- NNPlaya`s MajMod -

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.

Jak Ci się podoba MajMod?

Świetny!
35
57%
Da się pograć
14
23%
Roi się w nim od bugów...
4
7%
Do d**y, nie nazwałbym tego modem
4
7%
A co to jest MajMod?
4
7%
 
Total votes: 61

User avatar
NNPlaya
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 372
Joined: Sat Oct 14, 2006 4:52 pm
Location: Tuszyn, Polska
Contact:

- NNPlaya`s MajMod -

Post by NNPlaya »

MajMod to tworzona przeze mnie modyfikacja do Original War. Głównym bohaterem jest Kurt Shmidt.

Artykuł na Wikipedii
Strona MajModa
Download

FAQ
  • Kiedy wyjdzie pełna wersja moda?
    Wtedy, gdy będzie gotowa. Nie pytajcie o dokładną datę, bo nie chcę kłamać :wink:
  • Dlaczego modyfikacja ma taką kijową nazwę?
    Bo taka mi się spodobała - jest to of coz fonetyczny zapis domyślnej nazwy (MyMod).
  • Ile misji będzie miał mod?
    15.
  • Dlaczego bohaterem jest Kurt Smidt, a nie np Heike?
    Bo Heike jest już zajęta przez parę modów ^-^ Ja jestem oryginalny :P
Last edited by NNPlaya on Fri Apr 25, 2008 9:25 pm, edited 13 times in total.
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Mod nawet fajny nie powiem :)
Małe spostrzeżenia:
- w drugiej misji masz jakiś błąd przy dawaniu gwizdek. Bodajże w środkowej jakis bląd z sailem nie pamietam dokładnie.
- w trzeciej misji nikt nie mowi ze atak od przodu jest zadaniem na gwiazdke :P
User avatar
NNPlaya
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 372
Joined: Sat Oct 14, 2006 4:52 pm
Location: Tuszyn, Polska
Contact:

Post by NNPlaya »

W drugiej misji chodzi ci o to, że zawsze pokazuje straciłeś część swoich ludzi? To zostanie kiedyś poprawione. A w trzeciej to właśnie NIE atakuje się od przodu, tylko z boku. Ja na razie nie mogłem 3 sprawdzić bo mam mały problem z kompem.
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Heh to ja sprawdziłem i wystarczy ze ktos cie trafi z koszar jednym strzalem i juz jest to traktowane jako atak od przodu... Dlatego żle to zrozumialem. No a w drugiej jak nie stracisz ludzi to wywala jakis blad z saila.
User avatar
NNPlaya
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 372
Joined: Sat Oct 14, 2006 4:52 pm
Location: Tuszyn, Polska
Contact:

Post by NNPlaya »

Wersja 0.15 z czterema misjami dostępna na stronie moda. Zapraszam do ściągania :lol: . I pamiętajcie o skasowaniu folderu ze starymi sejwami, gdyż cały system zapisywania postaci został zmieniony.

PS: Sorry za angielszczyznę na stronce, mam w planach stworzyć polską wersję strony
Last edited by NNPlaya on Tue Mar 20, 2007 8:55 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Odyseusz
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 180
Joined: Wed Jan 24, 2007 12:37 pm
Location: Wygwizdowo Dolne

Post by Odyseusz »

Nowa wersja? Świetnie, pogram sobie jutro ^^ Wcześniej kończe, w ogóle lekcji nie mam tylko do kina idziemy z klasą.
A sam mod jest naprawdę bardzo fajny, jeden z najlepszych jaki jest do OW :D
User avatar
Jeanks
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 305
Joined: Fri Feb 16, 2007 1:34 pm
Location: Grudziądz

Post by Jeanks »

Dam Ci dobrą ocenę.Zaczynamy trudność 3/10 zwiększ troche poziom.Fabuły nie oceniam jest troche nie na miejscu właściwie niewiadomo o czym dlatego, że przebieg wydarzeń jest zbyt szybki.Pomysłowość 8/10
Bonus +3 pkt za własną muzykę w interfejsie głownym
Bonus +3 pkt za kampanie arabską
Bonus +3 pkt za mapki własnej roboty

Czekam na rozszeżenie moda popraw to co ci doradzilem
Jeanks zgarnia wszystko ot co xD
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

UWAGA! expert od moddingu jankes radzi !
A poza tym to mod of course dobry, wkońcu twórca to czlowiek z PMT^^

