Migotanie ekranu

Wszystko o patchach i bugach w OW.
Post Reply
wojbik
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 1
Joined: Fri Aug 23, 2013 1:35 pm

Migotanie ekranu

Post by wojbik »

Witam!

Ostatnio postanowiłem powrócić do gry dzieciństwa i przy okazji pobawić się troszkę w modowanie, ale nie jest to głównym tematem tego postu. Otóż, kiedy uruchomiłem grę pojawiło się ciągłe migotanie ekranu skutecznie czyniące rozgrywkę niemal niemożliwą. Poszperałem na forum, zainstalowałem najnowsze sterowniki, patche i cho**ra wie, co jeszcze. I nic - dalej miga, nawet po wymuszeniu synchronizacji pionowej na mojej karcie Nvidia GTX660m (nie ma tu dostępu do suwaka "skalowania" jej). System operacyjny mojego laptopa to Windows 7 64-bit. W razie potrzeby zamieszczę więcej informacji. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.
Seburda
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Sat Nov 09, 2013 1:09 am

Re: Migotanie ekranu

Post by Seburda »

Dołączam się do prośby, mam ten sam problem, ta sama karta graficzna i system operacyjny. Próbowałem już chyba wszystkiego i nie wiem co robić
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Migotanie ekranu

Post by Antitheus »

Cześć Seburda.
Problem migotania ekranu jest mi obcy, tym bardziej, że nie pomaga trigger vsync. Jedyne, co przychodzi mi do głowy to rozwiązanie naprawiające problem z FPS w Windows 8 i jestem pewien, że może to pomóc. Uruchom grę z parametrami customres, window.

Aby to zrobić klikasz ppm na swój skrót do owarfull.exe, w polu "Element docelowy" za ścieżką pliku dopisujesz customres [Twoja rozdzielczość ekranu] window np:
"C:\trolol\OW\OwarFull.EXE" customres 1366 768 window skip
Parametr skip odpowiada za pominięcie intro. Widok menu będzie przypominał okienko GaduGadu, lecz sama rozgrywka toczyć się będzie w trybie pełnoekranowym. Mam nadzieję, że to rozwiąże Twój problem.
Dodatkowo żywię przekonanie, że wojbik również zobaczy ten post.
Seburda
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Sat Nov 09, 2013 1:09 am

Re: Migotanie ekranu

Post by Seburda »

Wielkie dzięki Antitheus, teraz już wszystko dobrze działa.
Post Reply