Cox And Moszna Adventures

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
Post Reply
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Cox And Moszna Adventures

Post by Creative »

Witam, chciałbym przedstawić po ciężkich pracach, testach, poprawkach, swój mod pt.Cox And moszna Adventures. Fabuła jak i linki w tym temacie :)
Enjoy! ( nie jestem autorem wszystkich kodów SAIL )

Dialogi i fabuła: 15DarkMaster1987, Creative
SAIL: Creative, 15DarkMaster1987, Nefarem
MAP: Altar.
Języki w grze: Polski, czeski, Angielski.
Ilość misji: 14
Wersja moda: 1.4.6.1
Nacja: Najemnicy (ar-orange)
Poziom Trudności: (normalny)
Premiera moda: 29.01.2016r.
Autorzy Moda: Creative.
Pomoc przy modzie: 15darthmaster1987, Nefarem, Gelwe,Xander,Serprent.

Linki do pobrania:
Steam
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =568371180

No Steam
https://1drv.ms/u/s!AvxsCIn0l12SiwBF0ez ... f?e=hKIadg

Soundtrack:
http://1drv.ms/1UNr7t1

Fabuła moda by 15DarkMaster1987
Spoiler:
Nazywam się John, John Cox. Ehh...od czego by tu zacząć, hmm...najlepiej będzie od początku.

Był 10 lipca 1996, w tym tez roku zakończyłem naukę na uczelni, ogólnie był to okres czasu, w którym nie wiedziałem co będę robić dalej, oczywiście rok wcześniej miałem konkretny plan aby po skończeniu nauki udać się do jakiegoś laboratorium i skupić się na badaniach związanych z uzbrojeniem, nauka była kierunkiem, który mnie interesował, ale później poznałem Alexa Grotova i jego pasje.

Alex interesował się nie tylko nauką ale także walką, często stawał w obronie słabszych, dlatego w każdy wolny weekend spędzaliśmy na paintballu i ćwiczeniach taktyczno-militarnych. Choć nie zawsze mogliśmy się spotkać to zdołałem zauważyć coś, że oprócz wynalezienia czegoś przydatnego dla ludzkości chciał czegoś więcej, móc bronić innych i stworzyć nowy lepszy świat. Tak więc poznanie jego wprowadziło pewien zamęt w moje życie, nauka już stawała się dla mnie czymś mniej ważnym. Zacząłem się interesować militarią i postanowiłem też coś w tym kierunku zdziałać. Chciałem już zrezygnować z nauki i zaciągnąć się do wojska ale Alex mnie powstrzymał mówiąc, że na razie nie warto i bym wpierw dokończył studia, a później już to będę mógł śmiało zdecydować. Faktycznie miałem niespełna pół roku do końca...

Jak już wspomniałem 10 lipca właśnie tego dnia się dowiedziałem, że Alexa wyrzucono z uczelni, ponoć uderzył jakiegoś profesora. Nie chciałem uwierzyć, wolałem wszystkiego się dowiedzieć od Alexa. Gdy przyszedłem do niego nikogo nie było, dzwoniłem też parę razy ale tylko włączała się poczta, więc zostawiałem wiadomości by się ze mną skontaktował jak najszybciej...

Minął tydzień,dwa,trzy i nadal nic, aż pewnego dnia wieczorem w progu moich drzwi zjawiło się dwóch ubranych w czarne garnitury ludzi. Powiedzieli mi, że są od Profesora Grotova oraz że jestem mu potrzebny i poprosili bym się udał z nimi. Zgodziłem się.
W czasie podróży zastanawiałem się dlaczego cały czas milczał i nie kontaktował się ze mną, a przede wszystkim do czego jestem mu potrzebny.

Po dotarciu na miejsce Alex powiedział mi, że należy do organizacji o nazwie Legion i dowiedzieli się o odkryciu tzw Eonu przez Amerykanów, uważa też, że przenosi on w czasie. Dokładnie to jeszcze nie do końca wszystko wiadomo. Amerykanie szykują grupy ekspedycyjne, które będą wchodzić do tego urządzenia dlatego wraz z małą grupką ludzi chce przeniknąć w ich szeregi i poprosił mnie o pomoc, bo wie, że może mi zaufać.
To była trudna decyzja dla mnie ale się zgodziłem...

