Cox And Moszna Adventures

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Cox and Moszna Adventures

Post by Creative »

Xander wrote:
Gelwe wrote:
Creative wrote:7 Misja skończona, jeszcze zostały 3 misje do zrobienia, poprawki i premiera ;)
Blackmen nadciąga

Brakuje na miejscu twarzy faceta avatar blackmena, na ręczniku jego mody, a na twarzy dziewczynki logo original-war.net oraz workshopa. 10/10 xD
Staram się zrobić dla sceny OW, wydawać mody choć mi to nie wychodzi, a Ty cały czas się nabijasz ze mnie i mnie krytykujesz. Wstydź się. :|
Beholder wrote:To rusz ta dupe szybciej bo chce zagrac, but czego ja oczekuje ? ;/
To napisz do 15DarthMaster żeby szybciej robił dialogi to szybciej moda wydam ;)
Image
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Cox and Moszna Adventures

Post by Xander »

Creative wrote:
Staram się zrobić dla sceny OW, wydawać mody choć mi to nie wychodzi, a Ty cały czas się nabijasz ze mnie i mnie krytykujesz. Wstydź się. :|

Chciałeś powiedzieć:

"Staram się DOBIĆ scene OW, wydaje mody ABY ZNIECHĘCIĆ DO OW INNYCH, choć mi to nie wychodzi, a Ty cały czas się nabijasz ze mnie i mnie krytykujesz, BO MASZ RACJE CO DO MOJEJ 'TWÓRCZOŚCI' JAK I OGÓLNEJ DZIAŁALNOŚCI NA SCENIE OW. Wstydź się :I"
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 469
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Re: Cox and Moszna Adventures

Post by Szulce »

Creative wrote: Staram się zrobić dla sceny OW, wydawać mody choć mi to nie wychodzi, a Ty cały czas się nabijasz ze mnie i mnie krytykujesz. Wstydź się. :|
Jakby tylko on jeden to robił..
Xander po prostu przestał bawić się w dobrego użytkownika i zaczął być szczery do bólu, reprezentując postawę, jaką ma do Ciebie połowa (jak nie większość) aktywnych użytkowników forum (to moje przemyślenia wynikające z obserwacji, mogę się mylić). W każdym temacie Twojego moda, obojętnie jakiego, 3/4 postów jest nasiąknięta sarkazmem i drwiną. Może Cię zasmucę, ale sam do tego doprowadziłeś, wydając takie mody i tworząc wątki robocze, w których prosisz o banały i w zasadzie podstawy moddingu. Z tylu stron można by napisać poradnik, jeżeli oczywiście byłyby tam sensowne i nowe funkcje oraz kody.

To tyle, tytuł moda wybrany przez użytkowników przemilczę, gdyż w drugim zdaniu wszystko wyjaśniłem. :amhello:
Image
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Cox and Moszna Adventures

Post by Creative »

Już niedługo:

Image
Image
User avatar
kolega48
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 171
Joined: Thu Jan 16, 2014 11:22 pm

Re: Cox and Moszna Adventures

Post by kolega48 »

Szulce wrote:
Creative wrote: Staram się zrobić dla sceny OW, wydawać mody choć mi to nie wychodzi, a Ty cały czas się nabijasz ze mnie i mnie krytykujesz. Wstydź się. :|
Jakby tylko on jeden to robił..
Xander po prostu przestał bawić się w dobrego użytkownika i zaczął być szczery do bólu, reprezentując postawę, jaką ma do Ciebie połowa (jak nie większość) aktywnych użytkowników forum (to moje przemyślenia wynikające z obserwacji, mogę się mylić). W każdym temacie Twojego moda, obojętnie jakiego, 3/4 postów jest nasiąknięta sarkazmem i drwiną. Może Cię zasmucę, ale sam do tego doprowadziłeś, wydając takie mody i tworząc wątki robocze, w których prosisz o banały i w zasadzie podstawy moddingu. Z tylu stron można by napisać poradnik, jeżeli oczywiście byłyby tam sensowne i nowe funkcje oraz kody.

