Dymitr Sacharow-[Mapki do pobrania/free maps]

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
User avatar
MrMentor
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 80
Joined: Thu Aug 28, 2014 1:13 pm
Location: Poland

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by MrMentor »

A po co wysyp modów w stylu - rozbuduj się na maksa i rozwal wszystko co się rusza?
Zrobienie ciekawego moda to jest sztuka. Głównie przez to, że nie mam talentu do projektowania map i pisania ciekawych historii, moda nie tworzę.
Markok
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 314
Joined: Thu Sep 04, 2014 12:53 am
Location: Oberschlesien
Contact:

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by Markok »

kolega48 wrote:moja wypowiedź nie miała na celu powtarzania się po prostu mood bardzo mi się spodobał i chciałem w jakiś sposób zmobilizować autora do dalszych prac , a twoje czepianie się i komentowanie typu " jak ci się nudzi to , zrób swojego mooda " czy coś w ten deseń są zbędne :D
Autor jasno wyjaśnił, czemu nie ma czasu na "mooda" "a , ty" (jak to nieumiejętnie używasz przecinków) mógłbyś chociaż spróbować dotrwać do końca video-poradników Jeanksa, może coś by się w tobie obudziło..

MrMentor nie wszystkie mody muszą mieć od razu super mapy i historię..
Mapy możesz pożyczyć z kampanii, innych modów lub tu z wrzuconych na forum, a jakichś wybitnych krytyków co do fabuły tu raczej nie ma, więc nie powinno Ci się nic złego stać. :amhello:
User avatar
MrMentor
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 80
Joined: Thu Aug 28, 2014 1:13 pm
Location: Poland

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by MrMentor »

Po prostu myślę, że tworzenie modów "rozwal wszystko" mija się z celem. A mod bez fabuły, lub choć szczątkowych dialogów - po prostu wieje nudą.
User avatar
kolega48
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 171
Joined: Thu Jan 16, 2014 11:22 pm

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by kolega48 »

Markok wrote:
kolega48 wrote:moja wypowiedź nie miała na celu powtarzania się po prostu mood bardzo mi się spodobał i chciałem w jakiś sposób zmobilizować autora do dalszych prac , a twoje czepianie się i komentowanie typu " jak ci się nudzi to , zrób swojego mooda " czy coś w ten deseń są zbędne :D
Autor jasno wyjaśnił, czemu nie ma czasu na "mooda" "a , ty" (jak to nieumiejętnie używasz przecinków) mógłbyś chociaż spróbować dotrwać do końca video-poradników Jeanksa, może coś by się w tobie obudziło..

MrMentor nie wszystkie mody muszą mieć od razu super mapy i historię..
Mapy możesz pożyczyć z kampanii, innych modów lub tu z wrzuconych na forum, a jakichś wybitnych krytyków co do fabuły tu raczej nie ma, więc nie powinno Ci się nic złego stać. :amhello:

tak czepiajmy się teraz przecinków hehe bo pomysły się skoczyły, poza tym to chyba autor powinien jak już zwrócić mi uwagę jeżeli uważa post za spam czy coś a nie ty.
Tak myślę :shock:
Markok
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 314
Joined: Thu Sep 04, 2014 12:53 am
Location: Oberschlesien
Contact:

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by Markok »

Mentor przecież napisałem już.. każdy mod jest dobry, o ile działa i jest kompletny, jak uważasz, że może być dobry tylko z fabułą (przede wszystkim gadające postacie a nie ikonki z tekstem pod nimi) i ciekawymi celami, to żadnego moda takiego jak dotąd wydanego na scenie nie widzę, dopiero SoS pozamiata te kurze, a reszta powinna się wynieść tam gdzie raki zimują right ?

kolega48 jest pewnie bratem Terminata bo obaj odziedziczyli jakąś chorobę psychiczną (czyt. z łaciny - trollus maximus) hehe
PS. Pomysły się nie "skoczyły", a ty spędzając tyle czasu tu na forum, mógłbyś go lepiej spożytkować w edytorze, TAK MYŚLĘ :shock:
User avatar
Terminat
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 217
Joined: Sat Aug 01, 2009 10:32 pm

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by Terminat »

Hej ale mój trollng jest wykwintny, oraz wyrafinowany. No... przynajmniej ja tak uważam. :(
Nikt was tak nie *****
Jak będzie was ***** Langusta

~Terminat. 2016.
MrSvP
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 35
Joined: Sat Jan 17, 2015 2:16 pm

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by MrSvP »

Uwaga offtop :)
Spoiler:
Terminat +1
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by Szymiew »

Cóż mogę powiedzieć, to bardzo dobry mod :) (końcówka była trochę nie teges, ale zrzucam to na jego niedokończony stan). To chyba twój pierwszy mod, prawda? Jak na pierwsze starcie z edytorem i sailem, to wyszło super.
Graficznie podziemia bym poprawił (oczo&%$ność) ;) , ale te ruiny na powierzchni wkomponowane w piasek wyglądają świetnie. No i ciekawe misje, jak walka z dopakowanymi przeciwnikami, których trzeba pokonywać w odpowiedniej kolejności, teleportujący się na miejsce akcji wrogowie, ta misja z poduszkowcami...
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
cassa123
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 14
Joined: Fri May 01, 2015 10:20 am
Location: Jawor

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by cassa123 »

mam nadzieje że szybko go dostaniemy ;]
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by Szymiew »

Mam nadzieję, że to ogłoszenie nie ma nic wspólnego z dzisiejszą datą :D
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by Creative »

MarkedOne wrote:Z racji tego, że dosyć długo mnie tu nie było to chciałbym z dumą oświadczyć, że prace nad modem mam na wykończeniu i lada chwila ujrzy on światło dzienne.
Otrzymacie 13 misji po stronie radzieckiej, nowe pojazdy i bronie o czym już wcześniej pisałem, kilka nowych technologii opartych na alaskicie Towarzysze! Nowe odgłosy, zaskakującą fabułę która nieraz was bardzo zadziwi jak i dwa zakończenia moda. To od was będzie zależeć czy.... ano właśnie tajemnica!
3 poziomy trudności, od spokojnej przechadzki przez lasy Syberii do walki do ostatniego żołnierza i pojazdu.
Będzie na steamie?
Image
User avatar
kolega48
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 171
Joined: Thu Jan 16, 2014 11:22 pm

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by kolega48 »

to zapewne tylko żart :evil:
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by Creative »

Robisz kopie zapasowe moda na dysku w chmurze? Żeby nie było tak, że "dysk się spalił albo przypadkowo skasowałem".
Image
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by Serpent »

MarkedOne wrote:
Creative wrote:Robisz kopie zapasowe moda na dysku w chmurze? Żeby nie było tak, że "dysk się spalił albo przypadkowo skasowałem".
Nie robię.
Jak stracę moda to Szymiew się będzie chwalił tym, że był jedynym graczem mojego moda.
Nie rób tego Blackmenowi :mrgreen:
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
kolega48
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 171
Joined: Thu Jan 16, 2014 11:22 pm

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by kolega48 »

MarkedOne wrote:
kolega48 wrote:to zapewne tylko żart :evil:
Link do downloadu:
DOWNLOAD DYMITR SACHAROW 1.0
ENJOY! :D

Spoiler:
Moda nie tykam od dawien dawna i wątpię żeby to się zmieniło, za dużo innych obowiązków na głowie. heil.



prostak :|
Post Reply