Clan's War v2.0 Beta

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
Szatyn
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 67
Joined: Tue Jul 14, 2009 5:36 pm

Re: Clan's War v2.0 Beta

Post by Szatyn »

Wczytaj sobie zapis końcówki misji wcześniejszej i tyle, czasami tak jest że się coś po drodze popsuje
be6he6mo6th
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 60
Joined: Thu Nov 27, 2014 10:35 am
Location: Bialystok

Re: Clan's War v2.0 Beta

Post by be6he6mo6th »

Mart wrote:Prace nad modem strasznie się ślimaczą głównie z powodu braku pomysłu na kolejną misję, w dodatku zmiany jakie przeprowadziłem w fabule w 12 misji (cut scenki) zmieniają całkowicie fabułę ogólną moda i nie wiem czy do końca będziecie się mogli w tym połapać min. Scena OW jest przedstawiona jako równoległy wymiar do naszego. Ogólnie pomysły mam dobre ale nie wiem czy będą pasować do pierwotnej historii i reali moda przedstawionych w pierwszych misjach.
Zastanawiam się mocno nad porzucenie projektu i stworzeniu na jego bazie czegoś nowego ale szkoda mi trochę tak po prostu go zostawić nie kończąc go.
Tak czy inaczej pracę nad modem zostają zawieszone.
Czy to oficjalne stanowisko dotyczace tego moda? Czy ten mod posiada tylko 11 misji i przy 12 misji, gdy wybierasz "czy chcesz dolaczyc do sojuszu, lub zostan z amerykancami", to przelacza na oryginalna kampanie ?
Jezeli tak to ukonczylem moda i:

Plusy
1. Bardzo tresciwa i rozbudowana fabula i monologi, troszke robiaca metlik w glowie dla gracza ktory nie orientuje sie w scenie klanowej, jednakze tyle dialogow i roznorakich misji to wielki plus
2. Mod jest naprawde wymagajacy, trudny w cho**re, ale jednoczesnie nie jest frustrujący, tzn grajac bezblednie da sie go spokojnie przejsc - nie to co w modzie Vip clan mode, gdzie niektore tam mapy sa po prostu niemozliwe.
3. Oryginalna kampania, zaawansowana chronologia wydarzen, troche przypomina mode na sukces w original war, nie liniowa sfera postepow, tzn gracz jest zaskakiwany na kazdym kroku innymi niz by sie spodziewal decyzjami bohaterow. WIELKI PLUS
4. Wiele misji / Dlugie misje
5. To co tygryski lubia najbardziej, od lat 18!
Spoiler:
Bluzgi
na kazdym kroku, podkreslajace moc wypowiedzi.

Minusy
1. NIE MA THE ENDU. Kampania nie zostala ukonczona tak mnie sie wydaje. Jakim prawem? Tak genialnie zrobione wszystko bylo, cacy, a tu taki po prostu zonk
2. Niektore (tylko niektore powtarzam) misje wymagaja drobnych poprawek, np misja gdzie trzeba odbic plantacje ropy - przejmowane malpy sa lepsze od twoich bohaterow gdzie tu logika?.
3. Czasem sie buguje, tzn w takich oczywistych bledach cos sie zacina, np jak rozwalaja bar u stasia to w 50% loadach mi jego nie zabijaja bo on ma tam dwa baraki i jego po prostu nie widza, wiec go nie moga zabic po czym rzucaja sie na mnie w minifilmiku ( czyli nie mam kontroli nad oddzialami)
4. W koncowych misjach 5-10 wiele bledow ortograficznych, jezykowych i literowek, tak jakby ktos pisal na "odpi*psz" dialogi ( porownuje do misji wczesniejszych gdzie moze na 5 misji bylo tych bledow moze 2 albo 3, ktorych ciezko zauwazyc)
5. Bluzgi, no przyznaje mnie sie tam podoba, ale czasem to przesadyzm to juz nie jest dialog zolnierski, tylko typowo dresiarski, trzeba miec umiar, ja bym z 10% albo 20% bluzgow usunal jednak.
6. System doswiadczen, juz chyba w tym temacie cos wyczytalem na ten temat, lecz dokladnie sie nie przyjrzałem czy jest w porządku. Wydaje mnie sie, ze nie jest, tak jakby poziom sie czasem zmniejszal nawet.

Podsumowujac, mod jest genialny, ale nie ukonczony, jak mozna bylo odpuscic takie cacko? Prawie wszystkie moje minusy to jakies pierdoly ktore mozna zalatwic za pstryknieciem reki dla jakiegos modera. Takze apel tutaj do ludzi ktorzy maja talent, chec, aby ktos reanimowal ten mod.
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: Clan's War v2.0 Beta

Post by Szymiew »

Autor pracuje teraz nad Apocalyptic War i dobrze, że tak jest. Gdybym miał wybierać, w co dokończone chcę pograć, to wolę AW. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie abyś ty wziął defibrylator i to zreanimował, jeśli autor pozwoli. ;)
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
be6he6mo6th
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 60
Joined: Thu Nov 27, 2014 10:35 am
Location: Bialystok

Re: Clan's War v2.0 Beta

Post by be6he6mo6th »

Szymiew wrote:Autor pracuje teraz nad Apocalyptic War i dobrze, że tak jest. Gdybym miał wybierać, w co dokończone chcę pograć, to wolę AW. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie abyś ty wziął defibrylator i to zreanimował, jeśli autor pozwoli. ;)
Jestem graczem/testerem, a nie map makerem :cry:
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 445
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: Clan's War v2.0 Beta

Post by Mart »

