Cox And Moszna Adventures

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 445
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: Cox and Moszna Adventures Final

Post by Mart »

Blackmen mam dla ciebie radę. Weź ty się chłopie za modelarstwo może. Albo za życie, jak wolisz.

Liczyłem na to, że do trzech razy sztuka. Niestety, nie w twoim przypadku. Ten mod jest gówniany, jak dwa poprzednie. Ma też dwie zalety, jak dwa poprzednie. Pobudza aktywność na forum i rozśmiesza. Dlaczego rozśmiesza? Bo jest parodią, a nie modem. Cyrkiem na kółkach, bez ładu i składu.
Nikt Ci nie zabrania robić modów. Twórz je, ale ich nie wydawaj i nie rób z siebie pośmiewiska. Może za 10 lat uda Ci się stworzyć coś na miarę Absolut Dominion, GSA Wars, East Legion czy mojego Clans Wars. Wtedy tu wróć i się pochwal. A póki co daruj sobie.
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Cox and Moszna Adventures Final

Post by Creative »

Szymiew wrote:Sorry, ale jako tester Marta muszę się wtrącić. Nadchodząca nowa wersja Apocalyptic War na 100% z marszu wejdzie do zestawu najlepszych modów jakie stworzyli użytkownicy tej społeczności. Mieliście zresztą próbkę na moim strimie. AW sprawnie opowiada jedną z najbardziej fascynujących historii jakie możemy znaleźć w modach, ma bohaterów z osobowością i historią (o tak trywialnej rzeczy jak nowych awatarach nie wspominając), ma nowe tekstury map, przerywniki między misjami, zmodyfikowane bronie, mocne zwroty akcji, zrozumiałe i normalnie brzmiące dialogi, i dobry (z punktu widzenia gracza - np. nie kradnie mi dziewczyn) niezbugowany kod.

Tak więc nazywanie twórczości Marta gównem jest, delikatnie mówiąc, nieporozumieniem, zwłaszcza przez ciebie Creative, gdy jedynym plusem twoich modów są ich walory komediowe.
Chyba nie czytałeś dialogów w moim modzie, tutaj muszę Cię uświadomić, że mój mod posiada historie, osobowości bohaterów. A nowe mapy oraz avatarki mogę dodać do DLC.
Co do dialogów, to darkmaster1987 je pisał. Nie ma się czym podniecać.
Walory komediowe?! Jedynie dwa pierwsze mody to mogą mieć ale o tym trzecim modzie się nie zgodzę.
Image
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 445
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: Cox and Moszna Adventures Final

Post by Mart »

Szymiew wrote:Sorry, ale jako tester Marta muszę się wtrącić. Nadchodząca nowa wersja Apocalyptic War na 100% z marszu wejdzie do zestawu najlepszych modów jakie stworzyli użytkownicy tej społeczności. Mieliście zresztą próbkę na moim strimie. AW sprawnie opowiada jedną z najbardziej fascynujących historii jakie możemy znaleźć w modach, ma bohaterów z osobowością i historią (o tak trywialnej rzeczy jak nowych awatarach nie wspominając), ma nowe tekstury map, przerywniki między misjami, zmodyfikowane bronie, mocne zwroty akcji, zrozumiałe i normalnie brzmiące dialogi, i dobry (z punktu widzenia gracza - np. nie kradnie mi dziewczyn) niezbugowany kod.
Dzieki Szymiew, ale nie chwal dnia przed zachodem slonca :P
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Cox and Moszna Adventures Final

Post by Anarchy »

Boże, widzisz i nie grzmisz... Xander wczoraj został ukarany banem 1-dniowym, dziś Blackmen załapał. Sugeruję powściągliwość w dalszej dyskusji, bo jest to dosyć banogenny temat.
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 469
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Re: Cox and Moszna Adventures Final

Post by Szulce »

Creative wrote:A nowe mapy oraz avatarki mogę dodać do DLC.
I to w zasadzie wystarczy, by oddać stosunek twórcy do tego moda. Masz rację, po co się starać od początku, skoro lud głupi i tak pobierze moda i w niego zagra. Skrytykują, to ich oleję, bo przecież to bezpodstawny i nieuzasadniony hejt. Good job! :amhello:

Co do samego moda, to darkmaster trochę za mocno chyba chciał przedstawić te "osobowości", niektóre teksty są bynajmniej nie na miejscu (bo po kiego grzyba gadać o jakimś kolesiu, kiedy strzelam do wroga?). Moim zdaniem to powinno wynikać z czynów, z biegiem czasu gracz sam by się domyślił, że główny bohater jest, powiedzmy, dobrym strategiem, dowódcą albo innym filozofem (przykład). Główny twórca też powinien usiąść, przeczytać teksty zanim je wrzuci, albo w trakcie pracy jakoś konsultować, czy to potrzebne, tamto zmienić... Czasami nadmiar zaufania też szkodzi projektom, a wiadomo, że co dwie głowy, to nie jedna.

