Naukowiec Tomek : Demo

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
Pawlo
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 61
Joined: Wed May 21, 2008 6:02 pm

Re: Naukowiec Tomek : Demo

Post by Pawlo »

blondasek wrote:Anti, widzę, czego nie znalazł - ale nie wiem czym i który plik otworzyć, by to poprawić :) A, że dalej nie znalazłem gdzie się zapisy robią (nie mam już pojęcia :D), nawet te z modów. Nie mogę też zejść z wersji 2.0.1.1. do niższej, bo wtedy nie działa mod launcher.

EDIT:
dzięki i tak za pomoc :)
Haha ! Powód dla którego założyłem konto tutaj 7 lat temu ; )
http://forum.original-war.net/viewtopic.php?f=5&t=1156

Na Viscie był to VirtualStore (gdzieś w C:\Users\nazwaużytkownika\appdata\virtualstore)
Poszukaj gdzieś tutaj, w local/roaming (foldery w appdata), gdzieś powinno być. Musisz mieć odznaczone ukrywanie folderów i plików w ustawieniach
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Naukowiec Tomek : Demo

Post by Antitheus »

No to niech Blondasek się wypowie, czy udało mu się to znaleźć i poprosi się któregoś patchmakera o zrobienie z tym porządku (nawet jeśli miałaby to być zwykła adnotacja w dokumencie tekstowym załączona do folderu gry).
blondasek
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 18
Joined: Mon Nov 26, 2007 1:58 pm

Re: Naukowiec Tomek : Demo

Post by blondasek »

Pawlo wrote:
blondasek wrote:Anti, widzę, czego nie znalazł - ale nie wiem czym i który plik otworzyć, by to poprawić :) A, że dalej nie znalazłem gdzie się zapisy robią (nie mam już pojęcia :D), nawet te z modów. Nie mogę też zejść z wersji 2.0.1.1. do niższej, bo wtedy nie działa mod launcher.

EDIT:
dzięki i tak za pomoc :)
Haha ! Powód dla którego założyłem konto tutaj 7 lat temu ; )
http://forum.original-war.net/viewtopic.php?f=5&t=1156

Na Viscie był to VirtualStore (gdzieś w C:\Users\nazwaużytkownika\appdata\virtualstore)
Poszukaj gdzieś tutaj, w local/roaming (foldery w appdata), gdzieś powinno być. Musisz mieć odznaczone ukrywanie folderów i plików w ustawieniach

Człowieku, kocham Cię!
Virtual store :)
Przeszukałem komputer trzema programami (plus systemowa szukajka), żaden nie znalazł śladu po save'ach. Czyli ten folder nie jest wliczony do wyszukiwania, mimo zaznaczonej opcji...

Dramat :D
Post Reply