Sugestie dla pana patchmakera

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

User avatar
Nazim
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 125
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:40 pm
Location: Prypiat, Chornobyl
Contact:

Post by Nazim »

Up, Up.. piszcie, co chcecie.. Stucuk mowil, ze moze sprobowac dodac nowe rzeczy do gry, jesli bedzie wiedzial czego potrzebujecie. Wiec mozna by to zebrac w jeden topic, a caly smietnik z tego tematu, szacowny panie adminie -> powinien zostac wyczyszczony :lol:
Добрий день.. Акуна Матата!

Image
Image
Image
User avatar
LL
Soldier level 2
Soldier level 2
Poland
Posts: 41
Joined: Sun Jul 02, 2006 4:33 pm

Post by LL »

Taaa...Najlepiej by było jak bu Stucuk narazie tak szybko nie wydawał tych patchy,ale pożądnie je zrobił:O co mi chodzi-niech postara się zrobić edytor tak prosty jak np.do Heroes 3,i jakieś proste AI.Niech mu to zajmie pół czy nawet rok ,ale już by było.
"Kiedy patrze tak na ciebie jesteś fajna AI...dla mnie masz SAIL'a":DD
farmersi.pl
Image
Create your own visitor map!
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

A ja mam taki pomysł.
Można by do gry wprowadzić spectacorow. Ulatwilo by to sedziowanie, i hostowanie.
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
Weteran
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 13
Joined: Fri Jul 28, 2006 8:50 pm
Contact:

Post by Weteran »

Mules wrote:A ja mam taki pomysł.
Można by do gry wprowadzić spectacorow. Ulatwilo by to sedziowanie, i hostowanie.
jako takich spectatorow da sie zrobic sztucznie:P mianowicie 2 graczy na jedną bazę :D tyle ze wtyedy widać poczynania jednego gracza
User avatar
NoviceInOW
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 5
Joined: Fri Aug 11, 2006 5:42 pm

Post by NoviceInOW »

Według mnie przydałoby się okienko z logiem w multiplyerze. No wiecie, nie trzeba by klikać na ludki żeby przeczytać wiadomość
Weteran wrote:
Mules wrote:A ja mam taki pomysł.
Można by do gry wprowadzić spectacorow. Ulatwilo by to sedziowanie, i hostowanie.
jako takich spectatorow da sie zrobic sztucznie:P mianowicie 2 graczy na jedną bazę :D tyle ze wtyedy widać poczynania jednego gracza
A gdyby zrobić sojusz obu graczy z sędziami i ustawić wspoólne pole widzenia?

Edit by zoNE: Naucz się nie pisać 2 postów 1 pod 2, tylko edytuj swoje posty za pomocą opcji "edytuj"...
Last edited by NoviceInOW on Mon Nov 13, 2006 5:34 pm, edited 2 times in total.
Brown
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 25
Joined: Thu Apr 13, 2006 7:02 pm

Post by Brown »

NoviceInOW wrote:Według mnie przydałoby się okienko z logiem w multiplyerze. No wiecie, nie trzeba by klikać na ludki żeby przeczytać wiadomość
E tam po co ci to?? I tak mało sie gada na poczatku. Wogole czemu napisaleś post pod postem? Przydałby sie cos takeigo żeby mozna bylo w grze tam w menu zobaczyc IP (żeby bylo wiadomo że nie gra sie z dwunickowcem). I penwnie zrobienie takeigo czegos duzo zajelo, chociaż sie tam nei znam na takim czymś .Chociaż to troche glupie bo ktos może mieć neo albo coś :(
Phantom--> No pewnie jeszcze Imię i Nazwisko, adres etc... Zreszta jak ktoś ma neostrade to jak spamietasz jego wszystkie IP
ph3nom
Veteran
Posts: 286
Joined: Thu Aug 03, 2006 2:17 pm
Location: Europe

Post by ph3nom »

Ostatnio wpadlem na pare pomyslow ulepszajacyh OW. Pierwszym z nich jest umieszczenie w grze licznika pokazujacego predkosc wysylania i pobierania danych z serwera, licznik ten bylby niewielkich rozmiarow i znajdowalby sie np w prawym dolnym rogu ekranu (chodzi mi o cos podobnego do tego http://img181.imageshack.us/img181/6871/licznikns7.jpg). Drugim pomyslem jest
dodanie opcji swobodnej rozbudowy, polegala by ona na tym ze gracz gralby sam ze soba i "bawil sie" w rozbudowywanie bazy, cos jak "eco" ale bez lagow. Ostatnia propozycja jest dodanie edytora map i postaci do menu glownego OW. :)
Image
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Swobodna rozbudowe to ty se mozesz sam w edytorze zrobic. To tyle odemnie. :wink:
Image
ph3nom
Veteran
Posts: 286
Joined: Thu Aug 03, 2006 2:17 pm
Location: Europe

Post by ph3nom »

Wiem, zrobiłem już wersję BETA moda :lol:
Image
Tuluk
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 33
Joined: Wed Apr 25, 2007 8:03 am

Post by Tuluk »

Dobry pomysł shaman tylko zamiast swobodne moda powinna być potyczka albo mapa losowa gdzie grałoby się z komputerem albo kilkoma kturzy by zastępowali multipalyer bo coś takiego jest bardzo dobre a każda porządna strategia powinna to mieć.
Phantom--> A spojrzałeś na datę ostatniego posta :roll:
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

:P

Post by Blashix »

Widzę że mam konkurencję :]
A tak poza tym co z tymi prędkościami ?? Zostało to wprowadzone czy nie ?


EDIT: Drugi Archeolog się znalazł znikąd xD
Last edited by Blashix on Fri Jul 27, 2007 7:55 am, edited 1 time in total.
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

Nie. A co do konkurencji.... to o co ci chodzilo? xD
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

O Map Makera w PMT
Radzio--> LoL :P
Image
User avatar
Xardas
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 49
Joined: Tue May 29, 2007 12:07 pm

Post by Xardas »

Jestem " ZA" (LL) jeden nowy dobry patch i jesli to juz naprawde konieczne zbalansowany... a narzie jakos to bedzie...
Image
* Popełnianie błędów jest rzeczą ludzką,
lecz gdy ściera sie gumka na końcu ołówka znaczy to,
ze popełniasz ich zbyt wiele. *
User avatar
ajdem
Community Veteran
Community Veteran
Germany
Posts: 136
Joined: Sat Dec 16, 2006 5:51 pm
Location: Germany
Contact:

Post by ajdem »

No lepiej 1 patch a pożądny z wszystkim niż 10 z pojedynczymi pierdołami a narazie niech będzie jak jest :D
Post Reply