Usunięcie limitu expa w kampaniach

Wszelkie pytania na temat SAIL'a i modowania OW.
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Re: Usunięcie limitu expa w kampaniach

Post by Lesio »

Skoro temat został już odkopany to może w następnym patchu zniesiono by ten limit w ostatnich misjach wszystkich kampani
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Usunięcie limitu expa w kampaniach

Post by pomek »

Ten limit wgl nie powinien istniec. Jak ja gralem kampanie to staralem sie kazda jednostke expic, ale jak zobaczylem ze limity sie nie "powiekszaja", to znaczy, jezeli w 1 misji JMM mogl miec max 3 lvl soldiera, to w 2 misji tez mogl miec 3 lvl max, jesli go nie powiekszylem podczas przyznawania punktow... Lipa z tym, bo nigdy nie wyexpisz postaci do 150k, a co dopiero do 240k.
Bezimienny91
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 5
Joined: Tue Jan 15, 2013 11:03 pm

Re: Usunięcie limitu expa w kampaniach

Post by Bezimienny91 »

Mi chodzi o to że wgl żołnierze pojawiający się po paru misjach jakby awansowali na maxa niestety i nie ma tej przyjemności ich wyexpic bo co to za frajda jak do 4 misji wyexpisz se postacie później w nastepnej okazuję sie że wszyscy maja wszystkiego wymaksowane to mam na mysli
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Usunięcie limitu expa w kampaniach

Post by pomek »

Ciekawi mnie kto ma wg Ciebie wszystko wymaksowane. JMM dopiero w 12 misji moze osiagnac poziom 10 lvla soldiera jesli expisz go w kazdej misji na maxa... Ten przywilej dostanie automatycznie jesli przejdzie na strone przymierza.

Burłaka nigdy nie wyexpisz* na 10 lvl mechaniki, bo jest to fizycznie w grze niemozliwe, bo 90k expa do zdobycia jest niemozliwe. Limit zazwyczaj blokuje po 3-5k, w zaleznosci od misji.

Nigdy nie wyexpisz postaci 150k, nie wspominajac 240k.

* - nie liczac/nie stosujac bonusow po ukonczonej misji
bartek00088
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 5
Joined: Mon Aug 12, 2013 10:02 am

Re: Usunięcie limitu expa w kampaniach

Post by bartek00088 »

Nie wiem czy inni też tak mają ale już chyba w 7. misji amerykanów niektórzy mają po 10 lvl każdej umiejętności choć brali udział tylko w kilku misjach i nie wbiłem im tego poziomu po prostu sami się wymaksowali. Chcę wiedzieć czy tak miało być czy to po prostu jakiś błąd bo fajnie się gra bez tego limitu ale nie chce też mieć tak szybko wypakowanych jednostek.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Usunięcie limitu expa w kampaniach

Post by Serpent »

bartek00088 wrote:Nie wiem czy inni też tak mają ale już chyba w 7. misji amerykanów niektórzy mają po 10 lvl każdej umiejętności choć brali udział tylko w kilku misjach i nie wbiłem im tego poziomu po prostu sami się wymaksowali. Chcę wiedzieć czy tak miało być czy to po prostu jakiś błąd bo fajnie się gra bez tego limitu ale nie chce też mieć tak szybko wypakowanych jednostek.

Była już o tym mowa wcześniej.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Post Reply