Błędy w interpunkcji już były, więc o tym pisać nie będę. Podobnie o avatarkach (chociaż to przerażająco wygląda, kiedy armia beretów przypominających van Houten' a wypada z koszar). :amsmile:

To tyle. Na koniec dodam, że mogło być lepiej, ale jest, jak jest...
Image
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Cox and Moszna Adventures Final

Post by Xander »

Anarchy wrote:Boże, widzisz i nie grzmisz... Xander wczoraj został ukarany banem 1-dniowym, dziś Blackmen załapał. Sugeruję powściągliwość w dalszej dyskusji, bo jest to dosyć banogenny temat.
jako że to trash thread to skorzystam i napiszę, że funkcja "skontaktuj się z administratorem" w panelu zbanowanego gracza nie działa, próbowałem z mozilli i chroma i 4 literki ;/

a co do cox and moszna, no to mówiłem od początku że taki będzie, nie wiem dlaczego wszyscy mówili że "myślałem że..." jakby uważali, że Creative czegoś się nauczy :D

sposó myślenia creative można porównać do tej piosenki :D
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Cox and Moszna Adventures Final

Post by Nefarem »

Super że autor złamał prawa autorskie używając nie swojej muzyki bo na YouTube już dostałem claimy ...
Image
Taka ciekawostka..
Last edited by Nefarem on Tue Feb 02, 2016 12:34 am, edited 3 times in total.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 696
Joined: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Re: Cox and Moszna Adventures Final

Post by Gelwe »

Dziwi cię to że on korzysta z muzyki do której nie ma praw? Co w tym dziwnego skoro on używa cudzych kodów do których poniekąd też nie ma praw XD
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Cox and Moszna Adventures Final

Post by Anarchy »

Art. 115. 1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
2. Tej samej karze podlega, kto rozpowszechnia bez podania nazwiska lub pseudonimu twórcy cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie albo publicznie zniekształca taki utwór, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie.
Jakby ktoś był złośliwy, może nam blackmena zgłosić. Ja się ograniczę do usunięcia linku, zobaczymy, co 'autor' ma do powiedzenia, gdy skończy mu się ban.
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Cox and Moszna Adventures Final

Post by Xander »

Creative wrote:Image

Image


^ Najlepiej oceniane mody od czasu istnienia Workshopa
Jakbyś nie zrozumiał Creative. Twoje mody są NAJGORZEJ OCENIANYMI MODAMI oraz są modami z NAJMNIEJSZĄ ILOŚCIĄ SUBÓW. wszystkie twoje mody zamykają tabele. w skrócie kto zamyka ten połyka.


Ty nawet nie wiesz o co chodzi w "najlepsze mody tego tygodnia" polega na tym, że pokazują moda, który w ciągu tygodnia został subnięty najwięcej razy, z racji że największe hity są już subnięte, nie można ich subnąć jeszcze raz, więc one nigdy już nie będą w top week, ale będą na samej górze w "najlepiej ocenianie" oraz "najwięcej subskrypcji", w przeciwieństwie do twojego szamba, które jest na samym dole gdzie nikt nawet nie zagląda.
Twój mod ma 50+ subów. a ogólnie wszystkie twoje mody nie mają nawet jeszcze wystawionej oceny, bo nikt nie ocenia pozytywnie to coś co dodajesz...
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Cox and Moszna Adventures Final

Post by Creative »

Anarchy wrote:
Art. 115. 1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
2. Tej samej karze podlega, kto rozpowszechnia bez podania nazwiska lub pseudonimu twórcy cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie albo publicznie zniekształca taki utwór, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie.
Jakby ktoś był złośliwy, może nam blackmena zgłosić. Ja się ograniczę do usunięcia linku, zobaczymy, co 'autor' ma do powiedzenia, gdy skończy mu się ban.
Jest tak jak powinno być.
Image
User avatar
Krotos
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 47
Joined: Thu Nov 04, 2010 4:37 pm
Location: Poland

Re: Cox and Moszna Adventures Final

Post by Krotos »

Creative wrote:
Anarchy wrote:
Art. 115. 1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
2. Tej samej karze podlega, kto rozpowszechnia bez podania nazwiska lub pseudonimu twórcy cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie albo publicznie zniekształca taki utwór, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie.
Jakby ktoś był złośliwy, może nam blackmena zgłosić. Ja się ograniczę do usunięcia linku, zobaczymy, co 'autor' ma do powiedzenia, gdy skończy mu się ban.
Jest tak jak powinno być.
Czyli? W chwili obecnej nikt nie rozumie Twojej odpowiedzi.
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Cox and Moszna Adventures Final

Post by Creative »

@Krotos

Czyli nie ma tej muzyki której nie powinna być u mnie. Jest teraz dobra.
Image
MasterKiller
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 343
Joined: Tue Aug 09, 2011 5:51 pm

Re: Cox and Moszna Adventures Final

Post by MasterKiller »

Świetny mod. Gratuluję włożej pracy i czołobitnie biję czołem przed jego jakością.

Tak w ogóle, Creative, to jesteś Tomek z okolic Mrągowa? :P
Wszyscy jesteśmy żołnierzami: WYDANE
https://original-war.net/files.php?id=174
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Cox and Moszna Adventures Final

Post by Creative »

MasterKiller wrote:Świetny mod. Gratuluję włożej pracy i czołobitnie biję czołem przed jego jakością.

Tak w ogóle, Creative, to jesteś Tomek z okolic Mrągowa? :P
Dzięki. Nie na pewno nie ;)
Image
Post Reply