Sniper Mod

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.

Jak oceniasz mojego moda?

ARCYDZIEŁO
8
29%
Dobry
1
4%
Średni
6
21%
Słaby
13
46%
 
Total votes: 28

Wojciech
Soldier level 0
Soldier level 0
Poland
Posts: 8
Joined: Thu Feb 12, 2015 8:00 pm

Re: Sniper

Post by Wojciech »

Pobrać można, ale nie da się otworzyć,plik jest uszkodzony o.o
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Sniper

Post by Creative »

Wojciech wrote:Pobrać można, ale nie da się otworzyć,plik jest uszkodzony o.o
Który link? Spróbuj drugi.
Image
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Sniper

Post by Xander »

Spoiler:
Sznajpa misja 1

- Dlaczego jak wbijam do pojazdu, to po paru sekundach mój snajper mówi "POJAZD ZNISZCZONY" i pisze że przegrałem.
Kto jest deb**em, ten snajper czy mod?

- Co ten żołnierz se tam stał i nic nie robił xD

Sznajpa misja 1_cont

- Nie ma szybkiego wznowienia na początku, tylko później :/

- nasz dowódca powiedział, że będziemy razem z kolegą na akcji, po czym mówi, że mam iść sam. wot?

- Głównym zadaniem jest zabicie dowódcy oddziału, a więc praktycznie i teoretycznie rzecz biorąc po zabiciu dowódcy, misja zakończyła się powodzeniem.
To dlaczego muszę zabić pozostałych którzy nie są głównym celem :/

- Od kiedy szkolenie polega na wysłaniu od razu do boju?

Fabuła: Cześć, zastanawiasz się zapewne co tu robisz, może i nie wiesz gdzie jesteś, może nie wiesz co robić, ale wiedz... że musisz zabijać!


Sznajpa misja 2

- "cho**ra tu są amerykanie" rozglądam się, i niczego nie ma, podchodzę i nagle wyskakuje amerykanin, jak ja go widziałem nie widząc go ;_;

- "straży granicznej Bazy" czyli Baza Stivica to jest oddzielne państwo nazwane "Baza Stivic'a" WOW XD

- Skoro Stivic jest po naszej stronie, dlaczego nam nie chce dać tych danych? D: a no tak, to jego państwo XD nie podlega nikomu

- Mówi że nic nie ma i nas wygania, po czym kieruje się za skład, Stivic nawet nas nie chce zatrzymać, chyba przy wszystkich zgrywa, że nie odda nam dane...
PO CZYM JAK JE ZNAJDUJEMY MÓWI DO NAS "TY ZŁODZIEJU ZAPŁACISZ NAM ZA TO" i wraca do bazy jak gdyby nigdy nic XDDDD

- Nasz szefu mówi "zmywajcie się stąd zanim domyślą się że tu byliście" NO NIE, po prostu wbiliśmy do bazy i nas nikt nie widział, a Stivic mówił do powietrza, że nie ma tu danych o aklaidzie

Fabuła: Cześć, musisz pójść do ba... usamodzielnego państwa Bazy Stivica, typek ma problemy umysłowe, podejdź i powiedz że szukasz danych, a jak odpowie, to pamiętaj że to nie było do Cb, tylko do powietrza,
Nauczyłeś się na szkoleniu tajniki niewidzialności, znajdź dane i po czym uciekaj za nim Cb zauważą... a jak przyjdzie do Cb Stivic i powie że "zapłacisz nam za to" - to no wiesz... omamy ma jakieś z tym powietrzem, nie lubią się nawzajem


Sznajpa misja 3:

- Z dupy nam wyjeżdża szefuniu z tekstem że nam żołnierzy zabrali - że co!? a objaśnienie jakieś? tylko to że stivic ich porwał... Aaaaaaa to ta zapłata, skubany! zemścił się! Dopiął swego!

- małpolud! wiedziałem że nie wygineli!

- Podchodzi rosjanin do rosjanina, są po tej samej stronie "dzień dobry są tu jacyś rosyjscy żołnierzy" "NIE MA" - to co kur*a, arabamia są wszyscy? w ogóle nikt się nie zdziwił że "rosyjski dowódca porwał rosyjskich żołnierzy" zupełnie jakby to był u nich chleb powszedni

- Dlaczego mam fog'a wrogów, a nie widzę fog'a sojusznika? o co chodzi D:

- Amerykanie skur***y awansowali, zamiast stać blisko bazy wroga i czekać na śmierć to potrafią atakować!

- NIE PODCHODZĘ NA POŁUDNIE JAK MI KARZĄ, po jakiejś minucie odpowiada Stivica "masz żołnierzy, przez Cb zniszczyli bazy" a Ty takim 'thugh life' odpowiadasz "to już nie moja wina, ważne że mamy żołnierzy 0 poziomu

- Medal "uwolniłeś zakładników"... nawet nie podszedłem do nich, a Stivic mi ich oddał dobrowolnie xD

- Medal "Za odwagę"... jedynie co zrobiłem to obszedłem bazy, jak się pokazali amerykanie spie*****em xD

Sznajpa misja 4:

- Znowu mam uwolnic przetrzymywanych żołnierzy? pytania te same i odpowiedzi, czekaj co?

