[MOD] The Original History of Friends by Jeanks [PauLPoLsKa]

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
User avatar
Jeanks
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 305
Joined: Fri Feb 16, 2007 1:34 pm
Location: Grudziądz

[MOD] The Original History of Friends by Jeanks [PauLPoLsKa]

Post by Jeanks »

Cóż wiele osób mi nie wierzyło, że wydałem moda no to proszę bardzo przedstawiam mojego drugiego moda :P wybaczcie, że takie misje jak 1 czy 3 są do kitu ale na początek kampanii to nie miałem pomysłu więc dałem taką głupią misję potem się rozkręca i jest co raz trudniej ;] no i fajniej:P. Rzecz jasna nie ustrzegłem się błędów które pewnie sami zlukacie, ale postanawiam to zostawić tak ajk było pierwotnie.

Tytuł: The Original History of Friends
Czas Produkcji: Marzec - Kwiecień 2008
Liczba misji: 12
Fabuła: Rosjanie żądają od USA oddanie im pod kontrole terenów Alaski inaczej grożą iż przejmą ją siłą naszym celem jest wypędzenie wrogich oddziałów ze Stanów Zjednoczonych i zbadanie o co w tym wszystkim chodzi. Starałem się jak najbardziej odbiegać od głównej fabuły.
Poziom Trudności: Cóż myślę, że za pierwszym razem nikt nie przejdzie każdej z misji. Od misji 5 w górę jest niezmiernie trudno i nie sądzę, że komuś bez wczytywania gry się uda, ale zobaczymy. Szczerze moda kierowałem raczej do graczy zaawasowanych.
Dlaczego dopiero teraz?:Cóż wydałem moda to 2-3 dni później już był patch 1.10 który bez folderu #POL w polskiej wersji nie czyta dialogów nie chciało mi się zrobić tego folderu chociaż zajmuje to dosłownie minute. Dlatego w moda pograli sobie tylko testerzy i byli klanowicze DC tak jak w moda numer 1. Teraz wydany pod wpływem nie dowierzeń paru ludzi :P

LINK [code]http://www.speedyshare.com/157427579.html[/code]


Aha i prosze więcje nie gadać, że czegoś nie zrobiłem jeżeli nic na ten temat nie wiecie. Obecnie zajmuje się innym projektem, który będzie bardziej zaawansowany skryptowo oraz fabularnie :P i pojawią się w nim takie konteksty jak: oddanie, przyjaźń, honor.

Aha moda odpalać koniecznie w grze a nie modlauncherem
Jeanks zgarnia wszystko ot co xD
User avatar
Pawelec^
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 70
Joined: Fri Sep 05, 2008 4:21 pm
Location: WWA
Contact:

Post by Pawelec^ »

Dostałem polecenie, aby wytłumaczyć, jak należy postąpić aby misja 8 działała poprawnie. Otóż odpalamy ow editora, wybieramy Jeanks Mod, dalej Load a map i z zestawu wybieramy mapę 08_cont. Na górze zakładka 'SAIL support' -> Base Positions. Zmian dokonujemy w blogu +ogar, tzn wystarczy usunąć linijkę "ChangeMissionObjectives('m5');" i TYLKO tą. Następnie klikamy F2, aby zapisać, potem Ctrl+F9, aby zkompilować i gotowe :D
Image
blondasek
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 18
Joined: Mon Nov 26, 2007 1:58 pm

Post by blondasek »

mam pytanie, skąd tego moda mogę ściągnąć. ;P
User avatar
Pablo Abruzzi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Mon Jul 28, 2008 3:09 pm
Location: Polska
Contact:

Post by Pablo Abruzzi »

Link jest u góry^^^^^^^^^^

http://www.speedyshare.com/157427579.html

Code: Select all

http://www.speedyshare.com/157427579.html
dwie wersje :D ^^
Si vis pacem, para bellum jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny.