To tyle, tytuł moda wybrany przez użytkowników przemilczę, gdyż w drugim zdaniu wszystko wyjaśniłem. :amhello:
każdy łatwo krytykuje czyjeś dobre chęci a sam nic nie robi genialne :shock:
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: Cox and Moszna Adventures

Post by Szymiew »

To co, filmy mają krytykować tylko reżyserzy, gry - inni twórcy gier itd? :)
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Cox and Moszna Adventures

Post by Xander »

kolega48 wrote:
każdy łatwo krytykuje czyjeś dobre chęci a sam nic nie robi genialne :shock:
Zrobiłem Pamiętnik Amerykanina liczy się?
Creative wrote:Już niedługo:

Image
Fajny interfejs, skądś go znam, komu podje*ałeś? no bo raczej SAM to byś tego w życiu nie zrobił nawet jakbyś miał poradnik gotowy przed twarzą, dla ciebie wszystko mają inni dostarczać a ty po prostu WKLEJASZ i uważasz, że jesteś stwórcą tego moda, masz szczęście że istnieje te forum, bo byś nawet nie wiedział co starting begin i end znaczy.
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Cox and Moszna Adventures

Post by Anarchy »

Tło skradzione z zasobów galerii OWNetu, przyciski i te belki z interfejsu jakiegoś starego moda (MajMod, jeśli mnie pamięć nie myli // Nie, ArNights //), tło za napisem w jakimś paincie, a sam napis, to słabo zrobiony z poradnika, który gdzieś tu na forum krąży, jak zrobić napis wyglądający jak z oryginału.
User avatar
15DarkMaster1987
Soldier level 5
Soldier level 5
Poland
Posts: 168
Joined: Thu Jun 25, 2015 10:10 pm

Re: Cox and Moszna Adventures

Post by 15DarkMaster1987 »

Creative zacząłem robić dialog do misji 9 i jak mi pisałeś, dialogi do 10 oraz ją pozostawiam Tobie do zrobienia, jeśli bede mógł i czas mi na to pozwoli poprawię misję od 1 do 3 :)
" Ptakiem Hermesa nazywają mnie, zjadam swe skrzydła by poskromić się "
  • " Błogosławiony ten, co oparł się pokusie, albowiem on otrzyma Koronę Życia, Nowego Życia "
Kartezjusz:
"Istniejesz, więc i wiesz, że istniejesz, a o tym wiesz dlatego, ponieważ wątpisz."

Tacyt:
"Lepiej paść z godnością niż żyć w hańbie."

Czasy Kilera:
przewidywana ilość misji : 10
aktualnie zrobionych : 4
w trakcie: misja 5 - 90%, misja 6 - 10%
aktualnie prace stoją :(
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Cox and Moszna Adventures

Post by Creative »

15DarkMaster1987 wrote:Creative zacząłem robić dialog do misji 9 i jak mi pisałeś, dialogi do 10 oraz ją pozostawiam Tobie do zrobienia, jeśli bede mógł i czas mi na to pozwoli poprawię misję od 1 do 3 :)
Ok. 50% 8 misji już zrobionej, jutro biorę się za resztę.
Image
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Cox and Moszna Adventures

Post by Xander »

DarkMaster tak się spytam, dlaczego za niego odwalasz robotę, robisz dialogi i chcesz poprawiać jego błędy, i tak powie, że to Creative zrobił kod saila sam, i że on jest autorem, i że ten fashion bez pomocy innych powstałby szybciej xD
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
15DarkMaster1987
Soldier level 5
Soldier level 5
Poland
Posts: 168
Joined: Thu Jun 25, 2015 10:10 pm

Re: Cox and Moszna Adventures

Post by 15DarkMaster1987 »

Hmm...to samo mi mówi moja kobieta "dlaczego za niego odwalasz robotę, robisz dialogi i chcesz poprawiać jego błędy" :P
Hmm...ja uważam, że po prostu z czystej ciekawości, chęci pomocy, każdy z nas czasem takowej potrzebuje, może zobaczy po kodach zrobiłem, aby było lepiej i ciekawiej.
Hmm...może użyje takowego w innym modzie zmieniając jego strukturę, wszak cały czas się uczymy, nawet ja od raku staram się zagłębiać w struktury saila lecz nie zawsze mi to wychodzi, gubię się, mylę, lecz po mimo mego wieku nadal chcę się dalej uczyć po przez surową krytykę i próby...

