Władza Absolutna

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: Władza Absolutna

Post by Szymiew »

Wywiad z autorem na żywo, pytania zadawane przez czat. Jak w Młodzież Kontra ;)
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Creative »

Może jakiś special na 300 subów ? :D
- Zrób patch 1.3
- Rozwiń wątek RU - przymierza
Image
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 696
Joined: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Gelwe »

Creative wrote:
Może jakiś special na 300 subów ? :D
- Zrób patch 1.3
- Rozwiń wątek RU - przymierza
:arwtf: Co ma być w tym patchu?
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
User avatar
Zireael
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 6
Joined: Thu Dec 10, 2015 5:05 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Zireael »

Polecam moda Nefka jest tak prawie tak dobry jak Geralt walczący mieczem.
W każdym momencie, w każdej chwili, w każdym zdarzeniu kryją się przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. W każdej chwili kryje się wieczność. Każde odejście jest zarazem powrotem, każde pożegnanie powitaniem, każdy powrót rozstaniem. Wszystko jest jednocześnie początkiem i końcem.
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Xander »

Zireael wrote:Polecam moda Nefka jest tak prawie tak dobry jak Geralt walczący mieczem.

haha :D no nefka mod jest supcio
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Creative »

Gelwe wrote:
Creative wrote:
Może jakiś special na 300 subów ? :D
- Zrób patch 1.3
- Rozwiń wątek RU - przymierza
:arwtf: Co ma być w tym patchu?
Naprawione bugi ;D
Image
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Xander »

Creative wrote:
Naprawione bugi ;D
Tobie naprawianie i patchowanie idzie tak dobrze, że bez problemu powinieneś naprawić wszystkie bugi i usprawnić kod gry nefarema ;)
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Don Mateo
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 51
Joined: Tue Dec 01, 2015 10:07 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Don Mateo »

Dobra kiedy wydasz nowy patch, aczkolwiek piszę głównie ten post z tego powodu, aby temat z jednym gównianym modem nie wyskakiwał na samej górze.
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Władza Absolutna

Post by Nefarem »

Następny patch będzie dosyć obszerny, myślę że gdzieś w święta zostanie wydany.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
kostek00
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 22
Joined: Thu Jun 04, 2015 10:32 pm

Re: Władza Absolutna

Post by kostek00 »

W szóstej misji nie mogę wybudować ostatniego budynku do zakończenia pierwszej fazy gry, a chodzi o działo syberytowe. Przy próbie umieszczenia go na jakiejkolwiek wieży lub czołgu nic się nie dzieje. Mogę zaklikać przycisk do usranej śmierci, ale nic nie leci.

Wersja gry: 2.0.3.5
Wersja moda: 1.2, sprawdziłem wersję z moddb oraz dropboxa.
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Władza Absolutna

Post by Nefarem »

kostek00 wrote:W szóstej misji nie mogę wybudować ostatniego budynku do zakończenia pierwszej fazy gry, a chodzi o działo syberytowe. Przy próbie umieszczenia go na jakiejkolwiek wieży lub czołgu nic się nie dzieje. Mogę zaklikać przycisk do usranej śmierci, ale nic nie leci.

Wersja gry: 2.0.3.5
Wersja moda: 1.2, sprawdziłem wersję z moddb oraz dropboxa.
W podpowiedzi jest napisane że budowa działa syberytowego jest zablokowana do 9 misji.
Po za tym działo syberytowe to nie budynek tylko broń.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
kostek00
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 22
Joined: Thu Jun 04, 2015 10:32 pm

Re: Władza Absolutna

Post by kostek00 »

Faktycznie, zapomniałem, że w kampanii liczyło wieżyczki z broniami jako wyprodukowana broń, nie jako budynek stąd moja pomyłka.

W takim razie mam wszystkie budynki i dalej nic (załącznik). Chyba czegoś nie zlicza.

Wiem, że niemożność wyjechania i odkrywania mapy poza pewien obszar jest celowa. Zaznaczyłem na mapce żółtymi kreskami obszar mniej więcej jaki on jest. Po wczytaniu mapy okazało się, że mogłem go odkrywać choć dalej nie mogłem za niego wyjechać.

Czy fioletowy npc nie powinien dzielić z nami widoczności?