Ktos jeszcze gra w tego moda :D Calkiem milo czyta sie pochwaly na jego temat. To moj pierwszy mod jaki robilem i wlasciwie uczylem sie na nim moddingu. Kontynuacja nie jest mozliwa. Porzucilem nad nim prace gdy padl mi system i stracilem wszystkie pliki nad ktorymi pracowalem. Mialem tam skonczona 12 misje i wstep do 13. Ogolnie mi ten mod z perspektywy czasu sie az tak bardzo nie podoba :p Polecam zagrac w bete Apocalyptic War Ps. sorry za brak polskich znakow, pisalem na telefonie.
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
be6he6mo6th
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 60
Joined: Thu Nov 27, 2014 10:35 am
Location: Bialystok

Re: Clan's War v2.0 Beta

Post by be6he6mo6th »

Mart wrote:Ktos jeszcze gra w tego moda :D Calkiem milo czyta sie pochwaly na jego temat. To moj pierwszy mod jaki robilem i wlasciwie uczylem sie na nim moddingu. Kontynuacja nie jest mozliwa. Porzucilem nad nim prace gdy padl mi system i stracilem wszystkie pliki nad ktorymi pracowalem. Mialem tam skonczona 12 misje i wstep do 13. Ogolnie mi ten mod z perspektywy czasu sie az tak bardzo nie podoba :p Polecam zagrac w bete Apocalyptic War Ps. sorry za brak polskich znakow, pisalem na telefonie.
Apocalyptic war jest na mojej liscie testow, zaraz po Rosyjskiej ruletce, ktora mam zamiar od teraz testowac.
Co do tego moda, no to bardzo mi przykro ze od tak po prostu zostawiasz tyle pracy na darmo. To jakby zrobic mercedesa i zapomniec dokrecic znaczkow i allusow. Wedlug mnie mod jest warty tego nawet jesli mialbys od nowa pisac 12 i 13. Takze zachecam.
User avatar
kostek00
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 22
Joined: Thu Jun 04, 2015 10:32 pm

Re: Clan's War v2.0 Beta

Post by kostek00 »

Świetny mod, szkoda, że nie skończony. Ciekawi mnie jak by się potoczyła dalej fabuła. Moim zdaniem warto by było, gdybyś zastanowił się nad reaktywacją moda, Mart. W razie czego mogę pomóc z interpunkcją i ortografią.
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 445
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: Clan's War v2.0 Beta

Post by Mart »

Heh, cały czas się zastanawiam nad fenomenem tego moda. Z perspektywy czasu wygląda dla mnie nieco słabo. Jakbym robił go dzisiaj i wypuścił teraz, to by chyba same peany były na jego temat :D

Tak czy siak dzięki za dobre słowo ;) Obecne ciągle pracuję nad Apocaliptic War, ale słowo "pracuję" to tu chyba nadużycie. Teraz Sesja, pisanie pracy, obrona, w wakacje jakaś praca i hmm... Czas do premiery AW się wyyyyyddddłużżżżża. Ale cóż, życie....
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Re: Clan's War v2.0 Beta

Post by Backero »

Mart wrote: Teraz Sesja, pisanie pracy, obrona, w wakacje jakaś praca i hmm... Czas do premiery AW się wyyyyyddddłużżżżża. Ale cóż, życie....
Mam identycznie. Patrz jak studia marnują ludzki potencjał i ograniczają budowanie portfolio alternatywnymi projektami :P
User avatar
kostek00
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 22
Joined: Thu Jun 04, 2015 10:32 pm

Re: Clan's War v2.0 Beta

Post by kostek00 »

Mart wrote:Heh, cały czas się zastanawiam nad fenomenem tego moda. Z perspektywy czasu wygląda dla mnie nieco słabo. Jakbym robił go dzisiaj i wypuścił teraz, to by chyba same peany były na jego temat :D
Mnie urzekły dialogi, są po prostu świetne. Pewnie, dlatego że zostały napisane jak kumpel do kumpla.
be6he6mo6th
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 60
Joined: Thu Nov 27, 2014 10:35 am
Location: Bialystok

Re: Clan's War v2.0 Beta

Post by be6he6mo6th »

Jak tam Mart? Będzie kontynuacja?
User avatar
Don Hard
Soldier level 5
Soldier level 5
Nepal
Posts: 242
Joined: Thu May 28, 2015 7:40 pm
Location: Lechia

Re: Clan's War v2.0 Beta

Post by Don Hard »

Przecież mówił, że stracił wszystkie pliki. :P
be6he6mo6th
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 60
Joined: Thu Nov 27, 2014 10:35 am
Location: Bialystok

Re: Clan's War v2.0 Beta

Post by be6he6mo6th »

Don Hard wrote:Przecież mówił, że stracił wszystkie pliki. :P
Może odzyskał ? xD Albo od nowa napisał :P
User avatar
Don Hard
Soldier level 5
Soldier level 5
Nepal
Posts: 242
Joined: Thu May 28, 2015 7:40 pm
Location: Lechia

Re: Clan's War v2.0 Beta

Post by Don Hard »

Po co miałby od nowa pisać, jak jemu z perspektywy czasu mod się nie pododa? Poza tym pracuje on nad modem AW.
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 274
Joined: Sat Jun 05, 2010 9:58 pm

Re: Clan's War v2.0 Beta

Post by DrCzurak »

Cześć, dlaczego po ukonczeniu 3 misji klikam nastepna~ i wywala mi do wczytania gry.
4 nie chce startowac :(
Klikając następna misja, ekran wraca do wczytania gry w menu.
4 misji nie mam do wyboru w menu misji.

Teraz pytanie, czy ktoś miał taki problem?
- wiem, ze temat jest już stary
- podejrzewam, że mod był robiony na innym patchu stąd ten problem
Czy ktoś ma może jakiegoś save? z 4 misji żeby mi wystartowało?
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
Post Reply