Niezniszczalni

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
be6he6mo6th
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 60
Joined: Thu Nov 27, 2014 10:35 am
Location: Bialystok

Re: Niezniszczalni mod pre alpha

Post by be6he6mo6th »

@2xup
Ja pierdziele leże na podłodze xD, zabieram się do testów, może ja jakiś hejt dodam hah.

Edit 13:20.

Ej słuchajcie, czemu nie mogę rozpakować poprawki? Z jakiego programu Nefarem rozpakowywałeś, bo mi z 7zipa wykazuje, że nie mogę odczytać pliku jako archiwum?
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Niezniszczalni mod pre alpha

Post by Nefarem »

To jest instalka.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: Niezniszczalni

Post by Szymiew »

No,no... profesjonalizm pełną gębą :) Już pobieram!
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Niezniszczalni - zapowiedź

Post by Creative »

Ze względu na spam i hejt w tym temacie nie będzie żadnych wersji pre alpha, jedynie beta dla wybranych testerów. Teraz w tym temacie będzie rozmowa o zapowiedzi mojego moda, który będzie wydany publicznie tylko w finalnej wersji.
Image
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: Niezniszczalni - zapowiedź

Post by Szymiew »

Misja druga:
- Medale nie działają
- Ruskie mają twarze Cornella i van Heutena o.O
- w dobrym tonie byłoby dać graczowi jakąś jasno określona areę do której ma dotrzeć

Trzecia:
- Rozmowa z Paulem rozpoczyna się, mimo że on jest jeszcze w mgle wojny.
- Misja jest zdecydowanie za długa. ; )

Czwarta:
- Bazy nie da się zbudować, bo nie można zbudować żadnego budynku.

------------------------

+ Dialogi nadal są pozbawione życia, ale jednak wyglądają przyzwoiciej niż w poprzedniej wersji.

------------------------

Dobrze, że zdecydowałeś się na zaprzestanie wydawania kolejnych alf. Mod nie ma ani interesującej fabuły ani nowych elementów rozgrywki ani niczego innego, co zachęcałoby do grania w niego. Prawdopodobnie gdybyś nie zrobił go, a znalazł na forum, zrobionego przez innego gracza, sam stwierdziłbyś że jest nudny i nie ma sensu w niego grać.

Jeżeli koniecznie chcesz zrobić ciekawego moda zamiast zajmować się czymś innym to mogę ci poradzić tylko to:
- pomyśl nad tematem na naprawdę interesującą fabułę
- spisz ją sobie
- trenuj saila i inne technikalia
- po upływie pół roku przeczytaj ponownie swoją fabułę i popraw wszystko, co można poprawić, nawet jeśli miałbyś napisać ją od nowa
- dopiero wtedy zabierz się za robienie moda
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Re: Niezniszczalni - zapowiedź

Post by Backero »

Ee tam, niech robi. Ale dla autora mam radę: Zanim wydasz moda lub jakąkolwiek jego wersję, zagraj w Niego. Chociaż raz. I bądź krytyczny dla samego siebie. Chciałbyś naprawdę zagrać w taki mod? Zauważasz, że Powell zaczyna rozmowę, kiedy go nie widać. "Okej, czyli muszę zmienić trochę kod, zmniejszyć wymagany dystans w warunku lub całkowicie ten warunek zmienić". Modowanie to cała seria prób i błędów. Piszesz, testujesz, oceniasz, w razie niezadowolenia z efektu powtarzasz ten cykl. Alfa testy należy traktować nie, jako powód, żeby się pochwalić modem, tylko do tego, żeby właśnie ktoś mógł Ci wytknąć coś, czego Ty nie zauważyłeś, co Tobie wydawało się okej. "Dobra, wiele osób narzeka na drętwe dialogi, więc muszę je napisać od nowa." Jeśli brakuje Ci kreatywności, prosisz na przykład kumpla, pokazujesz dialogi, wgłębiasz dialogi, ten Ci je napisze bardziej fachowo, bardziej po żołniersku i tak dalej. Tyle ode mnie i powodzenia!
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Niezniszczalni - zapowiedź

Post by Nefarem »

Kiedy mod?
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Lengorio
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 62
Joined: Wed Mar 28, 2012 4:48 pm
Location: Hiszpania, Madryt

Re: Niezniszczalni - zapowiedź

Post by Lengorio »

Już nie moge się doczekać na następne misje! :P
Nothing is impossible!
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Niezniszczalni - zapowiedź

Post by Xander »

tyle czekam na moda, aż musiałem ponownie zagrać w te 4 misje, to były najlepsze 10 minut mojego życia! szczególnie ostatnia misja

Spoiler:
Image
aż mi się ich szkoda robiło... xD
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Niezniszczalni - zapowiedź

Post by Creative »

Nefarem wrote:Kiedy mod?
Nie wiem, na razie mod ma 5 misji zrobionych a w finalnej wersji będzie 10 i wtedy zostanie wydany.
Image
User avatar
BezNicku
Soldier level 2
Soldier level 2
Tokelau
Posts: 41
Joined: Wed Oct 01, 2014 4:56 pm

Re: Niezniszczalni - zapowiedź

Post by BezNicku »

Wszyscy czekają z wielką niecierpliwością na Twego moda ;].
User avatar
yamasznikow
Soldier level 3
Soldier level 3
Poland
Posts: 79
Joined: Wed Dec 03, 2014 2:12 pm

Re: Niezniszczalni - zapowiedź

Post by yamasznikow »

poczekamy do 2017 ???
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Niezniszczalni - zapowiedź

Post by Creative »

yamasznikow wrote:poczekamy do 2017 ???
Niee, będzie dużo wcześniej.
Image
User avatar
Terminat
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 217
Joined: Sat Aug 01, 2009 10:32 pm

Re: Niezniszczalni - zapowiedź

Post by Terminat »

Już jutro nasz Black Men wyda wersję Early Access. Po uiszczeniu skromnej opłaty 70 złotych, która sprawi, że mod będzie udoskonalany, zostaniecie oficjalnymi testerami!.
Nikt was tak nie *****
Jak będzie was ***** Langusta

~Terminat. 2016.
Markok
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 314
Joined: Thu Sep 04, 2014 12:53 am
Location: Oberschlesien
Contact:

Re: Niezniszczalni - zapowiedź

Post by Markok »

Synek się wziął do roboty, a wy jeszcze go dołujecie, robi jak robi, ale ROBI, przebił się do tej małej elity, która jednak coś z tym sailem potrafi skleić, a więc jest level wyżej nad znaczną większością całej sceny OW.. Yamasznikow na twój mod pewnie ani do końca 2017 roku się nie doczekamy, a ciekawe ile Terminat będzie chciał za swój early access z niedokończoną pierwszą misją na mapie wyssanej z kampanii, a Nefarema z kolei spytam - kiedy mod ? Tzn. wersja 1.0 OWCoop z całą kampanią dostępną w kooperacji :D Wspieram Creativa bo sam coś majstruję przy sailu i wychodzi mi jak wychodzi, ale widząc co się dzieje w tym temacie, zaczekam z zapowiedzią moda jak już będzie chociaż pierwsza misja na 100% wytestowana, żeby nikt nie odważył się wytknąć nawet najmniejszego błędu, dam ją wtedy be6he6mo6thowi, jak się jeszcze kiedyś pojawi na forum, bo to najlepszy recenzent, który wytyka błędy, o których nie ma pojęcia jak je naprawić :D
Post Reply