Edycja: Udało się, po wielu próbach w końcu zliczyło wszystkie budynki.
Attachments
Bez tytułu.png
(902.37 KiB) Not downloaded yet
Sebastian
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 9
Joined: Mon Dec 14, 2015 7:33 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Sebastian »

Denerwuje mnie 15ru, bo:

- ciężko wiedzieć gdzie zbudować warsztat. Raz go zbudowałem to okazało się, że drogi inżynier Gorkiego postawi mi 3 elektronie równo na tylnej rozbudowie.
- po wybudowaniu wieżyczek, były zaplanowane konstrukcje broni na nich. Co się okazało? Mechanicy nie weszli do środka i konstrukcja sobie stała.
- Gniewko jeżdżący transporterem miał pecha - zaatakowali amerykańce jak był poza bazą. uszkodzili mu pojazd do czerwonego paska, ten wyszedł i zaczął go naprawiać. Gdy go naprawił, postał sobie przy pojeździe i nic nie robił. Nie wrócił do niego, nie zbierał skrzyń dalej.
- Trochę pobawiłem sie w złodzieja i wykradłem wszystkie skrzynki Gorkiego z magazynu - przeszło 1.5 tysiąca. Skoro zabrałem mu skrzynki, a Gniewko jeździł i zbierał, nigdy by nie zbudowali bomby.

Co do kampanii arabskiej.

Pierwsza misja - miałem pecha przeszło 10 razy i za każdym razem trafiałem na ruskich, co było serio irytujące. Dla testu raz ukradłem pojazdy, a drugi raz nie. Fajne było to, ze odróżniłeś to, czy były pojazdy, czy też nie.

Druga misja - nie sądzisz, że mogłeś połączyć ją z trzecią? Była diabelnie krótka :P.

Trzecia misja - szukałem sobie arabów, trafiłem na pusty plac po prawej stronie - zwiedziłem go całkowicie, w końcu dotarłem do arabów. Okazało się, że tam po prawej została zrespiona cała baza tak z tyłka. Fajniej by było jakby już tam po prostu stała. W tej misji miałem raz buga. Jak poszedłem do arabów z prawej strony i zagadał mnie gość, zaprowadził mnie gdzieś i przejąłem jednostki - tu było okej. Jak poszedłem z dołu i zagadał mnie ten drugi, zaprowadził - postacie stały, cały czas były pod kontrolą sojusznika i nie miałem do nich dostępu.

Ogólnie do moda jestem pozytywnie nastawiony, przyjemnie się grało, poza właśnie paroma takimi momentami. Teraz nie opiszę tego dokładnie, bo trochę minęło od ostatniej gry.
Pawlo
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 61
Joined: Wed May 21, 2008 6:02 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Pawlo »

Podeślij ktoś save po 4 misji bo chyba już z 7x ją robię (udało mi się tylko raz przy pierwszym kontakcie z modem, nie wiem czy nie przed patchami). Za każdym razem Jaszin pojawia się na mapie i nic nie robi (nie jedzie do bazy). (skrzynek, ani pojazdów ani budynków na drodze swojej nie ma). Przy 1 podejściu faktycznie zabudowałem koszarami bazę i mógł nie wjechać, zdemontowałem > nadal nic. Więc przeszedłem od nowa tą misję i nadal nic. (Do tego propozycja, może by miał pojazd gąsienicowy żeby mógł wjechać od strony północnej na najniższym poziomie trudności). Do tego jak Jaszin zginie to nie przegrywamy gry (trwa nadal, chyba powinien być end i że zginał). Do tego pamiętam że w arabskiej kampanii w jakiejś misji co musimy kopalni syberytu bronić to jest jedna górka która jest "odgrodzona" (nie da się wycofać z niej ludzi ani naprawić) a do tego północno-wschodnią bazę atakuje czołg ruski który potrafi jeździć po teksturach wodospadu bodajże...

// nieaktualne z tym save, udało mi sie odzyskać stare zapisy
w misji 5 pomimo zbudowania pojazdu komputerowego nie dostałem medalu (chyba trzeba mieć "na stanie" takowy a ja od razu po budowie wysłałem do gammy na zniszczenie albo rozebrałem) mimo iż warunek przekreślił się w wymaganiach

//misja 6
wykreśla "przebadaj wszystkie technologie" mimo iż jeszcze sporo ich jest do zbadania
Ogólnie z kosmetyki to te wykreślanie zadań do poprawy.
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Creative »

Autor pewnie olał moda bo nie odpisuje.
Last edited by Creative on Thu Dec 24, 2015 1:13 pm, edited 2 times in total.
Image
Post Reply