Przygody Kornela - zapowiedz

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Przygody Kornela - zapowiedz

Post by Xander »

Spoiler:
Image
Nic dodać, nic ująć xD
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Przygody Kornela - zapowiedz

Post by Nefarem »

Image
Ukryty Easter Egg ;>
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Terminat
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 217
Joined: Sat Aug 01, 2009 10:32 pm

Re: Przygody Kornela - zapowiedz

Post by Terminat »

Przekleństwa budują realizm postaci. Dzięki temu postać można zapamiętać na długie lata. (Nadal znam nazwiska większości postaci z kampanii original war, podczas gdy, nie zapamiętałem ani jednej postaci z modów, ponieważ one są takie sztuczne :P). Ale używanie przekleństw na każdym kroku sprawia, że poziom intelektualny takiej postaci drastycznie spada, a co za tym idzie przestajemy ją lubić i po prostu nas wku**ia.

Błędy ortograficzne. Da się wybaczyć jakąś literówkę czy brak przecinka, no ale za takie błędy jak "stond" powinno się wysyłać do specjalnych obozów resocjalizacyjnych, by nauczyć takiego osobnika pisać poprawnie. Poprawna pisownia to obowiązek każdej osoby, która uważa się za prawdziwego polaka.

Od strony technicznej mod jest po prostu do dupy, Masz tyle gotowych kodów w modding archive. Tyle modów, które nie są zabezpieczone właśnie po to by inni mogli podglądać jak autor stworzył jakąś funkcje. Tyle tutoriali na temat tworzenia map. To już ja w godzinę jestem w stanie stworzyć bardziej rozbudowaną misję, która będzie trwać dłużej od całego twojego moda.
Moja rada albo skończ modowanie, albo zacznij to robić porządnie, bo czymś takim nie zyskasz uznania.
Nikt was tak nie *****
Jak będzie was ***** Langusta

~Terminat. 2016.
Markok
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 314
Joined: Thu Sep 04, 2014 12:53 am
Location: Oberschlesien
Contact:

Re: Przygody Kornela - zapowiedz

Post by Markok »

Terminat jak możesz wymagać od częściowego analfabety jakichkolwiek poprawek w stosunku do części tekstowej moda :D ? A co do postaci z oryginalnej kampanii, to nie myślałeś może, że są takie zapadające w pamięć przez niespotykany w żadnej spolszczonej grze DUBBING ?! Wyłącz głosy postaci, a pomyślisz, że nie grasz w kampanię tylko jakiś 100% odtwarzający kampanię MOD ?! :)

3bittt keep up the good work, chyba ktoś myli z tobą Serpenta, że ma takie wymagania..
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Przygody Kornela - zapowiedz

Post by $ushiWIR »

Markok - w takim razie muszę mylić też innych znamienitych graczy tej sceny którzy tez przygotowywują lub stworzyli w przeszłości mody - po prostu kolejna klapa i tyle, a głównie hejty lecą za uparcie "to jest dobre i ch*j" i dążenie do tego a nie słuchanie rad innych. Przestudiuj (dosłownie mówiąc przeczytaj) wszystkie posty w dziale z modowaniem a zrozumiesz takie zachowanie.

Co do modyfikacji:
- co do słownictwa nie wypowiem się - jest żałosne. Nawet przeklinając trzeba umieć to robić, tak żeby było to stosowne albo śmieszne (w oryginalnej kampanii też padają przekleństwa w idealnych momentach, nie jako przerywnik w zdaniu)
- kamera w ogóle nie podąża za graczem - poszukaj jakiegoś kodu na to, bo jestem ciekaw jak w trzeciej misji, z lewego krańca mapy doszli praktycznie w prawy dolny róg i zakryłeś całą mapę.
- ukończyłem moda w 18min i drugi raz nie odpalam: http://scr.hu/1vlh/yn7n9
- jest voice acting i to jaki! :D
- 3 misja - Powell mówi kolorem Arabów :(
- 2 misja - mapka ukradziona :D
- 3 misja - http://scr.hu/1vlh/a2sdo | http://scr.hu/1vlh/6hxex,

