Problem z dźwiękiem.

Wszystko o patchach i bugach w OW.
Post Reply
User avatar
golab19952
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 36
Joined: Sat Jun 16, 2012 6:17 pm
Contact:

Problem z dźwiękiem.

Post by golab19952 »

Dzień dobry :)
Mam problem z dźwiękiem (może nie tylko Ja) otóż gdy gram w kampanię na normalnej prędkości to jest wszystko w porządku, ale jak robię, na przykład jakieś badania, czekam na odpalenie się skryptu, itp. to przyśpieszam. Przed patchem nie miałem takich problemów, ale teraz jak przyspieszam, to zaczyna dźwięk się zacinać. taka zacięta płyta, że cały czas 1 fragment muzyki włącza a nawet nie słychać normalnych dźwięków, np. broni. Psuje to trochę rozrywkę. Jest na to jakiś sposób, czy amator taki jak ja nie powinien się brać za to??
User avatar
mattin111
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 280
Joined: Wed Jun 23, 2010 4:02 pm

Re: Problem z dźwiękiem.

Post by mattin111 »

Moze za slaby Komputer albo zepsuta Karta Dzwiekowa. Jedna z tych rzeczy.
User avatar
golab19952
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 36
Joined: Sat Jun 16, 2012 6:17 pm
Contact:

Re: Problem z dźwiękiem.

Post by golab19952 »

Nie, ani karta dźwiękowa, ani komputer nigdy nie robił problemów z tą grą. Dopiero się stało tak po instalacji najnowszego patcha... a downgrade nie wchodzi w grę.
User avatar
Lazarus
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 140
Joined: Tue Oct 18, 2011 8:58 pm
Location: Podlaskie
Contact:

Re: Problem z dźwiękiem.

Post by Lazarus »

Najnowsze patche walą coś z płynnością, na wyższych prędkościach wątek cpu jest makabrycznie obciążony więc się pojawiają takie problemy.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Problem z dźwiękiem.

Post by Radzio »

Niestety, taka jest prawda. Nic nie mogę z tym zrobić, bo nie mam historii zmian w kodzie silnika (Stu nie prowadził :<).
User avatar
golab19952
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 36
Joined: Sat Jun 16, 2012 6:17 pm
Contact:

Re: Problem z dźwiękiem.

Post by golab19952 »

Ajj, szkoda trochę ;/ A ktoś pisał o tym do OWS??
Czarko
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 8
Joined: Fri May 09, 2014 9:49 pm
Location: Zielona Góra

Re: Problem z dźwiękiem.

Post by Czarko »

Siemanko. Obserwuje forum juz od dluzszego czasu jednak jako że nie udzielałem się nigdy nie potrzebowałem zakładać konta.
Kupilem lapka z windowsem 8.1 i po zaktualizowaniu gry do najnowszego patcha dzieje mi się to samo co koledze z tego tematu.
Próbowałem znaleźć temat w którym byłaby odpwiedź na ten problem ale niestety nie znalazłem.
Objawy mam takie same jak autor tematu. Dodatkowo grę mogę kontynuować przy tej "zaciętej płycie" niestety po ukonczeniu misji gra przestaje odpowiadac.
Czy jest jakaś rada na to? :)
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Problem z dźwiękiem.

Post by Antitheus »

Pisałem do Stu. Nie posiada on Win8, więc nie jest w stanie zreprodukować błedu. Nie jest on (ten błąd) również popularny, więc nie znajdziemy zbyt wiele feedbacku na scenie. Proponuję, aby każdy user z tym problemem zlinkował czytelnie swoje parametry sprzetowe (możliwe, że uda się ustalić wspólny element), postarał się odpalić OW z parametrem window.
stucuk wrote:OW uses IDirectSound and i have not done any real modifications to the sound system OW uses (If there are modifications they are very minor).
Proponuję również pogooglować aby przekonać się, czy użytkownicy starszych gier mają podobne problemy. Można również poszperać trochę o IDirectSound.

Może Radek zmartwychwstanie i będzie w stanie coś zdziałać - podobno korzysta z win8
Post Reply