- Dlaczego Stevic jest obok mnie, za rzeczką?

- Nie masz szans na walke z wrogiem, musisz go zabijać i nie dać podejść do siebie, szkoda że są tak rozstawieni, że jak bijesz jednego, to drugi widzi i biegnie Ci wpi******ć

- moja postać nie może zginąć, do nieprzytomności zabił mnie arab, po czym sobię poszedł i mnie zostawił, a wykrwiawić się chyba nie wykrwawie. czekam 5 minut i nic xD

- Nie dość że wkurza to, że jak jednego bijesz, to drugi na Cb biegnie, TO JESZCZE DAŁEŚ PRZECIWNIKA NA WZGÓRZACH, którzy z karabinów na odległość biją jak ja ze snajperki, nastomiast ja mam zasięg jak oni z karabinu na płaskim terenie. GG EZ

- Jak podchodzę na górkę obok bazy mówię że widzę ich, po czym pyta się mnie szefuńcio "masz jakieś pytania?" i nic się nie pojawia, potem mówi do mnie "tego dowiesz się sam" a moja postać mówi "dobra już są" CZEKAJ CO

- Rosjanie z dupy atakują arabksą baze, arabowie w bunkrach wychodzą, no bo to ku*a nie fer z bunkru w nich strzelać. XD

- Moi rosyjscy koledzy zamaist atakować arabów, atakują ich skład i labolatoria. CO!?

Fabuła: ???????? Masz zabijać, to wszystko.
to tylko 4 misje, możesz mi powiedzieć... W CO JA ZAGRAŁEM? XD
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 696
Joined: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Re: Sniper

Post by Gelwe »

Oj Creative widzę sporo błędów może warto było przed premierą moda go przetestować bądź zatrudnić testerów? W każdym razie już w drodze.
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Sniper

Post by Nefarem »

Hotfix w drodzę.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Sniper

Post by Creative »

Tak to jest jak się samemu robi moda.
Image
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Sniper

Post by Serpent »

Creative wrote:Tak to jest jak się samemu robi moda.
Ja jakoś nie narzekam :)
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Sniper

Post by Nefarem »

Creative wrote:Tak to jest jak się samemu robi moda.
Ani ja.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Sniper

Post by Xander »

Creative wrote:Tak to jest jak się samemu robi moda.

takie błędy, jakie masz w modzie, to i pojedyńcza osoba która zna tylko podstawy saila, ogarnie bez problemu. :///

PS. czy AI wroga będzie polegało na
Every 0$01 IsInArea (ident, area) do
begin
AddComAgressiveMove([20 identow], x, y);
end;

???
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Sniper

Post by Creative »

Tak, a jak inaczej?
Image
Markok
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 314
Joined: Thu Sep 04, 2014 12:53 am
Location: Oberschlesien
Contact:

Re: Sniper

Post by Markok »

Synek się od varów uwarzy, żywcem, mod jak widać spełnił nasze oczekiwania więc jest gut :) Lepiej filtrować np. wszystkich w bazie nie siedzących w budynkach zamiast tyle piwa warzyć..
Markok
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 314
Joined: Thu Sep 04, 2014 12:53 am
Location: Oberschlesien
Contact:

Re: Sniper

Post by Markok »

Jest Snajper jest impreza!
Last edited by Markok on Mon Aug 10, 2015 10:52 pm, edited 1 time in total.
User avatar
archanix
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 92
Joined: Mon May 23, 2011 6:34 am

Re: Sniper

Post by archanix »

Z misji nr 7 przechodzimy do misji nr 7, :P Dzień Świstaka?

No nic sam popoprawiałem kilka rzeczy bym mógł przejść te misje; jak na przykład ustawić ruskich na sojuszników w ostatniej misji by nie strzelali na wiwat kiedy mnie widzą ;D albo zabrakło jednej literki w misji 7 by ta stała się niewykonalna (jest IsDead(A1) zamiast IsDead(AL1) a propo) to wszystko da się poprawić ale nic mnie nie rozwaliło jak dialogi. Taka sytuacja; w naszej bazie mamy zdradę i nasi ludzie zostali porwani... plan dowództwa? Chodzić po bazie i pytać czy przypadkiem nie porwali naszych ludzi i nie planują ich zabić... brak mi talentu by na coś takiego wpaść :D.

actual reaction
https://www.youtube.com/watch?v=8dXj4maiaOk
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 445
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: Sniper

Post by Mart »

Hmm... Dostałem bardzo poważną ofertę dubbingowania tego arcydzieła. Czuję się rozchwytywany :D
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
User avatar
archanix
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 92
Joined: Mon May 23, 2011 6:34 am

Re: Sniper

Post by archanix »

Mart wrote:Hmm... Dostałem bardzo poważną ofertę dubbingowania tego arcydzieła. Czuję się rozchwytywany :D
Zazdroszczę :D
Post Reply