Spis modyfikacji

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Spis modyfikacji

Post by $ushiWIR »

na chwilę obecna jestem pochłonięty dwoma projektami i pracą, ale wszystko co jest wykonane do dnia dzisiejszego jest umieszczone prócz modów których nie skończyłem ;)
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
Siwson
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 135
Joined: Sat Dec 27, 2008 8:53 pm
Location: Wrocław
Contact:

Re: Spis modyfikacji

Post by Siwson »

Serpent wrote:Zrób moda to będzie ;p
Ja mogę być tylko pomysłodawcą, nie mam umiejętności zupełnie, a do tego nie mam czasu, aby się czegoś nauczyć ;d
Thanks, biacz.
User avatar
Odyseusz
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 180
Joined: Wed Jan 24, 2007 12:37 pm
Location: Wygwizdowo Dolne

Re: Spis modyfikacji

Post by Odyseusz »

Jako autor moda Polish Company proszę o jego usunięcie ze spisu. Projekt jest zamknięty i z perspektywy czasu nie widzę powodów w ogóle próbować go kontynuować. Aż dziwi mnie, że nie zrobiłem tego dawno temu. Z góry dzięki, szkoda ludziom nerwy psuć podsuwając im do grania takiego podgniłego kotlecika.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Spis modyfikacji

Post by Anarchy »

Spoko, na liście jest też mój mod, który tworzyłem jak miałem... 15 lat?... Aż wstyd by mi było go teraz odpalać, ale jest.
User avatar
Odyseusz
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 180
Joined: Wed Jan 24, 2007 12:37 pm
Location: Wygwizdowo Dolne

Re: Spis modyfikacji

Post by Odyseusz »

Anarchy wrote:Spoko, na liście jest też mój mod, który tworzyłem jak miałem... 15 lat?... Aż wstyd by mi było go teraz odpalać, ale jest.
U mnie identyczna sytuacja. Z drugiej strony zawsze miło jest taki epizod wspomnieć, a kto wie może i ktoś inny na naszych błędach z młodości będzie mógł się czegoś grzebiąc w kodzie misji na przykład nauczyć. Pal licho, niech zostanie, ku pamięci.
dracopl
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 3
Joined: Wed May 07, 2014 3:41 pm

Re: Spis modyfikacji

Post by dracopl »

1
nie wiem jak mam zdobyć moda z arabska kampania
link jest nieaktualny było by milo jak ktoś by go odnowił
2
fajnie by było jak by poskładać w końcu ow jak należy i wydać wersje hd z troszkę lepsza grafika i multiplayerem bardziej na podobnego do batlenetu + boty możliwość grania z kolega vs 2 boty
tylko poprawiona z arabska kampania i na przykład podwoziami dla ameryki i ruskich do przebycia wody jak to maja araby dało by to dodatkowe możliwości na wielu mapach
jest tez pomysł dodania nowej nacji azjatów ( pochodzących z przyszłości gdzie arabowie zniszczyli syberyt) nieco bardziej zaawansowani ( japonczycy + hiny imperium z 2050r przykładowo) pojazd anty grawitacyjny, działo plazmowe, tarcza energetyczna granatnik, działo rail możliwość budowania z małp cyborgów z laserowa bronią
cel podział syberytu dla wspólnego dobra gdyż inne źródła Energi zabijają planetę w przyszłości z której pochodzą (amerykanie i ruscy chcą syberytu tylko dla siebie)
temat dało by się pociągnąć ale pewnie i tak nie będzie chętnych do realizacji takiego projektu chociaż kto wie
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Spis modyfikacji

Post by Serpent »

Daj kod gry to się zrobi ;)
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Spis modyfikacji

Post by Antitheus »

dracopl wrote: nie wiem jak mam zdobyć moda z arabska kampania
link jest nieaktualny było by milo jak ktoś by go odnowił
Napisałem Ci ponad godzinę temu, że link jest jak najbardziej aktualny i zebyś przeczytał dokładnie instrukcję.
dracopl wrote: fajnie by było jak by poskładać w końcu ow jak należy i wydać wersje hd z troszkę lepsza grafika
OW posiada wersję HD - wystarczy użyć parametru customres na skrócie gry.
User avatar
Maliu
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 59
Joined: Thu Jan 02, 2014 6:17 pm

Re: Spis modyfikacji

Post by Maliu »

draco chyba pomylił ow ze star warsami xd
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: Spis modyfikacji

Post by Szymiew »

multiplayerem bardziej na podobnego do batlenetu
Nom, ligi by były genialne. Ale raczej nigdy ich nie będzie. Jak w SC2 masz bimbalion graczy i 4/5 trybów do wyboru to ci znajdzie kompanów. W OW masz najrozmaitsze konfiguracje graczy/teamów/zasad a gra pińć ludzi na krzyż.
+ boty
Istnieje mod FightWithBot.
możliwość grania z kolega vs 2 boty
Istnieje Cooperation mod. (osobiście nie testowałem)
podwoziami dla ameryki i ruskich do przebycia wody jak to maja araby
Zrób grafiki to ci zrobię. :lol:
jest tez pomysł dodania nowej nacji azjatów ( pochodzących z przyszłości gdzie arabowie zniszczyli syberyt) nieco bardziej zaawansowani ( japonczycy + chiny imperium z 2050r przykładowo) pojazd anty grawitacyjny, działo plazmowe, tarcza energetyczna granatnik, działo rail możliwość budowania z małp cyborgów z laserowa bronią
A to akurat byłoby sprzeczne z kanonem, bo reszta krajów też musiałaby być +50 lat do przodu.
cel podział syberytu dla wspólnego dobra gdyż inne źródła Energi zabijają planetę w przyszłości z której pochodzą
Jak to zabijają? Węgiel tworzy węglowe golemy i morduje górników? Ropa robi drugi potop szwedzki? //like :ruhello:
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Spis modyfikacji

Post by Anarchy »

Szymiew wrote:
cel podział syberytu dla wspólnego dobra gdyż inne źródła Energi zabijają planetę w przyszłości z której pochodzą
Jak to zabijają? Węgiel tworzy węglowe golemy i morduje górników? Ropa robi drugi potop szwedzki? //like :ruhello:

Chłopak nasłuchał się "mądrych" panów z UE i teraz uważa, że węgiel poluje na ludzi i w ogóle powinniśmy wrócić do jaskiń...
User avatar
Siwson
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 135
Joined: Sat Dec 27, 2008 8:53 pm
Location: Wrocław
Contact:

Re: Spis modyfikacji

Post by Siwson »

Ta, a w tych jaskiniach z nudów wszyscy "mówili" by biegle po francusku.
Thanks, biacz.
Post Reply