13 września 1996 to mój ostatni wpis w tej lini czasowej Wraz z Alexsem i czwórką innych osób tj Amandą Moszna, Demi Koch, Maxem Abdul oraz Karen Wola udajemy się do tajnej Amerykańskiej bazy. Alex powiedział mi, że w razie zdemaskowania nas ma za zadanie zniszczyć to urządzenie, mam nadzieję, że do tego nie dojdzie...
Q&A. nieaktualne
Spoiler:
Kiedy jest premiera moda?
- Premiera w tym miesiącu lub następnym
Czy mod będzie cały czas wpierany?
- Tak
Co z tymi dwoma DLC do moda, czy będą płatne?
- DLC będą darmowe. Każde DLC będzie po 5 misji.
Kiedy premiera DLC1 i DLC2?
- DLC1 za kilka msc. A dlc2 kilka msc po DLC1.
Mod będzie darmowy czy płatny?
- Darmowy.
Czy to jest twój ostatni mod?
- Jeszcze nie.... Ale może i ostatni.
Dlaczego robisz mody?
- Dlatego, że chce coś zrobić dobrego by móc w to później pograć, a przy okazji podzielić się ze sceną OW.net
Jakie będą języki w modzie?
- Polski na pewno. Dodatkowo mogą być angielski i czeski.
Będzie dubbing?
- Nie
Będzie strona moda?
- Nie. Jedyną stroną jest ten temat na forum :)
Coś powiesz jeszcze o modzie?
- Mod będzie miał 10 misji+dodatkowe 10 (dlc1+dlc2)
Co zawiera DLC 1/2?
- Tylko misje.
Filmiki:
Spoiler:

Gameplay by Szymiew:

Last edited by Creative on Sun Aug 04, 2019 3:01 pm, edited 177 times in total.
Image
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: [Zapowiedź] Projekt v3

Post by Szymiew »

Nazywam się John, John Cox.

czwórką innych osób tj Amandą Moszna
To będzie zarąbisty mod.
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
Markok
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 314
Joined: Thu Sep 04, 2014 12:53 am
Location: Oberschlesien
Contact:

Re: [Zapowiedź] Projekt v3

Post by Markok »

Po imionach postaci nacja zostaje tylko jedna - amerykanie.. Ale nie miałeś jeszcze okazji bawić się w arabów więc może na nich przełóż fabułę i postacie.
Kod będzie taki jak wcześniej ? Rozczarowanko. Tym razem się postaraj na Mad Maxa.
Można ? Moszna :)
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: [Zapowiedź] Projekt v3

Post by Nefarem »

Creative wrote:Witam chciałbym przedstawić wam zapowiedź 3 projektu mojego moda, będzie posiadał ten sam kod co w poprzednich modach albo lepszy.

Jeszcze nie myślałem nad tym ile ma być misji i jaką nacją będzie się grać, jakieś propozycje?
1. Postaraj się o lepszy kod, bo jak znowu będziesz używał takiego samego jak w poprzednich modach to wyjdzie jak samo jak poprzednie.
2. 15 misji a nacja to Arabowie ;>
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: [Zapowiedź] Projekt v3

Post by Nefarem »

Czy będzie w końcu wątek miłosny? Bo żaden mod nie ma czegoś takiego a dodanie takiego wątku to + 10 do zajebistości moda.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: [Zapowiedź] Projekt v3

Post by Creative »

Nefarem wrote:
Creative wrote:Witam chciałbym przedstawić wam zapowiedź 3 projektu mojego moda, będzie posiadał ten sam kod co w poprzednich modach albo lepszy.

Jeszcze nie myślałem nad tym ile ma być misji i jaką nacją będzie się grać, jakieś propozycje?
1. Postaraj się o lepszy kod, bo jak znowu będziesz używał takiego samego jak w poprzednich modach to wyjdzie jak samo jak poprzednie.
2. 15 misji a nacja to Arabowie ;>
15 misji, nie będzie mi się chciało tyle robić.
Image
User avatar
15DarkMaster1987
Soldier level 5
Soldier level 5
Poland
Posts: 168
Joined: Thu Jun 25, 2015 10:10 pm

Re: [Zapowiedź] Projekt v3

Post by 15DarkMaster1987 »

hmm...powiadacie wątek miłosny?? :P
" Ptakiem Hermesa nazywają mnie, zjadam swe skrzydła by poskromić się "
  • " Błogosławiony ten, co oparł się pokusie, albowiem on otrzyma Koronę Życia, Nowego Życia "
Kartezjusz:
"Istniejesz, więc i wiesz, że istniejesz, a o tym wiesz dlatego, ponieważ wątpisz."

