Devil Inside

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
User avatar
Don Hard
Soldier level 5
Soldier level 5
Nepal
Posts: 242
Joined: Thu May 28, 2015 7:40 pm
Location: Lechia

Re: Halloween Mod

Post by Don Hard »

Łapcie - http://www88.zippyshare.com/v/UfczLZw3/file.html
Jest też niedokończona misja 4, której nie da się ukończyć, a w samym folderze moda pliki misji 5.
User avatar
Don Hard
Soldier level 5
Soldier level 5
Nepal
Posts: 242
Joined: Thu May 28, 2015 7:40 pm
Location: Lechia

Re: Halloween Mod

Post by Don Hard »

Poszukuję od dłuższego czasu testerów do moda, akurat tknąłem go dziś od jakiegoś miesiąca. Zostały mi do zaprogramowania i przetestowania misje 5 i 6.

PS: Zmieniłem nazwę moda, jako iż jego poprzednia nazwa już po prostu do niego nie pasuje. Mam nadzieję, że nowa nazwa nie wywołuje u was odruchów wymiotnych. :mrgreen:
Last edited by Don Hard on Thu May 04, 2017 7:47 pm, edited 1 time in total.
User avatar
filazaf
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 133
Joined: Mon Jul 30, 2007 4:10 pm

Re: Devil Inside

Post by filazaf »

A skąd można zassać?
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Devil Inside

Post by Nefarem »

Zapisując się do testów moda.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Don Hard
Soldier level 5
Soldier level 5
Nepal
Posts: 242
Joined: Thu May 28, 2015 7:40 pm
Location: Lechia

Re: Devil Inside

Post by Don Hard »

Wersję demo (i zbugowaną) można pobrać z downloadu OWN - https://original-war.net/files.php?id=169
Nie wklejam jej w pierwszy poście, ponieważ jak mówię jest strasznie zbugowana.
User avatar
filazaf
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 133
Joined: Mon Jul 30, 2007 4:10 pm

Re: Devil Inside

Post by filazaf »

To ja chcem się zapisać :)
User avatar
Don Hard
Soldier level 5
Soldier level 5
Nepal
Posts: 242
Joined: Thu May 28, 2015 7:40 pm
Location: Lechia

Re: Devil Inside

Post by Don Hard »

Spokojnie od razu moda nie dam najpierw muszę misję ukończyć. :D

----

<sry za jeden pod drugim>

Niestety, mod zostanie opóźniony, miałem prawię gotową misję 5, ale nie była jeszcze testowana, ale do rzeczy.
Mod opóźniam, ponieważ przez moją głupotę odinstalowałem całe OW.
Na szczęście nie muszę tworzyć wszystkiego od nowa, mam na drugim komputerze wczesną wersję tej misji, więc nie jest jeszcze tak źle. :D Mam nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie, wiem co chcę mieć w tej misji i jak to zrobić, więc w sumie zostało tylko do zrobienia przepisanie misji i zrobienie 06 i można testować. :D
Last edited by zoNE on Wed Jun 21, 2017 7:17 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Devil Inside

Post by Nefarem »

A tak naprawdę to się dysk spalił i musiałeś kupić nowy.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Devil Inside

Post by Creative »

Nefarem wrote: Wed Jun 21, 2017 4:42 pm A tak naprawdę to się dysk spalił i musiałeś kupić nowy.
Prawie u każdego dysk się pali :)
Image
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Devil Inside

Post by Nefarem »

Lato jest, wysoka temperatura słabe chłodzenie to się palą.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Don Hard
Soldier level 5
Soldier level 5
Nepal
Posts: 242
Joined: Thu May 28, 2015 7:40 pm
Location: Lechia

Re: Devil Inside

Post by Don Hard »

No więc wkońcu ruszam swoją dupę i wznawiam pracę nad modem, ale takie na pełnej parze. :D
Możecie się zapytać, co robiłem przez całe wakacje... no cóż... pierdylion innych rzeczy i w sumie nawet w wakacje nie miałem czasu na nic. :D No, ale wkońcu znalazł się czas, i cały weekendzik pójdzie na moda. :) Może do końca roku wydam. :D
User avatar
Don Hard
Soldier level 5
Soldier level 5
Nepal
Posts: 242
Joined: Thu May 28, 2015 7:40 pm
Location: Lechia

Re: Devil Inside

Post by Don Hard »

Mówiłem że uporam się z modem na początek tego roku, no ale cóż, mamy lipiec, a o modzie ani widu ani słychu, więc chyba pora na wyjaśnienia.

Oczywiście nie umarłem. Muszę przyznać szczerze że wyrzuciłem cały mod do kosza. Ale nie znaczy to że anuluje prace nad nim. Poprostu pomyślałem że to, co do tej pory stworzyłem, niezbyt nadaję się na wypuszczenie do sceny moderskiej. Nie jestem żadnym programistą, moje umiejętności to LEDWO podstawy, ale staram się pokombinować przy tym kodzie. To, co dotychczas miałem ledwo trzymało się na gumie do żucia, i ledwie działało. Obecnie trochę myślę nad tym czym mój mod chce być i jak mniej więcej ma to wyglądać. Pewnie wiele rzeczy zmienię w trakcie, ale mam nadzieję, że kiedyś przyjdzie ten mod(wreszcie) skończyć.

Zapewne znów będę milczał jak zaklęty, ale to nie znaczy że nic nie robie w temacie mojego moda. Jednocześnie mam nadzieję że jakieś pierwsze informacje dostaniecie ode mnie niedługo.
Post Reply