Za częste pojawianie się utraty synchronizacji.

Wszystko o patchach i bugach w OW.
Post Reply
User avatar
+KOZIAR+
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 29
Joined: Thu Jul 28, 2011 9:11 am
Location: 51.430° N 21.980° E
Contact:

Za częste pojawianie się utraty synchronizacji.

Post by +KOZIAR+ »

Witam Was :D

Sprawa wygląda tak... Chcę zagrać z 2 ziomkami przez LAN w sieci domowej, gdzie każdy z trzech komputerów łączy się ze sobą za pośrednictwem Routera. Ktoś z nas robi serwer .. potem dwóch pozostałych dochodzi do serwera i zaczynamy grę 2 na 1 przy czym 1 osoba u 2 jest na geju. Obojętnie kto założy serwer, czy ja, czy ktoś inny .. po paru minutach gry, czasem nawet 1, u mnie wywala synchre. Tę synchre wywala tylko u mnie, jak u mnie stoi serwer zostaje przeniesiony do innej osoby i dalej grają a ja już nie; i tak jest zawsze, gdy gram nie było takiego razu kiedy tego nie było; zawsze musi być synclost. Dodam, że dzieje się tak zarówno na Windows 7 jak i 8 którego teraz mam.
Mam Arcavira, Sterownik sound maxa, Sterownik sieci (niepotrzebnie włączony) i sterownik ekranu (catalyst - też niepotrzebnie) ---> To wszystkie programy w moim trialu.


2 sprawa, która też mnie irytuje to to, że im lepszy komputer i lepszy, nowszy system tym OW chodzi gorzej. Np. w Windows 7 prawie tak samo jak na XP ale na Windows 8 w trybie pełnoekranowym jest 1 FPS/s .. W trybie niepełno ekranowym przy configu (Window Skip CustomRest 1680 1050) Gra na Windows 8 też przy przesuwaniu tak jakby przycina.

K**wa ... taka gra .. perełka RTS .. a tu takie błędy .. Wyobraźcie ją sobie jakby chodziła na 60 average ...
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Za częste pojawianie się utraty synchronizacji.

Post by Serpent »

Spoko, nikt w 2001 roku nie myślał żeby robić grę pod Windows 8 LOL.

Co do synchry, u siebie mam tak samo że na Lanie wywala synchrę, może to wina odświeżania połączenia na jednym z komów? :>
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
+KOZIAR+
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 29
Joined: Thu Jul 28, 2011 9:11 am
Location: 51.430° N 21.980° E
Contact:

Re: Za częste pojawianie się utraty synchronizacji.

Post by +KOZIAR+ »

Właśnie dziwne jest to, że synchrę wywala aby mnie ;( Nikomu więcej. Spróbuję sam ze sobą pograć i zobaczę czy będzie synclost.
Post Reply