PZMXD

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
Post Reply
User avatar
Leszcz
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 130
Joined: Sat Sep 19, 2009 7:45 am

PZMXD

Post by Leszcz »

http://www.modyow.cba.pl/PZMXD.rar

//Na początek mały offtopik we własnym temacie :]

Arararararaarar... jak tak można 3bitta zniechęcać do modowania!!!

@Serpent Napisał:

Code: Select all

A ja twój mod oceniam na -2, słabe dialogi i misje nudne [u]jak posiedzenia sejmu -.-[/u]
Nic szczególnego.
-Czyli jak na posiedzeniu sejmu, to można się pośmiać...

@Szulec Napisał:

Code: Select all

Po długich męczarniach i nabijaniu postów, wreszcie zrobiłeś...kichę :D
Wiem,że to Twój pierwszy mod i bardzo się starałeś, ale po tylu wskazówkach od Serpenta i reszty spodziewałem się czegoś lepszego.
-Większość zaczynała modowanie od "nabijaniu postów"...

@Gwrhkhsh Napisał:

Code: Select all

1. misja
Już po pierwszym dialogu chciałem wyłączyć. ku**a! Co masz na klawiaturze na tym samym przycisku, co / ?! Przypomnij sobie, do czego to służy. Poza tym, dialog jest tak nieskończenie deb**ny, że gorzej się chyba nie da zacząć.

1. misja - kontynuacja
k******y ciąg dalszy. Powtórz sobie interpunkcję albo znajdź kogoś, kto ci to zrobi. I dlaczego dowódca amerykański ma ruską czapkę? Taka ogólna uwaga - jak już wykorzystujecie mapy z kampanii, to wykorzystajcie je mniej więcej zgodnie z tym, co się na nich działo. Nie wiem jak inni, ale mnie irytuje niesamowicie, gdy ktoś walnie mi na Berię arabską bazę, którą atakuje USA.

Po kropce daje się spację.

Dlaczego prawie wszystkie postacie mają identyczne skille, a medale nazywają się 'Bad Identifier in SAIL'?

2. misja
Dlaczego Priko ma zupełnie inne umiejętności niż w poprzedniej misji? Dalej nie gram, bo już mi zbrzydło.

***
Póki co, ocena jak u Serpa, zgodnie ze starą zasadą, że jedynkę dostaje się tylko za brak pracy. I tylko dlatego.
-1 misja: Nie lepiej było napisać że nad dialogami można by trochę popracować i w miarę swoich możliwości i ograniczeń czasowych coś podsunąć jakiś pomysł...

-1cont: Ja też w innych miejscach stawiam bazy niż były w kampanii oryginalnej, więc to akurat kwestia gustu, a błędy to wszyscy popełniają nawet ja Ty czy jakiś inny wielki ktoś, tylko że my sprawdzamy to w jakimś programie aby uniknąć wydania wersji z błędami, On tego nie zrobił, więc wystarczyło mu napisać żeby sprawdził swoje dialogi w jakimś programie do tego służącym.

-2 Misja: bo taka była wola twórcy tego moda, twórca moda jest jego bogiem więc umiejętności mogą się zmieniać co pół misji nawet...

@Black-Men Napisał:

Code: Select all

Jak zawsze czekam na full wersje moda.
- Po tylu motywujących komentarzach raczej prędko nie wyjdzie...

//////////////////////////////////////////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\//////////////////////////////////////////////////////////

Ogólnie to czytając wasze komentarze przypomniał mi się pewien odcinek kapitana bomby :D

http://www.youtube.com/watch?v=ZA8sdjkx ... r_embedded

Obejrzyjcie Cały i następnym razem zastanówcie się co piszecie...

//////////////////////////////////////////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\//////////////////////////////////////////////////////////

//A teraz przechodząc do moda

Moda gdzieś tam znalazłem, w sumie to o nim prawie zapomniałem :D

Powstał On gdzieś tam 1 lub 2 miesiące temu pod natchnieniem już też nie pamiętam kogo. :D Ktoś tam coś myślał o tym żeby zrobić moda gdzie małpy rozwiną się bardziej niż ludzi, oczywiście też niezbyt dobrze się to przyjęło i nie powstało, a że ja lubię z małpami kombinować to zrobiłem sobie dla jaj takiego modzika :)
Czuję, że jestem w matni
Nie pierwszy to już raz
I chyba nie ostatni...

Zagrajcie ze mną w pokemony :]
http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=222436
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: PZMXD

Post by Gwrhkhsh »

Leszczu, pragnę zauważyć, że zjechałem jedynie interpunkcję i pierwszy dialog. Następnie padały jedynie pytania. Zdaję sobie sprawę z tego, że 3Bitt tworzy moda w taki sposób, w jaki mu się podoba. Co do baz - to tylko zrzędzenie i wyraźnie zaznaczyłem, że nie jest to zarzut do moda 3Bitta.

Przyznaję - mogłem zareagować zbyt impulsywnie w kwestii, nazwijmy to, estetyki zapisu tekstów bohaterów, ale jestem na tym punkcie bardzo wyczulony i mogło to być tym wyczuleniem spowodowane. Przepraszam, jeśli uraziłem kogoś osobiście.
User avatar
NNPlaya
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 372
Joined: Sat Oct 14, 2006 4:52 pm
Location: Tuszyn, Polska
Contact:

Re: PZMXD

Post by NNPlaya »

Miło, że twórca tego moda poprosił o pozwolenie użycia w interfejsie grafiki z MajModa. :roll:

Poza tym nie ma tu nic fajnego poza pomysłem. :mrgreen:
User avatar
Leszcz
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 130
Joined: Sat Sep 19, 2009 7:45 am

Re: PZMXD

Post by Leszcz »

NNPlaya:

Ups. :) myślałem że ten interfejs jest w opcji "róbta co chceta z nim" :D no ale jak nie to sorry za używanie :cry:

A co do drugiego, to tego moda dla jaj z nudów robiłem bo nic innego mi się nie chciało :D
Czuję, że jestem w matni
Nie pierwszy to już raz
I chyba nie ostatni...

Zagrajcie ze mną w pokemony :]
http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=222436
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 469
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Re: PZMXD

Post by Szulce »

Małpy bardziej rozwinięte od ludzi? Ostatni raz widziałem coś takiego 5 lat temu :lol:
Ale pomysł dobry.
Image
User avatar
Leszcz
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 130
Joined: Sat Sep 19, 2009 7:45 am

Re: PZMXD

Post by Leszcz »

Małpy są za****ste :D ja widzę w małpach spory potencjał na wygranie tej wojny!!! :D
Czuję, że jestem w matni
Nie pierwszy to już raz
I chyba nie ostatni...

Zagrajcie ze mną w pokemony :]
http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=222436
Post Reply