Tacyt:
"Lepiej paść z godnością niż żyć w hańbie."

Czasy Kilera:
przewidywana ilość misji : 10
aktualnie zrobionych : 4
w trakcie: misja 5 - 90%, misja 6 - 10%
aktualnie prace stoją :(
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 445
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: [Zapowiedź] Projekt v3

Post by Mart »

Nefarem wrote:Czy będzie w końcu wątek miłosny? Bo żaden mod nie ma czegoś takiego a dodanie takiego wątku to + 10 do zajebistości moda.
U mnie w modzie taki wątek jest (i to nie jeden), ale moda jeszcze niema i nie wiem kiedy będzie :arhover:

A co do tematu, to Creative mając już człowieka od fabuły zostało Ci doskonalenie kodu i produkcja własnych map, bo granie na oklepanych planszach z kampanii raczej wszystkim się już przejadło. No i co najważniejsze ogarnij sobie testera, który sprawdzałby czy wszystko działa jak należy.
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
User avatar
15DarkMaster1987
Soldier level 5
Soldier level 5
Poland
Posts: 168
Joined: Thu Jun 25, 2015 10:10 pm

Re: [Zapowiedź] Projekt v3

Post by 15DarkMaster1987 »

mart czekam też na Twojego moda :D
" Ptakiem Hermesa nazywają mnie, zjadam swe skrzydła by poskromić się "
  • " Błogosławiony ten, co oparł się pokusie, albowiem on otrzyma Koronę Życia, Nowego Życia "
Kartezjusz:
"Istniejesz, więc i wiesz, że istniejesz, a o tym wiesz dlatego, ponieważ wątpisz."

Tacyt:
"Lepiej paść z godnością niż żyć w hańbie."

Czasy Kilera:
przewidywana ilość misji : 10
aktualnie zrobionych : 4
w trakcie: misja 5 - 90%, misja 6 - 10%
aktualnie prace stoją :(
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: [Zapowiedź] Projekt v3

Post by Antitheus »

Kontynuując moje propozycje; idealna opcja wątku miłosnego.
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 696
Joined: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Re: [Zapowiedź] Projekt v3

Post by Gelwe »

Creative wrote:Witam chciałbym przedstawić wam zapowiedź 3 projektu mojego moda, będzie posiadał ten sam kod co w poprzednich modach albo lepszy.
Kiedy możemy się spodziewać pierwszych screenów bądź trailera?
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: [Zapowiedź] Projekt v3

Post by Creative »

Gelwe wrote:
Creative wrote:Witam chciałbym przedstawić wam zapowiedź 3 projektu mojego moda, będzie posiadał ten sam kod co w poprzednich modach albo lepszy.
Kiedy możemy się spodziewać pierwszych screenów bądź trailera?
Jak prace zostaną rozpoczęte nad modem.

Jaka propozycja na nazwę moda?
Image
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: [Zapowiedź] Projekt v3

Post by Szymiew »

Może od nazwisk bohaterów:

Cox and Moszna Adventures
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
User avatar
15DarkMaster1987
Soldier level 5
Soldier level 5
Poland
Posts: 168
Joined: Thu Jun 25, 2015 10:10 pm

Re: [Zapowiedź] Projekt v3

Post by 15DarkMaster1987 »

Hmm...a ja bym zaproponował "Czas Legionu" :P
" Ptakiem Hermesa nazywają mnie, zjadam swe skrzydła by poskromić się "
  • " Błogosławiony ten, co oparł się pokusie, albowiem on otrzyma Koronę Życia, Nowego Życia "
Kartezjusz:
"Istniejesz, więc i wiesz, że istniejesz, a o tym wiesz dlatego, ponieważ wątpisz."

Tacyt:
"Lepiej paść z godnością niż żyć w hańbie."

Czasy Kilera:
przewidywana ilość misji : 10
aktualnie zrobionych : 4
w trakcie: misja 5 - 90%, misja 6 - 10%
aktualnie prace stoją :(
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: [Zapowiedź] Projekt v3

Post by Nefarem »

Czas Honoru
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
Post Reply