobrałeś patcha do pełnej wersji moda i dlatego wywala ten błąd.
Link: https://dl.dropboxusercontent.com/s/92w ... n.zip?dl=0
Dokładnie tak było, moje niedopatrzenie ehh ; /
Modzik świetny. Polecam

rafalan5
Soldier level 0
Soldier level 0
Poland

Post by rafalan5 » Tue Jan 09, 2018 12:14 pm

Cześć mam problem z patchem do Absolute Dominion. Jak wypakowuje patch do folderu z modem to zamienam wsyzstkie pliki ale gdy odpalam pojawia mi się problem. Dodam że mam zainstalowany najnowszy patch 2.05.12.
probelm brzmi : Unexpected identifier SINGLEDIRECTION in BUILDINGS (at line 1630)
Last edited by rafalan5 on Tue Jan 09, 2018 3:02 pm, edited 1 time in total.

Topic author
Nefarem
MODbase Moderator
Poland

Post by Nefarem » Tue Jan 09, 2018 3:43 pm

Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download

Pawlo
Soldier level 3
Soldier level 3

Post by Pawlo » Tue Jan 09, 2018 9:50 pm

3 arabaska mi się zwiesza na tym momencie ; /
Image

btw. ruska 14 misja to przegięcie ; D

Topic author
Nefarem
MODbase Moderator
Poland

Post by Nefarem » Tue Jan 09, 2018 10:39 pm

W przyszłym patchu ten błąd w 3 arabskiej powinien być naprawiony a jeśli chodzi o 14 Ru to wydawało mi się że zmniejszyłem tam poziom trudności.
Absolute Dominion
Spoiler:

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:

Download from Steam

Download from Dropbox
Spoiler:

Download

Pawlo
Soldier level 3
Soldier level 3

Post by Pawlo » Tue Jan 09, 2018 10:55 pm

Obniżyłem z średniego na niski i jakoś ogarnąłem ^ _ ^

Mógłby ktoś podesłać save po wejściu w Eona? (tak jak na screenie)

Topic author
Nefarem
MODbase Moderator
Poland

Post by Nefarem » Tue Jan 09, 2018 10:59 pm

W 3 arabskiej za każdym razem zacina się ta cutscenka? Bo chyba to randomowo się działo.
Absolute Dominion
Spoiler:

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:

Download from Steam

Download from Dropbox
Spoiler:

Download

Pawlo
Soldier level 3
Soldier level 3

Post by Pawlo » Tue Jan 09, 2018 11:06 pm

Za każdym ale to pewnie dlatego że sobie małego czita wgrałem poprzez edycje start.txt i ustawienie skilli na 9 9 9 9 dla głównego bohatera ; D W sumie to wgram domyślny plik i odpale od początku kampanie i popróbuje.

Topic author
Nefarem
MODbase Moderator
Poland

Post by Nefarem » Fri Jan 12, 2018 3:33 pm

Update poprawiający m. in. powyższy błąd jest już dostępny: https://dl.dropboxusercontent.com/s/9bh ... 1.zip?dl=0
Absolute Dominion
Spoiler:

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:

Download from Steam

Download from Dropbox
Spoiler:

Download

MasterKiller
Soldier level 6
Soldier level 6

Post by MasterKiller » Sat Jan 13, 2018 2:24 pm

Przeszedlem 7 misji, i jestem calkiem milo zaskoczony fajnym level - designem, tzn. caly czas cos sie dzieje, mamy jakies cele, nie ma przestojow i jest calkiem trudno. Niestety, podobnie jak w 1 wersji AW, odbior moda strasznie psuja koszmarnie brzmiace dialogi, miliardy brakow przecinkow, bledow interpunkcyjnych, skladniowych, stylistycznych(z DOWÓCTWEM w paru miejscach na czele), powtorzenia, zaburzenia sensu zdania itp. itd Jednym slowem: https://www.youtube.com/watch?v=TLn4rdzwT6I xD Czesto uzywasz tez jakichs skomplikowanych zwiazkow frazeologicznych, gdzie bardziej pasowalyby proste, krótkie slowa; postacie mowia jakims dziwnym jezykiem ktory nijak nie pasuje ani do zolnierzy, ani nawet do zwyklych ludzi. Ja rozumiem, ze nie kazdy ma takie zdolnosci literackie jak ja, ale chyba moglbys troche unormalnic te dialogi :)

