Krótkie sprawozdanie z wizyty Altaru...

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Czytaj uwaznie co stucuk mowi >_> Mowil ze nagrywanie filmiku z gry frapsem moze powodowac sync lost.
Image
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Post by zoNE »

YuriStriatov wrote:Czytaj uwaznie co stucuk mowi >_> Mowil ze nagrywanie filmiku z gry frapsem moze powodowac sync lost.
Racja, nagrywanie takimi programami jak Fraps powoduje dosyć spore obciążenia...
User avatar
stucuk
OWSupport.com Owner
Posts: 438
Joined: Tue Apr 18, 2006 12:10 am
Location: UK, Scotland

Post by stucuk »

Bad News
Hi Vlad,There is a rumor going round that Altar is planning on starting work on Original War 2 in 2007 (supposidly said by you on GSA yesterday). I was wondering if you could confirm or deny this
rumor.
- Me
Sorry for misunderstanding... this is not true. That doesn't mean this can't happen, there is no final decission for 2007 made yet. However,as for my oppinion, I don't think this will happen.
- Vlad
- Stu
OWSupport
User avatar
Eddy
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 59
Joined: Mon Apr 23, 2007 8:39 am
Location: \

Post by Eddy »

Mam pytanko to czy to prawda że powstaje ow 2 ?
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Nie.
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

xD

Post by Blashix »

A co im się stało że nie mają chętki na kontynuację ? (Nie jestem wtajemniczony xD) Mogli by się dogadać z EA Games :]
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

Przeczytaj sobie całe forum to będziesz wiedział>.> a ''dogadać'' to sie można z kolegą a nie z EA które ma już swoje serie gier i zyski.
Image
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

:P

Post by Blashix »

Hmm przeczytałem wszystko i jakoś nie doszłem do wniosku ...
To powie ktoś ? (Dalej nie jestem wtajemniczony) xD
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

Nie powie. Jak nie umiesz czytać to trudno i nie odkopuj starych tematów, bo już od dawna sie w to bawisz>.>
Image
User avatar
Eddy
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 59
Joined: Mon Apr 23, 2007 8:39 am
Location: \

Re: xD

Post by Eddy »

Blashix wrote:A co im się stało że nie mają chętki na kontynuację ? (Nie jestem wtajemniczony xD) Mogli by się dogadać z EA Games :]
Wiecie dlaczego nie ???...a ja wiem
Przez pewno forum udało mi się skontaktować z panem z EA polska odpowiedzialnym za relacje ze społecznościami :wink: w sprawie pomocy naszej społeczności ( czyli np. pomóc stworzyć porządny turniej ow i reklam ow .net)
i oto jaką dostałem odpowiedz...
Witaj!

Bardzo milo mi Cie poznac! Przepraszam rowniez za to, ze tak pozno odpisuje na Twojego maila - przez weekend nie mialem jednak dostepu do Internetu.

Firma Electronic Arts Polska nie jest wydawca gry Original War, w zwiazku z czym niestety nie mozemy wesprzec promocji waszej witryny.

Zycze wam powodzenia w rozwijaniu polskiej spolecznosci entuzjastow gry Original War oraz waszej witryny!

PS. Z tego co przeczytalem na lamach gry-online.pl wynika, ze polskim wydawca gry Original War jest CD Projekt. Moze skontaktuj sie z nimi odnosnie wspolpracy z waszą witryną ?

Serdecznie pozdrawiam!

Tomek.
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Tak czy inaczej Eddy, watpie zeby nawet CD Projekt byl tym zainteresowany, bo OW przeciez lezy i kwiczy. Ze juz pomijajac ze naprawde nie widze w czym oni mogliby nam pomoc.
Image
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

Re: xD

Post by Blashix »

Eddy wrote:
Blashix wrote:A co im się stało że nie mają chętki na kontynuację ? (Nie jestem wtajemniczony xD) Mogli by się dogadać z EA Games :]
Wiecie dlaczego nie ???...a ja wiem
Przez pewno forum udało mi się skontaktować z panem z EA polska odpowiedzialnym za relacje ze społecznościami :wink: w sprawie pomocy naszej społeczności ( czyli np. pomóc stworzyć porządny turniej ow i reklam ow .net)
i oto jaką dostałem odpowiedz...
Witaj!

Bardzo milo mi Cie poznac! Przepraszam rowniez za to, ze tak pozno odpisuje na Twojego maila - przez weekend nie mialem jednak dostepu do Internetu.

Firma Electronic Arts Polska nie jest wydawca gry Original War, w zwiazku z czym niestety nie mozemy wesprzec promocji waszej witryny.

Zycze wam powodzenia w rozwijaniu polskiej spolecznosci entuzjastow gry Original War oraz waszej witryny!

PS. Z tego co przeczytalem na lamach gry-online.pl wynika, ze polskim wydawca gry Original War jest CD Projekt. Moze skontaktuj sie z nimi odnosnie wspolpracy z waszą witryną ?

Serdecznie pozdrawiam!

Tomek.
No nie wiem co im strzeliło twórcą do głowy. Za bardzo twoja wypowiedz mi nie pomogła ^^ Oni też robią UFO gre ? Original War 2 :D :D :D W ogóle Electronic Arts Polska nie robia tej grz nie _ to po co do nich pisaeđ xD klawa mi sie ...*** xd
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

Moznaby ponegocjowac z CDProjektem, ale pewnie i tak to nic nie da. W sumie w czym by mieli nam pomoc? No chyba, ze w dystrybucji i reklamie gry, ale to im sie raczej nie oplaca, bo jak to bedzie wygladac: OW - kultowa gra rts sprzed lat (lol)... Jak ktos spojrzy na wymagania to juz mu sie nie zechce bo OW nie wymaga DX10 i 512MB pamieci karty graficznej :P
User avatar
Neok_Dasman
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 10
Joined: Tue Aug 07, 2007 11:33 pm
Location: Poland

Post by Neok_Dasman »

Niekoniecznie....gdyby OW2 było ,,podrasowane" na miare tych czasów...ale to jush niebyłaby ta sama gra...
,,Poszybować chociaż raz ,ponad śmierć, ponad czas " - IRA -IKAR
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

Post by Blashix »

Neok_Dasman wrote:Niekoniecznie....gdyby OW2 było ,,podrasowane" na miare tych czasów...ale to jush niebyłaby ta sama gra...
Czemu? Grafikę podrasować nie trza było by tak jak np. C&C Zero Hour - C&C3
lub Gothic 2 - Gothic 3 .... ^^ i by było to samo za dalszymi przygodami głównych bohaterów lub arabów i coś jeszcze xD
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
Post Reply