Page 1 of 2

Regulamin Forum!

Posted: Fri Mar 16, 2007 8:11 am
by zoNE
Z powodu problemów, z niektórymi użytkownikami, na forum ukazał się "Regulamin Forum".
Regulamin forum znajduje się aktualnie tutaj: http://forum.original-war.net/viewtopic.php?t=400
Wszelkie nieprzestrzeganie tego regulaminu, będzie karane w opisany tam sposób!

Posted: Sat Mar 17, 2007 9:24 pm
by Scyzor
przykro mi zone :( ze jestes taki... (nie powiem dalej bo dostane bana)

Posted: Sun Mar 18, 2007 10:05 am
by Monk2
tak i tak dostaniesz :lol:

PS: mam owara :P
Phantom--> Uważaj, żebyś Ty nie dostał :P

Posted: Sun Mar 18, 2007 1:56 pm
by zoNE
Jakbyście korzystali poprawnie z forum, nie było by potrzeby spisywania jakiegokolwiek regulaminu, no ale jak wy cały czas stwarzacie problemy, to teraz będziemy ostro traktować regulamin. (przynajmniej do czasu, aż nie zaczniecie sie do niego stosować...) Więc nie dziwić się, jak polecą bany...

Posted: Thu Mar 22, 2007 11:16 pm
by Lesio
W sumie Zone i tak mam cie w du**e zakladam ze jak i reszta osob korzystajacych z forum. Do regulaminu no coz bede sie musial stosowac ale jak juz go bynajmniej piszesz to napisz go poprawnie.
8. Administratorzy serwisu, zastrzegają sobie prawo do czasowego zawieszenia forum z nieokreślonych, lub nieokreślonych powodów!
Phantom--> I tu mamy jednego z nielicznych, który tak dokładnie przeczytał regulamin :P

Posted: Fri Mar 23, 2007 4:36 pm
by hydro
To wyjdzie rowniez na to, ze Lesio dostanie bana za avatara
Ka¿dy post napisany na forum nie mo¿e nawi±zywaæ swoj± tre¶ci± do rzeczy/czynów niezgodnych z obowi±zuj±cym prawem polskim, zawieraæ tre¶ci o charakterze nienawi¶ci rasowej, etnicznej, oraz wyznaniowej,
W sumie moj blad, ale pewnie tak niedlugo bedzie

Posted: Fri Mar 23, 2007 4:52 pm
by Odyseusz
Skoro tak hydro, to również dostałby bana ajdem - avatar ze Stalinem. W końcu... Stalin nie bł w niczym lepszy od Hitlera.

Posted: Fri Mar 23, 2007 5:00 pm
by zoNE
Widzę, że nie potraficie czytać poprawnie nawet...
Tam jest napisane:
Każdy post napisany na forum nie może nawiązywać swoją treścią
...
A czy wg. was zdjęcie postaci historycznej to treść posta nawiązująca do nienawiści rasowej, etnicznej, lub wyznaniowej? Idąc waszym tokiem, można by ująć, że książki historyczne zachęcają uczniów do faszyzmu, itd., bo przecież są w nich zdjęcia postaci historycznych...
Widzę, iż wam się nudzi i szukacie dziury w całym...