hohoho tyle tego piszę :P
Lecz fakt faktem po napisaniu dialogu do 9 misji i może poprawieniu misji od 1 do 3 zabieram się za dopracowywanie swojego moda :disco:

peace :D
" Ptakiem Hermesa nazywają mnie, zjadam swe skrzydła by poskromić się "
  • " Błogosławiony ten, co oparł się pokusie, albowiem on otrzyma Koronę Życia, Nowego Życia "
Kartezjusz:
"Istniejesz, więc i wiesz, że istniejesz, a o tym wiesz dlatego, ponieważ wątpisz."

Tacyt:
"Lepiej paść z godnością niż żyć w hańbie."

Czasy Kilera:
przewidywana ilość misji : 10
aktualnie zrobionych : 4
w trakcie: misja 5 - 90%, misja 6 - 10%
aktualnie prace stoją :(
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Cox and Moszna Adventures

Post by Creative »

Xander wrote:DarkMaster tak się spytam, dlaczego za niego odwalasz robotę, robisz dialogi i chcesz poprawiać jego błędy, i tak powie, że to Creative zrobił kod saila sam, i że on jest autorem, i że ten fashion bez pomocy innych powstałby szybciej xD
Nie odwala za mnie roboty tylko pisze za mnie dialogi a ja razem z nim będę poprawiał moda ;)
Image
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Cox and Moszna Adventures

Post by Xander »

15DarkMaster1987 wrote:Hmm...to samo mi mówi moja kobieta "dlaczego za niego odwalasz robotę, robisz dialogi i chcesz poprawiać jego błędy" :P
Hmm...ja uważam, że po prostu z czystej ciekawości, chęci pomocy, każdy z nas czasem takowej potrzebuje, może zobaczy po kodach zrobiłem, aby było lepiej i ciekawiej.
Hmm...może użyje takowego w innym modzie zmieniając jego strukturę, wszak cały czas się uczymy, nawet ja od raku staram się zagłębiać w struktury saila lecz nie zawsze mi to wychodzi, gubię się, mylę, lecz po mimo mego wieku nadal chcę się dalej uczyć po przez surową krytykę i próby...

hohoho tyle tego piszę :P
Lecz fakt faktem po napisaniu dialogu do 9 misji i może poprawieniu misji od 1 do 3 zabieram się za dopracowywanie swojego moda :disco:

peace :D

Forum próbowało mu miło pomóc... nie udało się - sarkastycznie... klapa - obraźliwie... jeszcze gorzej.

dla Creativa naszego 21 letniego pracującego "menszczysny" nie ma ratunku. :D, a on na tobie tylko profity zbiera (bo nic nie może w zamian dać, co by mogło być profitem) xD
15DarkMaster1987 wrote:Hmm...to samo mi mówi moja kobieta "dlaczego za niego odwalasz robotę, robisz dialogi i chcesz poprawiać jego błędy" :P
Sądziłem że reprezentujesz wyższy poziom, ale jednak średni, jak my :v xD
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
15DarkMaster1987
Soldier level 5
Soldier level 5
Poland
Posts: 168
Joined: Thu Jun 25, 2015 10:10 pm

Re: Cox and Moszna Adventures

Post by 15DarkMaster1987 »

Xsander :P
" Sądziłem że reprezentujesz wyższy poziom, ale jednak średni, jak my :v xD "
hehe :)
ja się nie wywyższam ponad nikogo, wręcz przeciwnie, jestem niegodzien przebywania wśród elity :P
" Ptakiem Hermesa nazywają mnie, zjadam swe skrzydła by poskromić się "
  • " Błogosławiony ten, co oparł się pokusie, albowiem on otrzyma Koronę Życia, Nowego Życia "
Kartezjusz:
"Istniejesz, więc i wiesz, że istniejesz, a o tym wiesz dlatego, ponieważ wątpisz."

Tacyt:
"Lepiej paść z godnością niż żyć w hańbie."

Czasy Kilera:
przewidywana ilość misji : 10
aktualnie zrobionych : 4
w trakcie: misja 5 - 90%, misja 6 - 10%
aktualnie prace stoją :(
Post Reply