PMT [Polish Mod Team] - wielki nabór

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

Post Reply
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

PMT [Polish Mod Team] - wielki nabór

Post by Radzio »

Ze względu na otrzymywane emaile, jak i poprzednie opinie nt. moda Arabian Campaign, stwierdziłem, że cieszy się on dość dużą popularnością. Z tego też powodu ogłaszam ponowny WIELKI NABÓR DO PMT.

Zasady są proste. Wystarczy się (bardzo krótko) przedstawić, wybrać swoją profesję z listy poniżej (w nawiasie podano ilość potrzebnych osób; można wybrać kilka profesji) i poprzeć swoją kandydaturę zdobytym już doświadczeniem.

Czekam na zgłoszenia i życzę powodzenia.

Profesje:
- twórca map (2-3)
- programista SAIL (1-2; ja już tu jestem)
- twórca tekstur (1-2)
- grafik (1-2; tło w menu, interfejs etc.)

Każdy z członków będzie miał wpływ na fabułę moda.
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Post by Backero »

Jestem Backero i jestem chętny :)

Mogę się przydać jako mapper i programista SAIL (po części). Mogę również "operować" niektóre pliki moda, np: zawartość Data\GameInit, Campaign lub pliki *.wri. Czym mogę poprzeć swoją kandydaturę? Zrobiłem moda Ragnarok, którego ostatnia wersja zdobyła raczej średnie uznanie (wkrótce się to zmieni) i mam już pewne doświadczenie w modowaniu w paru kategoriach. Ponadto pomagałem trochę innym w ich modach lub podsyłałem im gotowe fragmenty.

Byłbym zaszczycony gdyby moje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie.
User avatar
NNPlaya
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 372
Joined: Sat Oct 14, 2006 4:52 pm
Location: Tuszyn, Polska
Contact:

Post by NNPlaya »

Moją profesją jest SAIL i będę chętnie go dalej pisał pod sztandarem PMT. :P Co do reszty profesji nie czuję się zbytnio na siłach, ale mogę coś zrobić ewentualnie w 2D. Moje doświadczenie zdobyłem przy poprzedniej praca w PMT i oczywiście podczasz tworzenia MajModa. :D
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Post by Gothuk »

Użytkownik Radzio powiedział:
piszesz, tak
Użytkownik Radzio powiedział:
Patryk [po tatusiu <buziak>] - mapper - zrobiłom pareł fajnyh mapeczeg
heh xD

a tak na powaznie ^^

nick po lewej, imie takie jak wyzej xD

profesja hmm ... grafik :P
dosw. kilka interfejsow do modow, ktore nie wszysly :D (oczywiscie nie z mojej winy ^^) + sail. jeszcze by sie cos znalazło ale nie bede sie rozpisywal :>.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

Ja mogę być waszą maskotką.

W sumie moje doswiadczenie jest zerowe, ale mając taka maskotkę jak ja, zdobylibyście motywację do tak wielu wspaniałych prac! rozważcie moją decyzję ;)
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

Aj łont tu bi sajler! Ewentualnie mapami mogę się zajmować, ale to opcjonalna propozycja. Radzio, ty już dobrze znasz powód mojej kandydatury;) Ostatnio wszedłem w wyższy stopień wtajemniczenia SAILa. Moje kody są teraz krótsze i lepsze, a mniej zostawione przypadkowi. Zacząłem pisać nawet własne funkcje, co jeszcze tydzień temu uważałem za niepotrzebną głupotę. A mapy... No cóż, nie są najwyższych lotów, ale nie są też najgorsze. Na dowód - już od co najmniej 3 tygodni nie zadawałem żadnych "trudnych pytań":P
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

!

Post by Blashix »

Nowe PMT :)
Głównie pozycja jako maper jeśli można.
Umiejętność? Stara wersja OD http://original-war.info/readarticle.php?article_id=62
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
User avatar
Folkner
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 118
Joined: Fri Nov 17, 2006 1:48 pm

Post by Folkner »

textury/mapy/grafik - jestem pr0 el0 p0zdr0 i 1337. rozdupcze was moją mądrością i skillem. nie znam saila ale znam różne inne języki, bawie sie photoshopem cs3, hackuje konta ( http://www.maplemasters.net/retrails/yerffej.txt ) i jestem mistrzem pokemonów. can i?
.
User avatar
Birkart
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 47
Joined: Sat Sep 20, 2008 5:38 pm
Location: Timbuktu

Post by Birkart »

Birkart
Profesja - mapy
doświadczenie - umiem edytor obsługiwać
xD
czyli bardzo niewielkie ;]
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Post by Gothuk »

hehe mapy to nie tylko bawienie sie w edytorze ow, ale tez i nakładanie tekstur na nie ;p, a wczesniej ich stworzenie ^^
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Post by Backero »

poza tym trzeba to robić starannie, a nie cała mapa w trawie o równej długości i spam identycznych drzew :D
User avatar
krasny
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 1
Joined: Wed Apr 12, 2006 6:25 pm
Location: Czarnobyl

Post by krasny »

Witam z checią zajme się tworzeniem interfejsu graficznego (- grafik tło w menu, interfejs etc.) , dawno niebylo mnie na scenie ow ale mam ochote powrocic w troszke innej roli stara gwardia napewno mnie pamięta :P Pozdro dla Jureczka :*
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Post by Backero »

niestety prace zamarły już kilka miesięcy temu :( udalo nam sie zrobic ze 2 nowe misje, ale moze tak znowu bysmy cos zrobili ^^ tak dla dokonczenia aktu??

PS: czy jest cos o czym nie wiem?
Post Reply