Finał turnieju CB

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

Post Reply
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Finał turnieju CB

Post by YuriStriatov »

Długo rozgrywany turniej CB zakończył się dzisiaj po walce Nadola i Xardasa o finał i pierwsze miejsce. Mecz byl rozegrany w trzech turach, w każdej turze obaj zawodnicy mierzyli się tą samą, wcześniej ustaloną nacją. Po trzech wyczerpujących pojedynkach (w tym jednym zakończonym remisem po pięciu godzinach gry) ostatecznie zwycięzcą został Nadol.

Wiecej info na temat pojedynków łącznie ze screenami można przeczytać klikając tutaj.

Co więcej:
Został już ogłoszony nowy turniej, tym razem 1v1 SW. Zapisy są wciąż otwarte, tak więc każdy któremu się wydaje że potrafi grać w SW niech się rejestruje na http://turniej.original-war.net.
Last edited by YuriStriatov on Sun Aug 26, 2007 10:20 pm, edited 1 time in total.
Image
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

LOL 5 godzin jedna runda? Ja bym przy tym zasnął^^ Uważam jednak że powinno być 3:0 gdyż Xardas miał 2 razy mniej ludzi od NaDola...
User avatar
NNPlaya
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 372
Joined: Sat Oct 14, 2006 4:52 pm
Location: Tuszyn, Polska
Contact:

Post by NNPlaya »

Nie powinno być, gdyż na pewno oboje przystali na remis.

Swoją drogą, czemu nie było walki o 3. miejsce?
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

Zapomniałem o tym elemencie, i już nie chciałem na szybkiego robić, ale prawdopodobnie wygrał by Lesio, bo to on by grał o 3 miejsce z Wampirem, którego pokonał w grupie dość szybko i praktycznie bez problemów (wiem bo sędziowałem ten mecz)
Image
User avatar
Xardas
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 49
Joined: Tue May 29, 2007 12:07 pm

Post by Xardas »

W sumie niezły wyczyn, ale niezwykle męczący, deko sie dziwie że nie wyskoczył żaden error podczas gry, jak to ma czasami miejsce podczas normalnych walk...

trzeba to kiedyś powtórzyć...
Image
* Popełnianie błędów jest rzeczą ludzką,
lecz gdy ściera sie gumka na końcu ołówka znaczy to,
ze popełniasz ich zbyt wiele. *
Post Reply