Am 08 Problem ze szturmem na ruską bazę (bug?)

Wszystko o patchach i bugach w OW.
Locked
User avatar
borys558
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 26
Joined: Fri Aug 12, 2011 4:21 pm

Am 08 Problem ze szturmem na ruską bazę (bug?)

Post by borys558 »

Witam. Mam takowy problem, otóż moim zadaniem jest wspólnie z majorem Sikorskim zaatakować radziecką bazę na południe od Gammy. Gdy nadchodzi czas szturmu posyłam wszystkie jednostki (pomijając mechaników, bo siedzą w wieży kontrolnej) do ataku. Wszystko pięknie ładnie, Ruscy uciekają, Macmillan do nich strzela, Sikorski też żyje i też do nich strzela a tu Powell wyskakuje mi przez radio i twierdzi że nie wykonuję obowiązków i narażam misję i mam trafić pod sąd polowy w Alfie. O co chodzi? Mam wersję 1.12.7.
User avatar
borys558
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 26
Joined: Fri Aug 12, 2011 4:21 pm

Re: Am 08 Problem ze szturmem na ruską bazę (bug?)

Post by borys558 »

Nie wiem dlaczego, ale po 7 razie (tak, liczyłem), misja ruszyła dalej, bez sądu polowego. temat do zamknięcia.
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Am 08 Problem ze szturmem na ruską bazę (bug?)

Post by Bren »

Myślę, że powodem niepowodzenia jest to, że Macmillan musi walczyć na froncie, czyli ładujesz gościa do czołgu tak, żeby go nie zabili, ale tak, żeby coś uszkodził. Do tego radziłbym inwestować w ręczne.
Wiem, że temat do zamknięcia, ale nie mogłem się powstrzymać. Bluehgehghghegheh.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Am 08 Problem ze szturmem na ruską bazę (bug?)

Post by Antitheus »

No najlepiej jak zaatakuje jeszcze przed oddziałami Sikorskiego bo później cuda się dzieją.
Locked