MBN - Mod Bez Nazwy

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
User avatar
Gorki16
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 236
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:02 pm
Location: Głogów

MBN - Mod Bez Nazwy

Post by Gorki16 »

Robię moda o takiej nazwie ;0 niektórzy wiedza o tym, ale postanowiłem powiększyć grono osób grających w moda. Oto link: http://www.speedyshare.com/files/20035476/MBN.rar jest to wersja 0.01 alfa2, wersja testowa, zawiera jedną misję i przejście do drugiej, której nie ma ;) Pracuję już nad misją 2 (połowa już jest) i nad misją 3. Po nowym roku wydana zostanie następna wersja moda z 3 misjami. Wszystkich, którzy chcą być w modzie, proszę o wysłanie do mnie na PW linku do swojego avataru oraz podanie nacji jaką chce się być(am,ru,ar) oraz czy ma to być naukowiec, mechanik, żołnierz czy jakakolwiek inna.

Pozdrawiam
Gorki
User avatar
Axoris
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 78
Joined: Sat Jan 05, 2008 1:20 pm

Re: MBN - Mod Bez Nazwy

Post by Axoris »

Hhmm no dobra. Błędy(wg. mnie):
- w pierwszej misji gdy Gorki z ekipą idzie do Gogety to mógłbyś dać InGameOn albo nie wydawać im rozkazu pójścia tam
- pod koniec misji mimo, że zbudowałem pojazd to nie dostałem medalu
- zniszczenie bazy iście proste. Wystarczyło zniszczyć skład.
- literówki
No i mogłeś nie blokować dostępu do skryptów. Ktoś kto by zagrał w moda mógłby je zobaczyć i albo ci pomóc albo samemu się nauczyć czegoś o modowaniu :P
User avatar
Gorki16
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 236
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:02 pm
Location: Głogów

Re: MBN - Mod Bez Nazwy

Post by Gorki16 »

heh wymieniłeś te błędy które są poprawione ;) Ten początek ma być taki że idą sami bo ta części misji miała być filmikiem ale zmieniłem zdanie i zostawiłem takie cuś ;) misja za łatwa? zobaczysz w następnej wersji moda ;)a co do dostępu to nie będę nic udostępniał ;) literówek ja nie zauważyłem, więc podaj mi je ;)
User avatar
Axoris
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 78
Joined: Sat Jan 05, 2008 1:20 pm

Re: MBN - Mod Bez Nazwy

Post by Axoris »

Nie chcesz to nie udostępniaj xd Dobra zapomniałem o jeszcze jednym błędzie a mianowicie:
Wszedłem do bazy(misja _cont), pojawił się dialog, gościu poszedł a ja miałem zająć się bazą. Przyszła już ta Gosia. Pol zaczął coś tam gadać więc poszedłem na wschód go poszukać. Nagle pojawia się dialog:
- Co ty tu robisz?
A Gorki nie był wtedy w bazie więc to takie troche dziwne nie? Mój gostek na wschodzie Pol na zachodzie i sobie gadają xd
heh wymieniłeś te błędy które są poprawione ;) Ten początek ma być taki że idą sami bo ta części misji miała być filmikiem ale zmieniłem zdanie i zostawiłem takie cuś ;) misja za łatwa? zobaczysz w następnej wersji moda ;)a co do dostępu to nie będę nic udostępniał ;) literówek ja nie zauważyłem, więc podaj mi je ;)
To sobie zobacz w Txt01. Nie chce mi się włączać moda. Jedna literówka to była jak wszedłem do bazy(misja _cont). Gostek zamiast powiedzieć ataku powiedział "atau".
User avatar
Gorki16
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 236
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:02 pm
Location: Głogów

Re: MBN - Mod Bez Nazwy

Post by Gorki16 »

gadali bo jest ustawione tak że jeśli strona nasza zobaczy POLa to jest dialog, w nowej wersji już nie będzie że sami przychodzą xD baza do rozwalenia jest trochę bardziej ufortyfikowana i jak się wejdzie na jej teren jest niespodzianka xD polecam grę na najtrudniejszym bo jest najtrudniej(logiczne nie?), i co do tych literówek piszcie o tym bo mi czasami klawa szwankuje ;)
User avatar
Axoris
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 78
Joined: Sat Jan 05, 2008 1:20 pm

