Adios!

Newsy ze starej odsłony Original-war.net, dawno nieaktualne ale zachowane dla potomności.
Locked
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Adios!

Post by Mules »

Dzisiaj 19.01.2007 r odchodzę od Original War. Pozwalam sobie pisac tego news'a jako, ze bylem jednym z redaktorów ( tak opierprzalem się ) Original-War.net i aktywnym uczestnikiem forum. Cóż chciałem podziękować wszystkim tym, którzy pomogli mi, w jakikolwiek sposób, marnowali czas, żeby zainteresować się moją osobą, czy po prostu porozmawiać. Dzięki dla tych wszystkich, którzy stanęli na mojej drodze i okazali mi choć trochę szacunku, dzięki dla tych, którzy próbują zmieniać scenę na lepsze mimo oporu innych, dzięki dla tych, którzy walczą z kretynizmem i id****zmem ( choć to iście syzyfowa praca ), dzięki dla grających i testerów, dzięki dla finów, niemców, anglików i polaków ( zwłaszcza z Bełchatowa, Gniezna, Warszawy, Śląska i Bielska Podlaskiego ), dzięki za te wszystkie chwile, w których mogłem uczestniczyć grając w Original War i przebywając na forum i OW Lobby na GSA. Przepraszam za moje kretyńskie zachowania, przejawy idi***zmu, czy wrogości. Przepraszam, jeżeli komukolwiek przeszkadzałem moją osobę. Cóż to tyle podziękowań i przeprosin. Być może jeszcze się spotkamy.. gdziekolwiek
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
Sebek
Veteran
Posts: 124
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:19 pm
Location: Szczecin
Contact:

Post by Sebek »

Żegnaj Mules - fajnie się z Tobą grało i gadało. To do... usłyszenia ^^
Image
szakal
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 14
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:06 pm
Location: kraina gdzie obcy ginie

Post by szakal »

Nie no Mules nie odwalaj jeno wracaj bo jesteś potrzebny całemu społeczeństwu OW a w szczególności Yuriemu a ty Sebek jestes frajer i sie nie wypowiadaj i wypi*****aj
ph3nom
Veteran
Posts: 286
Joined: Thu Aug 03, 2006 2:17 pm
Location: Europe

Post by ph3nom »

a Ty szakal jesteś kr***nem który bluzga inne osoby, a co do decyzji Mulessa, to jego sprawa... jeżeli tak zadecydował to znaczy że odpowiada mu to, przynajmniej nie będzie musiał się pi****yć z niektórymi de****mi na GSA 8)
Image
szakal
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 14
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:06 pm
Location: kraina gdzie obcy ginie

Post by szakal »

Po pierwsze nie jestem kr***nem i nie bluzgam wszystkich tylko id****w więc sie nie wypowiadaj bo jeszcze cie nie zbluzgałem dobrze :>[/url]
User avatar
Sebek
Veteran
Posts: 124
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:19 pm
Location: Szczecin
Contact:

Post by Sebek »

szakal wrote:Po pierwsze nie jestem kr***nem i nie bluzgam wszystkich tylko id****w więc sie nie wypowiadaj bo jeszcze cie nie zbluzgałem dobrze :>[/url]
Moim skromnym zdaniem Szakalu, nie dojrzałeś jeszcze emocjonalnie do używania programów GameSpy Arcade. Może i jesteś starszy, ale zachowujesz się jak dzieci na podwórku w wieku 8-10 lat, które cieszą się, że nikt im nie zwróci uwagi, gdy powiedzą słowo na k czy też c... Wiem, że po mojej wypowiedzi napiszesz coś w stylu "weź już w ogóle wy...." - ale pamiętaj to świadczy o Tobie, a nie o mnie...
Pozdrawiam :)
Image
szakal
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 14
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:06 pm
Location: kraina gdzie obcy ginie

Post by szakal »

Nie no ty za to dorosłeś spamowaniem lobby :> Kiedy sebek na****dala na chacie głównym non stop linki do swojego rooma to jest wszystko ok ale jeśli sie mu zwróci uwage to już każdy jest beee...
User avatar
Majkel
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 12
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:08 pm
Location: twoja stara
Contact:

Post by Majkel »

o k***a mules naprawde zrobiles na mnie wrazenie tym uzalaniem sie nad soba :D wzruszylem sie :oops:
Sorry ale sygnaturka rozwala forum. Daj jakas mniejsza.
www.bialystok-parkour.prv.pl
User avatar
Philly
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 90
Joined: Wed Apr 12, 2006 6:28 pm
Location: Earth

Post by Philly »

a myslalem ze czarnuchy sa twarde a tu mi pod emo podchodzisz xDD, ale mniejsza krzysiu mamy nadzieje ze chwila slabosci minie i wrocisz :twisted:
Image
User avatar
ajdem
Community Veteran
Community Veteran
Germany
Posts: 136
Joined: Sat Dec 16, 2006 5:51 pm
Location: Germany
Contact:

lol

Post by ajdem »

lol w sumie mules szkoda ze odchodzisz a myslalem ze wytrzymasz i sie pomenczysz z kretynami na gsa jeszcze no ale mam nadzieje ze wrucisz jeszcze kiedys :D
spec
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 62
Joined: Fri May 26, 2006 5:04 pm

Post by spec »

Żegnaj czarny bracie :lol:
User avatar
Raptor The Hawk
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 29
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:51 pm

Post by Raptor The Hawk »

no narazie kr***nie :lol:
Image
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

ta...hawk jak zwykle wtrącił swoje 3 grosze. btw jak znam życie Mules wróci po paru tyg (miesiącach) chociażby na ow lobby samo^^
Image
User avatar
HiroTailo
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 29
Joined: Wed Nov 08, 2006 7:51 pm
Contact:

Post by HiroTailo »

O o Original War Wiem prawie wszystko a przynajmniej to, można je porownać do 2 rzeczy a mianowicie:

-Do Narkotyku od którego jesteśmy uzależnieni,a przez niego tracimy całą kase, rodzine, przyjaciół..itd.

-Albo do Teściowej, którą możemy nawet wyrzucić z 10 piętra a ona powróci z jeszcze Większą Śiłą .

Btw. Mules jestem przekonany, że nas nie opuścisz chociażby dla samych "Staruszków" na ow lobby.
Lamy trzeba tępić.
Locked