Edit by Shaman: Nadol, nie bądź tak arogancki w stosunku do innych użytkowników. Masz prawo wyrażać swoją opinię, ale nie w taki sposób!
Nadol: taa, wyrazam jak chce, a poza tym 1 uzywalem niebieskiego, wybierz se inny
Z tego co pamiętam to niebieskiego pierwszy zaczął używać Mules :P Ale o kolory nie będziemy sie tu sprzeczać. Odwal się już od Jeanks`a na forum, czepiaj sie na gsa jak ci to sprawia przyjemność. - phant
Last edited by NaDoL on Wed Mar 21, 2007 8:23 pm, edited 2 times in total.
Image
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

Jankes wyrazil swoje zdanie - ty swoje. I kropka. On uwaza, ze nalezy poprawic to, co wymienil. Ostateczne zdanie i tak ma NNPlaya, przeciez to jego mod.

PS: A o moim modzie to nikt nie pomyslal?
User avatar
Jeanks
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 305
Joined: Fri Feb 16, 2007 1:34 pm
Location: Grudziądz

Post by Jeanks »

Niewiedziałem, że aż tak mnie wysoko cenisz widzisz grunt to się przyznać porpostu jestem szczery sam prosił żeby mówić mu co poprawići itp
Jeanks zgarnia wszystko ot co xD
User avatar
Odyseusz
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 180
Joined: Wed Jan 24, 2007 12:37 pm
Location: Wygwizdowo Dolne

Post by Odyseusz »

Jest kilka błędów w 4 misji kampanii:
1. Po zakończeniu misji nawet jeśli nie straciłem żadnego człowieka trace medal za straty w ludziach.
2. Dietrich w dialogu mówi abyśmy zwięli ze sobą 12 ludzi, a przy wyborze możemy ich wziąść 10
3. Nie wyświetla się za co jest 2 medal (pisze coś o SAILu, ale nie pamiętam co ^^)
4. Skasuj wybór profesji inżyniera przy wyborze postaci, bo na co on. Ja jednego wziąłem, bo myslałem że baze się budować będzie :D

Zaskoczyło mnie, że Ruscy mają w bazie taki dobry sprzęt (rakiety, bazooki itd.) Ale baze jednak dosyć łatwo rozwalić, szczególnie jeśli 3 misję nasi ludzie kończyli jako operatorzy moździerza. Moździerzami bez problemu można bazę rozwalić atakując od wschodu. Może niech zaczynają wszyscy tę misję jako żołnierze (ci co 3 misje przeżyli)? Albo niech będzie do wyboru ta profesja przy wyborze zespołu (operatorzy).

Ale poza tym nowa misja good 8)
User avatar
Jeanks
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 305
Joined: Fri Feb 16, 2007 1:34 pm
Location: Grudziądz

Post by Jeanks »

2. Dietrich w dialogu mówi abyśmy zwięli ze sobą 12 ludzi, a przy wyborze możemy ich wziąść 10


^^ wcale nie odyseusz mowi o 10 postaciach;]
Jeanks zgarnia wszystko ot co xD
User avatar
NNPlaya
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 372
Joined: Sat Oct 14, 2006 4:52 pm
Location: Tuszyn, Polska
Contact:

Post by NNPlaya »

Poprawione (z wyjątkiem trudności, wydaje mi się to zbyt trudne, słaby ze mnie gracz :lol: , ale to wy w to będziecie grać, więc zmienione będzie). Ogólnie misja będzie przebudowana, bo przecież ostatecznie Arabowie nie zniszczyli bazy Lenina xD To już bliska przyszłość.

EDIT: Nowa wersja 0.20 nie zawiera co prawda żadnych zmian co do misji, ale zmiana designu menu, ekranów wczytywania misji i kilku innych rzeczy zasługuje na nową wersję, zwłaszcza że to świetna robota gościa o nicku Minatory. Chwała mu za to! Niestety mam raczej złą wiadomość dla wielbicieli szybkiego zasysania plików z sieci - mod waży teraz 7.87 MB a po rozpakowaniu 21.4 MB (na FAT32)
Last edited by NNPlaya on Wed May 09, 2007 6:21 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Odyseusz
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 180
Joined: Wed Jan 24, 2007 12:37 pm
Location: Wygwizdowo Dolne

Post by Odyseusz »

Spoko, mogło być gorzej. I tak się zbyt długo nie ściąga na szczęście :)

EDIT:
Racja, nowy wygląd menu jak i ekranów wczytywania jest naprawdę bardzo ładny :wink:
User avatar
Olied
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 56
Joined: Sun Dec 17, 2006 3:08 pm
Location: ^^

Post by Olied »

mi nie dziala 3 misja bo wyskakuje blad :x
Image
Image
Image
Post Reply