Koniec wyliczania czas na hejty:
- kup słownik nie oryginał OW na steamie
- naucz się go do perfekcji
- przewertuj wszystkie tematy związane z modowaniem
- stwórz jedną misję żeby ręce i szczęka opadły

bless ya.
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
3bittt
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 37
Joined: Mon Jan 05, 2015 11:41 pm

Re: Przygody Kornela - zapowiedz

Post by 3bittt »

Obiecuje poprawic wszystko.
Zidek
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 112
Joined: Wed Aug 04, 2010 9:25 pm

Re: Przygody Kornela - zapowiedz

Post by Zidek »

Nie obiecuj, popraw :P
Markok
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 314
Joined: Thu Sep 04, 2014 12:53 am
Location: Oberschlesien
Contact:

Re: Przygody Kornela - zapowiedz

Post by Markok »

W obecnych misjach już nic nie poprawisz, choćbyś nie wiem jak interesujące i zaskakujące dialogi wymyślił, i tak pokona je czas misji, a raczej jego brak :D
Rób pierwszą misję od nowa, żeby trwała podwójność tych trzech razem wziętych (na najwolniejszej szybkości gry xD) i nie wyżywaj się więcej na tych wulgaryzmach, lepiej zrób low kicka w łóżko piszczelem. Powinieneś dać radę coś ciekawego zdziałać, bo już praktykę prawie zaliczyłeś na 2 :P
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Przygody Kornela - zapowiedz

Post by Anarchy »

Jest to pierwszy mod do OW, w który zagrałem od ładnych paru lat. Przekonały mnie do tego wasze komentarze. Mod jest świetny, nie możecie mówić, że jest inaczej! (albo dostaniecie bana)
User avatar
yamasznikow
Soldier level 3
Soldier level 3
Poland
Posts: 79
Joined: Wed Dec 03, 2014 2:12 pm

Re: Przygody Kornela - zapowiedz

Post by yamasznikow »

czytać drobny napis


Anarchy: jaki drobny napis, coś ci się przywidziało
User avatar
Terminat
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 217
Joined: Sat Aug 01, 2009 10:32 pm

Re: Przygody Kornela - zapowiedz

Post by Terminat »

To jakby powiedzieć, że Anarchy jest dojrzałym i uczciwym moderatorem! Ach ten sarkazm :(
Nikt was tak nie *****
Jak będzie was ***** Langusta

~Terminat. 2016.
User avatar
kolega48
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 171
Joined: Thu Jan 16, 2014 11:22 pm

Re: Przygody Kornela - zapowiedz

Post by kolega48 »

będzie dalsza kontynuacja? jakieś info by się przydało czy coś bo naprawdę świetny mood
User avatar
kubalolxp
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 91
Joined: Fri Aug 10, 2012 8:43 am
Location: Polska
Contact:

Re: Przygody Kornela - zapowiedz

Post by kubalolxp »

Uh...eh xD dobra nie będę się rozpisywał bo mój gówno mod też nie szczycił się ortografią ale to jest parodia parodi.

1.Czemu tak dużo przekleństw !?
2."Skond" pliz xD znisczyłeś mnie tym.
:d
owman
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 25
Joined: Wed Nov 12, 2014 1:30 pm

Re: Przygody Kornela - zapowiedz

Post by owman »

U jak tam prace nad modem 3bittt? Dane nam będzie jeszcze pograć Cornellem czy już odpuściłeś?
User avatar
3bittt
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 37
Joined: Mon Jan 05, 2015 11:41 pm

Re: Przygody Kornela - zapowiedz

Post by 3bittt »

Bede kontynuowac preace nad modem :D
Post Reply