Re: MBN - Mod Bez Nazwy

Post by Axoris »

gadali bo jest ustawione tak że jeśli strona nasza zobaczy POLa to jest dialog, w nowej wersji już nie będzie że sami przychodzą xD baza do rozwalenia jest trochę bardziej ufortyfikowana i jak się wejdzie na jej teren jest niespodzianka xD polecam grę na najtrudniejszym bo jest najtrudniej(logiczne nie?), i co do tych literówek piszcie o tym bo mi czasami klawa szwankuje ;)
No raczej logiczne. Jeśli chodzi o literówki to pisz tekst najpierw w wordzie/notatniku/firefoxie, żeby wykryło ewentualne literówki. Życzę zapału do pracy hehe.
User avatar
Gorki16
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 236
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:02 pm
Location: Głogów

Re: MBN - Mod Bez Nazwy

Post by Gorki16 »

zaraz rzucę dialogi do worda i się zobaczy ;p zlewają mi się już literki, za mało snu było po wczorajszo-dzisiejszej zabawie ;)
User avatar
Axoris
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 78
Joined: Sat Jan 05, 2008 1:20 pm

Re: MBN - Mod Bez Nazwy

Post by Axoris »

Zagrałem jeszcze raz i nie podobają mi się jeszcze dwie rzeczy:
- kolory. Jakoś tak mi nie pasują
- wrogowie? Atakują bazę ale dla nas i tak są neutralni:D
User avatar
Gorki16
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 236
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:02 pm
Location: Głogów

Re: MBN - Mod Bez Nazwy

Post by Gorki16 »

nie napisałem wcześniej że już poprawiłem wszystko? a kolory zostają xD zielony dla wroga bo mają wszystkie nacje, a dla nas ten co jest bo inny mi nie pasował ;) zresztą poczekaj to następnej wersji to zobaczysz zmiany(dużo ich) ;)
User avatar
Axoris
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 78
Joined: Sat Jan 05, 2008 1:20 pm

Re: MBN - Mod Bez Nazwy

Post by Axoris »

nie napisałem wcześniej że już poprawiłem wszystko? a kolory zostają xD zielony dla wroga bo mają wszystkie nacje, a dla nas ten co jest bo inny mi nie pasował ;) zresztą poczekaj to następnej wersji to zobaczysz zmiany(dużo ich) ;)
Mówiłeś, że poprawiłeś te błędy, które wymieniłem. A co do kolorów to o gustach się nie dyskutuje :P
User avatar
Gorki16
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 236
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:02 pm
Location: Głogów

Re: MBN - Mod Bez Nazwy

Post by Gorki16 »

a jakie są tam kolorki bo już nie pamiętam? xD wiem, że zmieniałem ale nie wiem czy w tamtej wersji czy tej którą mam ja ;)
User avatar
Axoris
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 78
Joined: Sat Jan 05, 2008 1:20 pm

Re: MBN - Mod Bez Nazwy

Post by Axoris »

Biały dla nas, niebieski dla sojuszników, czerwony i fioletowy dla wroga. Po prostu przyzwyczaiłem się do normalnych kolorków jakie w OW były...no cóż :P
User avatar
Gorki16
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 236
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:02 pm
Location: Głogów

Re: MBN - Mod Bez Nazwy

Post by Gorki16 »

Zmieniłem zanim napisałem na tym forum: biały - my, jasny niebieski - sojusznicy, wróg - zielony ;)
User avatar
Axoris
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 78
Joined: Sat Jan 05, 2008 1:20 pm

Re: MBN - Mod Bez Nazwy

Post by Axoris »

Hhmm mimo iż w pierwszej misji zabiłem Gosię :lol: to ona i tak pojawiła się po wejściu do eonu^^ Na dodatek trochę dziwne jest, że Gosia oraz Pol najpierw zaczynają gadać a dopiero później się pojawiają O.o
User avatar
Gorki16
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 236
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:02 pm
Location: Głogów

Re: MBN - Mod Bez Nazwy

Post by Gorki16 »

w tej wersji w której grasz gosia się pojawia na mapce gada a potem idzie do bazy, tak samo pol, ale w tej co ja mam jest już inaczej xD i ten bład z zabijaniem, hmm czyżbym zapomniał dodać gosię do kodu? ;p
Post Reply