Mapy maja bardzo fajne GBI w wiekszosci, ale trawa i drzewa na prawie wszystkich jest polozona tak beznadziejnie, ze environment nadaje sie do calkowitego zaorania.
Poza tym szkoda, ze dzialo syberytowe wciaz jest wtopione w podwozie - teraz bardzo latwo mozna przeciez poprawic Z-buffer w GM Factory. Fajne bylyby tez jakies jeszcze nowe bronie.

Jesli chodzi o bugi, to jedyny jaki spotkalem, to zaciecie sie filmiku przed misja 8, ale to raczej nie twoja wina, bo cos pierdoli sie komenda ComMoveToUnit(gossudarow ma bierezova po drugiej stronie budynku, robi krok w strone budynku, i daje sobie spokoj xD). Probowalem to naprawic, ale dalej robil to samo, wiec poradzilem sobie zdjeciem InGameOn :P
Wszyscy jesteśmy żołnierzami: WYDANE
https://original-war.net/files.php?id=174

Topic author
Nefarem
MODbase Moderator
Poland

Post by Nefarem » Sat Jan 13, 2018 5:04 pm

Dzięki za wypowiedź, jeśli chodzi o map design to jakimś specjalistą od tego nie jestem niestety. Obsługa GM Factory jest mi kompletnie obca a nie mam zbytnio czasu by przysiąść i popróbować coś w tym programie, nowych broni raczej więcej nie planuję chyba że jakieś dla arabów i to pewnie też tylko jedno.
A tą misję 8 na której wersji grałeś?
Absolute Dominion
Spoiler:

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:

Download from Steam

Download from Dropbox
Spoiler:

Download

MasterKiller
Soldier level 6
Soldier level 6

Post by MasterKiller » Sat Jan 13, 2018 5:13 pm

Wczoraj sciagnieta z Workshopu, wiec chyba najnowsza.
Wszyscy jesteśmy żołnierzami: WYDANE
https://original-war.net/files.php?id=174

Topic author
Nefarem
MODbase Moderator
Poland

Post by Nefarem » Sat Jan 13, 2018 5:20 pm

Tak, to najnowsze.
Absolute Dominion
Spoiler:

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:

Download from Steam

Download from Dropbox
Spoiler:

Download

Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10

Post by Serpent » Sat Jan 13, 2018 10:29 pm

MasterKiller wrote:
Sat Jan 13, 2018 2:24 pm
Niestety, podobnie jak w 1 wersji AW, odbior moda strasznie psuja koszmarnie brzmiace dialogi, miliardy brakow przecinkow, bledow interpunkcyjnych, skladniowych, stylistycznych(z DOWÓCTWEM w paru miejscach na czele), powtorzenia, zaburzenia sensu zdania itp. itd Jednym slowem: https://www.youtube.com/watch?v=TLn4rdzwT6I xD Czesto uzywasz tez jakichs skomplikowanych zwiazkow frazeologicznych, gdzie bardziej pasowalyby proste, krótkie slowa; postacie mowia jakims dziwnym jezykiem ktory nijak nie pasuje ani do zolnierzy, ani nawet do zwyklych ludzi. Ja rozumiem, ze nie kazdy ma takie zdolnosci literackie jak ja, ale chyba moglbys troche unormalnic te dialogi :)

Mapy maja bardzo fajne GBI w wiekszosci, ale trawa i drzewa na prawie wszystkich jest polozona tak beznadziejnie, ze environment nadaje sie do calkowitego zaorania.
Poza tym szkoda, ze dzialo syberytowe wciaz jest wtopione w podwozie - teraz bardzo latwo mozna przeciez poprawic Z-buffer w GM Factory. Fajne bylyby tez jakies jeszcze nowe bronie.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak

Post Reply