Before The War v. 7.0

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Before The War v. 7.0

Post by Gwrhkhsh »

Myślę, że też mogę się już zapowiedzieć i ujawnić kilka szczegółów, screenów itd.

Główną postacią jest Oleg Semyonovich Zelenyuk, rosyjski naukowiec (głos Zelenyuka należy do mnie 8) ). Należy do pierwszej grupy wysyłanej w przeszłość. Jest raczej spokojnym, obojętnym człowiekiem. Szybko aklimatyzuje się w dziwnych warunkach wojny i staje się dość popularną postacią. Od jego decyzji zależy jednak, czy tą popularność zachowa.

Ilość misji:
7 - pięć misji w kampanii, przy czym dwie ostatnie zmieniają się w zależności od wyboru gracza. Obecnie pięć jest gotowych, trwają zaawansowane prace nad szóstą. Ponadto trzy mapy multiplayer, z tego dwie z unikalnym, nowym, niespotykanym jeszcze w Original War trybem. Nieco zmian wprowadzi z pewnością poważna modyfikacja obrażeń zadawanych przez jednostki - x2! Gra staje się dynamiczna, szybka, interesująca i przede wszystkim - niebezpieczna!

Mod dostępny będzie wyłącznie w języku angielskim, ponieważ nie dałbym rady nagrać polskich dialogów, a zależy mi na perfekcyjnym wykonaniu całości.

Tekstury i grafika w całości wykonane przeze mnie, mapy również, SAIL - Gwrhkhsh & GWren1, dialogi - Before The War Team.

ImageImageImage

Data ukończenia prac nie jest jeszcze znana.
http://www.btwmod.owsupport.com
ph3nom
Veteran
Posts: 286
Joined: Thu Aug 03, 2006 2:17 pm
Location: Europe

Re: Before The War v. 7.0

Post by ph3nom »

Jak idą prace nad tym modem? Czy można skądś pobrać wcześniejsze wersje?
Image
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: Before The War v. 7.0

Post by Gwrhkhsh »

Prace nad modem idą powoli, ale do przodu. Są na ukończeniu - pracuję nad ostatnią misją, została do nagrania część dialogów i kawałek interface do zrobienia. Wersji wcześniejszych nie można pobrać (właściwie, jeśli link wciąż jest aktywny, to w temacie o modzie na OWS można ściągnąć starą wersję interface i dwie pierwsze misje w okropnym stanie). Nie chciałem udostępniać demo, bo cały mod nie jest specjalnie wielki i nie chciałem ujawniać znacznych części fabuły.
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Before The War v. 7.0

Post by Creative »

Twój mod powinien mieć z 10 dobrych misji , żeby był dobry.
Czekam na moda jak na każdego.
Image
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: Before The War v. 7.0

Post by Gwrhkhsh »

Myślę, że wiem, ile mój mod powinien mieć misji.
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Before The War v. 7.0

Post by Creative »

Gwrhkhsh wrote:Myślę, że wiem, ile mój mod powinien mieć misji.
Ale te misje nie będą krótkie ?
Image
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: Before The War v. 7.0

Post by Gwrhkhsh »

Zobaczysz.
User avatar
Gorki16
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 236
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:02 pm
Location: Głogów

Re: Before The War v. 7.0

Post by Gorki16 »

no i jak tam prace?? ;p
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: Before The War v. 7.0

Post by Gwrhkhsh »

Miałem dzisiaj wydać betę, ale nie chciało mi się jej przygotowywać. W każdym razie, na dniach dostaniecie jakieś 70% moda. A to dlatego, że mam zamiar na jakiś czas zamrozić pracę, a chciałbym podzielić się tym, co już zrobiłem.
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: Before The War v. 7.0

Post by Gwrhkhsh »

Beta została względnie przygotowana. Możecie zobaczyć w niej pięć z siedmiu misji (po trzeciej misji nie macie póki co wpływu na decyzję Zelenyuka nt. dalszej jego drogi), dwie nowe mapy do multiplayera, wraz z innowacyjnym trybem: capture the depot.

Nie ma w tej wersji głosów postaci, gdyż nie ukończyliśmy jeszcze prac w tej dziedzinie. Interfejs również nie jest jeszcze kompletny. Mogą pojawić się bugi, takie jak pozostawiane przeze mnie jeszcze notatki w display_strings, które mogłem przeoczyć. Pierwszą misję sugeruję przejść na poziomie trudności wyższym, niż poszukiwacz przygód, gdyż w przeciwnym razie jednostki komputera mogą jeszcze nie zachowywać się tak, jak powinny. Nie jestem również pewien, czy ostatnia misja jest do przejścia. Proszę o wyrozumiałość w tej dziedzinie, obiecałem, że wydam, ale nie chciało mi się już tego poprawiać. Póki co robię sobie przerwę od tego moda, pewnie za jakiś czas go dokończę, o to się nie bójcie.

Możecie pytać, dlaczego wydaję niedokończoną wersję, mimo tego, że całość jest już niemal gotowa. Generalnie rzecz biorąc po to, by wreszcie móc zorganizować turniej basic war i nie zmuszać was do czekania kolejnych kilku miesięcy, aż znów zachce mi się w tym modzie grzebać.

Download.
Last edited by Gwrhkhsh on Mon Sep 06, 2010 6:01 pm, edited 1 time in total.
2pac
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 90
Joined: Fri Apr 09, 2010 8:38 pm
Location: Świdwin
Contact:

Re: Before The War v. 7.0

Post by 2pac »

wygląd ma dobry ale ani nie pokazuje dialogów ani celów misji^^
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: Before The War v. 7.0

Post by Gwrhkhsh »

Przełącz grę na angielski. Powinienem był to wcześniej napisać.
User avatar
Gorki16
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 236
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:02 pm
Location: Głogów

Re: Before The War v. 7.0

Post by Gorki16 »

ja sobie władowałem dialogi do folderu #POL xD ale moje pytanie; dlaczego pliki z dialogami mają numerki: 1,2,3,6,7 a brak 4 i 5? xD

Szkoda, że polskich dialogów nie ma ;)

A co do interfejsu to w menu za ciemne napisy są i ich nie widać ;/ więc albo je rozjaśnić albo tło ;)
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: Before The War v. 7.0

Post by Gwrhkhsh »

Nie ma numerów 4 i 5, bo to są dwie misje głównej kampanii, których nie ma. 6 i 7 to kampania 'alternatywna', którą można (tutaj: trzeba, bo nie ma innej opcji :wink:) wybrać po 3 misji.
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: Before The War v. 7.0

Post by Gothuk »

Moda można już pobrać z naszego downloadu: http://original-war.net/files.php?id=114.

Gwr, będziesz tworzył polską wersję?
Post Reply