Posted: Fri Mar 23, 2007 6:07 pm
by Nazim
...
2. Każdy post napisany na forum nie może nawiązywać swoją treścią do rzeczy/czynów niezgodnych z obowiązującym prawem polskim, zawierać treści o charakterze nienawiści rasowej, etnicznej, oraz wyznaniowej, naruszać zasad Netykiety, oraz zawierać treści obraźliwych dla innych użytkowników forum.
Każdy z wyżej wymienionych czynów będzie powodował ostrzeżenie administratora forum i usunięcie posta, po trzech ostrzeżeniach następuje zbanowanie konta na czas jednego tygodnia, częste pojawianie się takowych postów na forum powoduje ban na zawsze.
A trescia obrazliwa byloby stwierdzenie, ze jestes spi*****ony?
3. Obowiązki administratorskie/moderatorskie należą do administratorów/moderatorów forum (w przypadku moderatorów, jedynie dotyczy to ich w wyznaczonych im do tego działach), wszelkie udawanie administratora/moderatora, upominanie ludzi, grożenie banem, itd., przez innych użytkowników (czyt. zwykłych użytkowników forum, oraz moderatorów w nieswoich działach) jest zabronione.
Każde takie wykroczenie karane jest zbanowaniem konta na czas jednego tygodnia, powtarzanie się takich sytuacji kończy się banem na zawsze.
Za malo ci wladzy? Niedlugo ku**a bedziesz "banowac" za to, ze ludzie wchodza na forum o niewlasciwych godzinach.. a jak ktos stara sie ku**a wam 'pomoc', to od razu musi zostac skarcony, bo nie da ci szansy na wykazanie sie swoja "wyzszoscia"? xD
4. Gdy piszesz coś na naszym forum pamiętaj!:
- zanim zadasz pytanie użyj opcji "szukaj", aby sprawdzić czy ktoś wcześniej nie umieścił podobnego problemu, oraz sprawdź dział FAQ oraz inne działy na stronie, w celu sprawdzenia, czy przypadkiem nie znajduje się tam odpowiedź na twoje pytanie
Ludzie nie sa az takimi kretynami jak ci sie wydaje (tak, tak, nie jestes najmadrzejszy xD) i chyba ku**a wiedza, jak zarejestrowac sie na forum i napisac nowego posta? A jak napierdoliles tyle bezsensownych postow o kazdej ku**a pier**le jaka sie dalo, to sie dziwisz, ze ludzie nie moga nic znalezc?
- nie nadużywaj wulgaryzmów na forum!
Jesli dla ciebie wulgaryzmem jest slowo "k**tyn", to n/c..
5. Wszelkie łamanie praw autorskich, kopiowanie znaków towarowych, tekstów, zdjęć, grafik, itp., jest surowo karane!
Każdy taki wyczyn kończy się banem na zawsze!
To co ty tu ku**a jeszcze robisz? Moze bys sie pochwalil swoimi "problemami" ze Stucukiem i podpierdalaniem kazdego mozliwego obrazka, z jednoczesnym oznakowaniem go falszywym znaczkiem "by zoNE"?
7. Administratorzy serwisu Original-War.net, nie odpowiadają, za treści zamieszczone na forum!
Jesli juz zes sie ku**a tak wysilil i pierdolneles regulamin gorszy niz w wiezieniu, to moze bys juz kontrolowal jego przestrzeganie? xD
9. Zastrzegamy sobie również prawo do zmiany części, lub całości powyższego regulaminu.
Nie moge sie doczekac az wprowadzisz zakaz pisania bez twojej zgody.. normalnie ku**a nie mozna juz wyrazic wlasnej opinii lol. Zapewne zaraz wyp****olisz ten post w cho**re, gdyz krytykuje twoje wy***ane ego? Zreszta to bedzie swiadczyc tylko o tobie xD

pozdro :lol: :lol: :lol:

Posted: Fri Mar 23, 2007 6:30 pm
by ajdem
czy jak napisałem że jesteś zone Spi***olony wg. pkt 4 może mam w szukajce poszukać ale ty jakoś każdy post na twój temat usuwasz lol :D

Posted: Fri Mar 23, 2007 6:36 pm
by YuriStriatov
Dobra, dobra dajcie se siana bo temat bedzie zamkniety a wasze posty poznikaja. I bynajmniej nie przez Zona :P

Posted: Fri Mar 23, 2007 6:39 pm
by hydro
EDIT wyciete na prosbe yuriego co do klotni w temacie

Posted: Fri Mar 23, 2007 9:43 pm
by zoNE
Dobra widzę, że regulamin wzbudził lekkie oburzenie użytkowników, więc ulegnie drobnej korekcie, no i link do niego, będzie lepiej dostępny.

Posted: Fri Mar 23, 2007 10:42 pm
by Lesio
Tak btw moze jest to nei pod temat ale yuri ku**a wez tego zoniacza przywolaj do poarzdku bo ku**a juz 2 tematy mi usunal jeden o EU to juz ch*j z nim. Ale k**tyn tez usunal mi temat o nim tj o tym co ludzie o nim sadza wiec kruwa czy to sprawiedliwe.

Posted: Fri Mar 23, 2007 11:04 pm
by ajdem
no lol mi tez tak usunoł 2 posty wczoraj co pod twoim sie podpisałem i dzisiaj byś mugł zone do kosza jak juz to wrzucać a nie usuwać zresztom to co jest w general discusion powinno byc nietykalne w końcu to generalne rozmowy o niczym wienc czemu kre**nie usuwasz posty.