Władza Absolutna

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
Ashido
Soldier level 2
Soldier level 2
Poland
Posts: 30
Joined: Tue Jun 17, 2014 4:12 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Ashido »

Creative wrote:
Ashido wrote:Jak zainstalować najnowszego patcha?
Spoiler:
Odpaliłem grę na 2.0.1.1, kampania arabska przeszedłem kilka kroków w lewo dowiadując się, że zgubiłem pościg, następnie przeszedłem kilka kroków w prawo szukać naukowca - znalazłem jakiegoś ruska. Misja się zakończyła z dwoma medalami, brakowało mi tylko za pojazdy. Aha - żadnego naukowca nie spotkałem, ani nic.
Zainstaluj 2.0.1.1 potem wklej 2.0.3.0.
Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem mniej inteligentniejszy od Ciebie (choć nie wydałem żadnego moda), ale tak właśnie zrobiłem. A mimo to, gra nadal pokazuje w prawym dolnym rogu 2.0.1.1. Dlatego tutaj pytam.
nadwrazliwosc_zebow
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 91
Joined: Wed Jan 09, 2013 2:48 pm

Re: Władza Absolutna

Post by nadwrazliwosc_zebow »

@Serpent

haha :D no fakt, w jego modach takich błędów jak te które wypisałem to się nie zauważa, bo jest za dużo innych :P przepełnienie stosu :P
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Creative »

Ashido wrote:
Creative wrote:
Ashido wrote:Jak zainstalować najnowszego patcha?
Spoiler:
Odpaliłem grę na 2.0.1.1, kampania arabska przeszedłem kilka kroków w lewo dowiadując się, że zgubiłem pościg, następnie przeszedłem kilka kroków w prawo szukać naukowca - znalazłem jakiegoś ruska. Misja się zakończyła z dwoma medalami, brakowało mi tylko za pojazdy. Aha - żadnego naukowca nie spotkałem, ani nic.
Zainstaluj 2.0.1.1 potem wklej 2.0.3.0.
Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem mniej inteligentniejszy od Ciebie (choć nie wydałem żadnego moda), ale tak właśnie zrobiłem. A mimo to, gra nadal pokazuje w prawym dolnym rogu 2.0.1.1. Dlatego tutaj pytam.
Widać nie umiesz zainstalować, u mnie wszystko jest ok.
Image
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 696
Joined: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Gelwe »

Creative wrote: Widać nie umiesz zainstalować, u mnie wszystko jest ok.
Napisz poradnik jak zainstalować patcha 2.0.3.0
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Creative »

Gelwe wrote:
Creative wrote: Widać nie umiesz zainstalować, u mnie wszystko jest ok.
Napisz poradnik jak zainstalować patcha 2.0.3.0
Ok, masz to jak w banku. :mrgreen:

https://forum.original-war.net/viewtopic.php?f=5&t=4583
Last edited by Creative on Sun Nov 29, 2015 10:31 pm, edited 1 time in total.
Image
Ashido
Soldier level 2
Soldier level 2
Poland
Posts: 30
Joined: Tue Jun 17, 2014 4:12 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Ashido »

Gelwe wrote:
Creative wrote: Widać nie umiesz zainstalować, u mnie wszystko jest ok.
Napisz poradnik jak zainstalować patcha 2.0.3.0
Udało się za entym razem. Dziękuje tym, którzy wierzyli we mnie.
User avatar
kolega48
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 171
Joined: Thu Jan 16, 2014 11:22 pm

Re: Władza Absolutna

Post by kolega48 »

mam takie małe pytanie w kamp arabskiej gdzie mam transportować syberyt razem zdaje się 1000 do wyznaczonego miejsca problem jest taki ze pierwsze 200 zabierają a dalej nic odłożyłem juz ponad 1000 syba tam i nie zabierają go dalej mam 800 do transportu jeszcze
nadwrazliwosc_zebow
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 91
Joined: Wed Jan 09, 2013 2:48 pm

Re: Władza Absolutna

Post by nadwrazliwosc_zebow »

w 4 misji rosyjskiej mam WSZYSTKIE techy dostępne, to chyba nie jest zamierzone? :D
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Władza Absolutna

Post by Nefarem »

nadwrazliwosc_zebow wrote:w 4 misji rosyjskiej mam WSZYSTKIE techy dostępne, to chyba nie jest zamierzone? :D
Nie, wiedziałem że o czymś zapomniałem.
Już poprawiłem.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
stucuk
OWSupport.com Owner
Posts: 438
Joined: Tue Apr 18, 2006 12:10 am
Location: UK, Scotland

Re: Władza Absolutna

Post by stucuk »

You could just wait a few hours for 2.0.3.5 instead of telling people to use a WIP build thats outdated (And which you shouldn't really be telling people to use and posting links).
- Stu
OWSupport
MasterKiller
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 343
Joined: Tue Aug 09, 2011 5:51 pm

Re: Władza Absolutna

Post by MasterKiller »

Zagralem narazie tylko 2 pierwsze misje, ale co do pomniejszych zastrzezen, to widze, po tym co sprawdzalem sobie w edytorze jak wygladaja poszczegolne misje - niektore mapy maja bardzo fajne GBI, ale sa niemalze zepsute przez fatalnie ulozona trawe(taka sama wysokosc i rodzaj wszedzie) i srednie rozlozenie drzew - dla przykladu misja nr 3 i bodajze 14. Co do reszty moda - nie bede sie na razie wypowiadal :)
Wszyscy jesteśmy żołnierzami: WYDANE
https://original-war.net/files.php?id=174
User avatar
kolega48
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 171
Joined: Thu Jan 16, 2014 11:22 pm

Re: Władza Absolutna

Post by kolega48 »

ponawiam pytanie o misje w kamp arabskiej wyprawa po syberyt da sie przetransportować 200 zostaje 800 i dalej nie zabierają nie wiadomo co robić żadnych wskazówek
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Władza Absolutna

Post by Nefarem »

kolega48 wrote:ponawiam pytanie o misje w kamp arabskiej wyprawa po syberyt da sie przetransportować 200 zostaje 800 i dalej nie zabierają nie wiadomo co robić żadnych wskazówek
Przejrzałem skrypt, okazało się że nie jest zapętlony i dlatego wykonuje się tylko raz.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
0dd1
ArCamp Developer
Posts: 334
Joined: Tue Jul 01, 2014 3:01 pm

Re: Władza Absolutna

Post by 0dd1 »

Na razie wygląda to nieźle, parę dziwności się znalazło w misji 3 (Ru) choć w sumie te dwa ostatnie to drobiazg.

"pojazd lub wieżyczka" z gatlingiem nie obejmuje wieżyczki. Liczą się tylko pojazdy.

Medal za "brak strat" jest trochę mylący gdy zginie jeden człowiek. Już myślałem że medal się zepsuł.
Trochę głupio to wygląda gdy pojazd atakujący z lewej, próbuje się "wycofać" mi przez środek bazy.
Do it!
User avatar
kolega48
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 171
Joined: Thu Jan 16, 2014 11:22 pm

Re: Władza Absolutna

Post by kolega48 »

Nefarem wrote:
kolega48 wrote:ponawiam pytanie o misje w kamp arabskiej wyprawa po syberyt da sie przetransportować 200 zostaje 800 i dalej nie zabierają nie wiadomo co robić żadnych wskazówek
Przejrzałem skrypt, okazało się że nie jest zapętlony i dlatego wykonuje się tylko raz.
poprawisz jakoś? :)
Post Reply