Polish Mod Team - Otwarte beta testy

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

Post Reply
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Polish Mod Team - Otwarte beta testy

Post by zoNE »

Na forum został otwarty nowy dział skierowany dla miłośników modów tworzonych przez grupę Polish Mod Team (głównie Arabian Campaign) oraz osób chcących pomóc autorom w uzyskaniu jak najdokładniejszych informacji na temat błędów. Opisujcie w nim wszystkie błędy, jakie znajdziecie w aktualnych wersjach beta Arabian Campaign (jak i w przyszłości w innych modyfikacjach).

Głównym celem założenia działu jest uzyskanie informacji na temat błędów, jakie mogą się znajdować w modach tej grupy, dlatego serdecznie zapraszamy do ściągania nowych wersji modów (będą one dostępne tutaj) oraz testowania ich (no i oczywiście opisywania błędów, które zostały przez was wykryte). Nowy dział "BetaTests" dostępny jest pod adresem:

http://forum.original-war.net/viewforum.php?f=20

Aktualnie najnowsza wersja beta Arabian Campaign to: 3.2 (Link).
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

Trudno być 'miłośnikiem modów' jak ta grupa wydała jak na razie? Policzmy.. 2 mody z czego jedno demo:P A co do tych plików. Yuri, gdzie ty masz ten server?! W ciągu 10 min pobrał mi 10%:P

Edit: Coś mi się zdaję, że ten news powinien nosić tytuł "stworzony aby był".
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

Post by Blashix »

U mnie transfer 130kb's, być może miałeś coś z netem :wink: lub serwer był zaje**** wtedy jak ściągałeś.
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Ty od serwera to sie odczep, bo mi leci o kazdej porze dnia pelne 4mbit chyba ze mam net zawalony :P
Image
Post Reply