Krótkie sprawozdanie z wizyty Altaru...

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Krótkie sprawozdanie z wizyty Altaru...

Post by Phantom »

Jak pewnie już każdy wie Altar był, ale nie wyszło z tego nic ciekawego. Owszem ludzi było sporo na gsa ( coś około 30 ), ale jak to można było się spodziewać nie grzeszyli oni zbytnio inteligencją, więc raczej odstraszali Altar niż zachęcali do rozmowy... Inna rzecz, że sam Altar nie był zbyt rozmowny ( może część z nich nie znała dobrze angielskiego) :? ale co się dziwić jak ludzie wdali się w dyskusję wyższości C&C nad ow, bądź wyższości c nad delphi :shock: ... Z tego co mi najbardziej zależało ( czyli pograniu trochę z nimi) też wyszły nieco nici, gdyż więkoszość poprostu traciła synchronizację na alien base... Ale paru szczęśliwców było tzn zoNE zagrał z georgem i rumunem, ja i nadol z vlaadą. Co prawda Ci co grali z zoNE`m zamnęli się w sobie i tylko grali (być może dyskutowali tylko między sobą), nie wiem jak nadol, ale ja miałem trochę więcej szczęścia i vlaada trochę się rozgadał w grze :) Między innymi dowiedziałem się, że podwójne lasery to Jego pomysł ( którym go rozwaliłem ef course jak mi o tym powiedział) i bardzo mu było miło, że ktoś z nich korzysta, ponieważ tworząc je każdy Mu mówił, że się nie przyjmą bo są zbyt trudne do użycia... Jeśli ktoś się nastawiał, że będzię miał trudność z ich pokonaniem to się zdziwił, bo tak jak Oni powiedzieli nie grali w ow od conajmniej 4 lat... Podobno najlepszy z nich to niejaki karelklic, ale on po trzech nieudanych próbach zagrania, poszedł sobie :( Sam vlaada przyznał nawet, że nie lubi Rts`ów ( o dziwo ) tylko prawdziwe strategie ( typu Civ4, heroes ) Dziwił też się bardzo, że nie używamy wpływu flagi na morale, bo rzekomo miał to być pomysł na zabezpieczenie się przed rushem żołnierzami... Ale chyba największy hit całej wizyty to: we have plan to start working at ow2 in 2007 Nie wiem ile w tym prawdy, ale zawsze to już coś! Tak ogólnie to chyba większość się zawiodła, jeśli liczyła na jakieś przełomowe wydarzenie, bo oni po prostu chcieli pograć trochę, a skoro większości się to nie udało to się szybko zmyli... Co prawda vlaada obiecał mi że przyjdzie jeszcze pograć, a nawet podgoni nam trochę ludzi do ow lobby :D ( mam nadzieje, że będzie już wtedy balans patch bo jak pare ludzi zrushuje to uciekną szybko w pizdu)... Bardzo, też się cieszył jak to powiedział, że ich "dziecko" ma jeszcze takie duże zainteresowanie wśród polaków... Morał taki, grajcie , grajcie, grajcie żeby jak jeszcze raz ktoś wejdzie niespodziewanie z Altaru nie zastał 5 ludzi w ow lobby.
To by było na tyle, byc może TommyTree napisze coś więcej wtedy wrzucię się to na stronę w dział "artykuły"... Pozdrawiam ;)
Ps. Chiałbym wszystkich przeprosić których wczoraj kickałem z rooma, bo chciałem za wszelką cenę zagrać z nimi wszystkimi...
Last edited by Phantom on Fri May 12, 2006 11:14 am, edited 1 time in total.
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Nazim
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 125
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:40 pm
Location: Prypiat, Chornobyl
Contact:

Post by Nazim »

a oni planuja jeszcze w najblizszym czasie odwiedzic ow? czy to jednorazowa wizyta?
Добрий день.. Акуна Матата!

Image
Image
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Tak jak napisałem powyżej, że nie bardzo... Znaczy się nie wiem jak reszta, ale Vlaada mówił, że być może jeszcze zajrzy...
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Post by zoNE »

Swoje wrażenia z wizyty, screeny itp. mozecie umieszczać w poniższym temacie:

http://forum.original-war.net/viewtopic.php?t=111
User avatar
stucuk
OWSupport.com Owner
Posts: 438
Joined: Tue Apr 18, 2006 12:10 am
Location: UK, Scotland

Post by stucuk »

hmm, vlad said they plan to start ow2 in 2007? No joke?

Btw can someone translate that into English?
- Stu
OWSupport
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

No joke, if I find log i show You...
stucuk wrote:Btw can someone translate that into English?
I`m working at it... but this is too hard for me lol :|
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Phant kto powiedzial ze bedzie OW2 w 2007? Widziales to na glownym czacie czy Vlad to do ciebie w grze powiedzial?
Image
User avatar
Nazim
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 125
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:40 pm
Location: Prypiat, Chornobyl
Contact:

Post by Nazim »

ask yuri for help.. he know english much better ^^
Phantom--> I know that :P meaby he make that without my ask :P
Добрий день.. Акуна Матата!