THE HEROES COMPANY MOD
[progress]100%[/progress]
DONE
http://forum.original-war.net/viewtopic ... 6&start=90
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

Ale został usunięty z serwera. xD Jeanks musi wysłać ponownie.
Weru
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Thu Jan 22, 2009 11:54 am

Post by Weru »

Mógł byś odswierzyc linka Bo ten co jest na stronce zacina mi sie przy 1 misji ..... i Zajmuje tylko 94 kb a ten jak widze 20 iles mb
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Post by Creative »

wrzuć tego moda :wink:
Preisiok
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 13
Joined: Sat Apr 07, 2007 1:26 pm

Post by Preisiok »

Będzie ten mod wrzucany jeszcze?
Image
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

Post by Blashix »

Sorry ale... nie zrobiłeś moda, nie wiem jak poprzedni ale to co tu dałeś nie jest modem a tym bardziej modyfikacją - taka prawda. 1-2 Misje można zrobić w kilka godzin a nawet nie.

Jedynie mam nadzieje że cała fabuła (ogólnie) będzie dobra i mod nie będzie typowo kilku misjowy. Myślę że zrobisz coś z 'tego' w miarę porządnego.

Ps. To nie jest atak w Twoja stronę czy jakiś bluzg, podziwiam za wytrwałość ponieważ tworząc nawet jedną misje można dostać szału z Sailem itp. ;]
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
User avatar
Pawelec^
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 70
Joined: Fri Sep 05, 2008 4:21 pm
Location: WWA
Contact:

Post by Pawelec^ »

W koncu się zebrałem, aby dokonczyć moda ^^ [ostatnie problemy z netem zmuszały mnie do zabawy w single] Ja tam modderem nie jestem i nie mam pojęcia ile roboty i czasu może kosztować stworzenie takiego moda, więc na ten temat się nie wypowiem :P Najpoważniejszy błędem wydaje mi się sytuacja w ostatniej misji, kiedy to od początku mamy neutralny stosunek z Przymierzem. Można dzięki temu poprostu wejść sobie do "zielonej" bazy i ją przejąć. Ponadto zauważyłem ogromną ilość literówek w dialogach. Chciałbym zwrócić też uwagę na fabułę moda, która można powiedzieć jest "zerżnięta" prosto z oryginalnej kampanii. Kolejna śmieszna rzecz, to wytrzymałość niektórych postaci, mają podstawowo nawet 30 pancerza, a w późniejszych etapach kampanii sprawia to, że te oto postaci mają zazwyczaj większą wytrzymałość od czołgów.
Mimo tych wszystkich uwag mod przypadł mi do gustu i z pewnością bedę go miło wspominał ^^
Image
Preisiok
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 13
Joined: Sat Apr 07, 2007 1:26 pm

Post by Preisiok »

@Blashix - j/w pisałem nie grałem w tego moda, ale z opisu widze, że nie ma 1-2 misji, tylko 12...Jak to jest w koncu?
Image
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

Post by Blashix »

No właśnie jak to w końcu jest? 1 czarna i 2 czerwona to odpowiednik 1 i 2 misji czy 12? <lol>
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
User avatar
RiderWolf
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 81
Joined: Fri Aug 03, 2007 4:26 pm
Location: Warszawa

Post by RiderWolf »

Grałem już w 4 misje tego moda. Jest ich 12 ale (chyba) wszystkie mapy są wzięte z kampanii tylko pozmieniane są miejsca baz itd
User avatar
Gogeta103
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 194
Joined: Tue Dec 18, 2007 4:57 pm

Post by Gogeta103 »

Jest 12 misji kto by wstawiał moda z 2 misjami. Ta wszystko z kampanii dobre spostrzeżenie. :D
User avatar
RiderWolf
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 81
Joined: Fri Aug 03, 2007 4:26 pm
Location: Warszawa

Post by RiderWolf »

Niektórzy wstawiają po 1-2 misje. Wystarczy zajrzeć na mod base na original-war.info
Post Reply