Generals Mod v.0.2.0 by Nitek

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
Locked
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Nitek's Mod v.0.2.0

Post by Nitek »

Może w przyszłości znajdę motywację. Nie powiedziałem ostatniego słowa, ale powiem jedno: EOT. :disco:
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: Nitek's Mod v.0.2.0

Post by Gothuk »

W takim razie zamkne temat.
Nitek jak znajdziesz motywacje i zrobisz kolejna wersje kiedys, to napiszesz do mnie lub innego moda/admina by odblokowac.
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Generals Mod v.0.2.0 by Nitek

Post by Nitek »

Wznowiłem pracę nad modem. Aktualnie został mi tylko SAIL do 2. misji. Planuję wydać kolejne demo zawierające 3 misji, a następne co zobaczycie (jeżeli zobaczycie xD) to pełna wersja moda.

Tutaj możecie zobaczyć jak wygląda teren w misji 2.:
http://i48.tinypic.com/2m44t2s.jpg
User avatar
sAtUrNo
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 100
Joined: Mon Jun 11, 2007 8:13 pm
Location: Southampton

Re: Generals Mod v.0.2.0 by Nitek

Post by sAtUrNo »

Nitek wrote:Wznowiłem pracę nad modem. Aktualnie został mi tylko SAIL do 2. misji. Planuję wydać kolejne demo zawierające 3 misji, a następne co zobaczycie (jeżeli zobaczycie xD) to pełna wersja moda.

Tutaj możecie zobaczyć jak wygląda teren w misji 2.:
http://i48.tinypic.com/2m44t2s.jpg
No nieźle , nieźle :D

--------------

I jak tam ? Co z modem?

// Naucz się używać opcji Edytuj - zoNE
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Generals Mod v.0.2.0 by Nitek

Post by pomek »

Slowko do autora - proponuje jeszcze zrobic 3 Balance Mody, 10 kampani arabskich i 12 amerykanskich z ujeciem roznych pkt widzenia. Zacznij od Tima Gladstrona a skoncz na malpoludzie, ktory pod koniec przejmuje baze Alfa.

Wylaczajac ironie i wlaczajac wulgaryzmy: moglbys nie odpier*dalac tanich demek, zapowiedzi i robic innym nadziei na dobrego moda, skoro wszystkie Twoje nie odniosly zadnego sukcesu, sa tragiczne i kazdy jeden ma 9012312 bledow? zrob cos jedno a dokladnie, a nie milion na odpie....ol
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Generals Mod v.0.2.0 by Nitek

Post by Nitek »

Ten mod robiłem prawie 2 lata temu :E Nadal pracuję nad Rosyjską Ruletką i mam już zrobione AGB 003, ale potrzebuję jeszcze wstępnych testów. Powstrzymaj zatem swoją ironię, bo tylko bezsensownie spamujesz. Ten mod umarł dawno temu. Niech ktoś zamknie ten temat, bo spam się robi tylko.
User avatar
Maniek
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 249
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:03 pm
Location: Koluszki, Poland
Contact:

Re: Generals Mod v.0.2.0 by Nitek

Post by Maniek »

pomek wrote:Slowko do autora - proponuje jeszcze zrobic 3 Balance Mody, 10 kampani arabskich i 12 amerykanskich z ujeciem roznych pkt widzenia. Zacznij od Tima Gladstrona a skoncz na malpoludzie, ktory pod koniec przejmuje baze Alfa.

Wylaczajac ironie i wlaczajac wulgaryzmy: moglbys nie odpier*dalac tanich demek, zapowiedzi i robic innym nadziei na dobrego moda, skoro wszystkie Twoje nie odniosly zadnego sukcesu, sa tragiczne i kazdy jeden ma 9012312 bledow? zrob cos jedno a dokladnie, a nie milion na odpie....ol
A może zamkniesz twarzyczkę i sam się weźmiesz za robotę?
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Generals Mod v.0.2.0 by Nitek

Post by Anarchy »

Blokuję. Gdyby autor wrócił do tworzenia moda wystarczy PMka.
Locked