Image
Image
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Spokojnie ludzie siędzę w pracy więc Wam teraz nie pokaże... Jak wrócę postaram się wygrzebać loga z rozmowy z nim... Ale o OW2 powiedział mi w grze akurat jeśli dobrze pamietam, ale jeszcze sprawdzę... Chyba, że to On robił se jaja ze mnie, ale o to bym Go nie podejrzewał :| I nie wchodzi w gre, że go źle zrozumiałem bo to co wyżej jest tłustym drukiem to Jego słowa...
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
TommyTree
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 1
Joined: Wed Apr 19, 2006 4:58 pm

Post by TommyTree »

English translation of phantom's report :

As everyone now knows Altar was yesterday on GSa but it was nothing special. Of course there were a lot of people[about 30] but they weren't too inteligent, they rather scared Altar than encouraged to talk. Other thing is that Altar hasn't talked much [maybe they don't know english too well] but It isn't strange since people discussed on superiority of C&C over OW or why C is better than delphi... From things I wanted the most [ to play with them] it wasn't success as well since most have lost synchronisation on Alien base...However few had this luck, Zone played with George and Rumun, and me and Nadol with Vlaada. The two ones that played with zoNE weren't too talkative and only were playing [maybe they talked with themselves], I had more luck through and I chated with Vlaada in game. I finded out that double lasers was his idea[with which I destroyed him when he said that] and he was happy that someone uses them because when he created them everyone said that they are too difficult to use. If someone though that they[altar] will be difficult to beat he would be found to be dissapointed since they said they did not played Ow for at least 4 years. They said that the best from them was Karelklic but after three tries to play he left. Vlaada said that he dislikes RTSs, more liking true strategies [like Civ4, hereoes]. He was suprised that we do not use morale flags, which were the idea to stop soldier rush... but the best news from this visit is that "We have plan to start working at ow2 in 2007". I do not know how much truth is in it but it's still something. Most people from OW community was disapointed, 'cause they were counting on something special and they only came to play and since not all could than well... they left. Vlaada promised that he will come to play more. He was happy that their "children" is very popular in Poland.

Moja relacja będzie zapewne gotowa dzisiaj wieczorem - jeśli ktoś jest ciekaw tego z innego punktu widzenia.
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Dobra robota Tommy ;) A tak a propo to masz inny punkt widzenia :) No nie maoge się doczekać Twojej relacji 8)
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Post by zoNE »

Phantom wrote:Spokojnie ludzie siędzę w pracy więc Wam teraz nie pokaże... Jak wrócę postaram się wygrzebać loga z rozmowy z nim... Ale o OW2 powiedział mi w grze akurat jeśli dobrze pamietam, ale jeszcze sprawdzę... Chyba, że to On robił se jaja ze mnie, ale o to bym Go nie podejrzewał I nie wchodzi w gre, że go źle zrozumiałem bo to co wyżej jest tłustym drukiem to Jego słowa...
Jak Ci powiedział w grze, to było trzeba screena zrobić :P.
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Trzeba było, trzeba było... A jak ktoś ku**a nie ma nawet programu do screenów lol ( w sumie id**ta ze mnie, że nie pomyślałem o tym przed grą i nie zainstalowałem żadnego :( ) i czekałem na ten jedyny screen z Jego bazy :P
Edit Tylko mi nie mów, że miałem robić i wychodzić do wina wklejając do painta bo by mi zwiał na pewno :P
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Post by zoNE »

Phantom wrote:Trzeba było, trzeba było... A jak ktoś ku**a nie ma nawet programu do screenów lol ( w sumie id**ta ze mnie, że nie pomyślałem o tym przed grą i nie zainstalowałem żadnego :( ) i czekałem na ten jedyny screen z Jego bazy :P
Edit Tylko mi nie mów, że miałem robić i wychodzić do wina wklejając do painta bo by mi zwiał na pewno :P
"I czekałem na ten jedyny screen z Jego bazy " - ale to zabrzmiało ^^.

Tak à propos, to gracz na Twoim poziomie dawno powinien już mieć zainstalowany taki program (bo grając 1v2 też by się nie dalo normalnie zrobić 2 screenów w czasie gry :P).
User avatar
Nazim
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 125
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:40 pm
Location: Prypiat, Chornobyl
Contact:

Post by Nazim »

stucuk mowil, ze programy tego typu moga powodowac synch lost :roll:
Phantom--> Dlatego ich nie mam między innymi, ale jednak w tym przypadku mogłem mieć...
Добрий день.. Акуна Матата!

Image
Image
Image
Post Reply